Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
dampierre




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Apr. 07.

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-08, 21:48

Sziasztok! Dampierre nevű karakteremmel szeretnék csatlakozni hozzátok.
Jelenleg Fury talenten vagyok de ha a boss megkívánja Armsra is át tudok tekerni.
Reputation- jaimat folyamatosan fejlesztem, ami kell enchantokhoz az megvan, a többi már csak achi illetve mount.
(Eddig 12 exalted repuval rendelkezek.)
Jelenleg JC/Minning profjaim vannak, de a Minninget a közeljövőben lecserélem BS-re , mert a + 2 gem nem elhanyagolható.
Gemelés képpen az ArP -ot választottam mert szerintem( ahogy utána olvastam) ez a legmegfelelőbb a castomnak.
Repair golddal illetve Flashkek/Potik beszerzésével sosincs gondom, farmoló képes vagyok.
Amit a gearem lehetővé tesz azt maximálisan kihozom belőle!
Céljaim a guildel, hogy egy jó társaságban raidelhessek segítőkész emberekkel, közösen célokat elérve progresselni és a TOP-on lenni.
MInt majd láthatjátok nem Ragnaroson van karakterem hanem Bloodscalpon. Az/ok a gondjaim a monstani szerveremmel hogy kevés a jól haladó, jó társaságot biztósító progress klán. Ráadásul fury warriorként nagyon nehéz elhelyezkedni tudván hogy egy 25 fős raidbe maximum 2 warrior dps-nek van spot. Ezt ha az egyáltalán Litch Kinget ölő klánokkal nézzük a szerveren (alis oldalon) 5-7 warrior ddnek ad fix raidspotot progresselésre. Ráadásul a mostani klánommal sem vagyok megelégedve. Progress tekintetében sajnos előrébb lévő klánokban már mindenhol be volt töltve az említett szerep így kerültem a "Golden Legend" -be, itt azonban a társaság annyira magának való hogy napközben még az állítólagos baráti mag is különböző ventriken tölti az idejét, nem pedig a klánon belüli barátságok (e-friends) -ek kialakítására. Éppen ezért egy segítőkész, haladó, küzdeni akaró csapatért nagyon szívesen szervert váltanék.
Raidtapasztalatom egészen naxx-tól icc-ig bezárólag megvan, persze folyamatosan nézek videókat az új bossokról.
MIvel a TOC/TOGC időszak kimaradt ugyanis ősszel kicsit szüneteltettem wowos pályafutásomat ezért eladtam az előző accountomat. Természetesen TAX illetve egyéb ismeretek terén is bepótoltam a lemaradásomat ám korábbi sikereimet az előző karakterem achievements-jei mutatják.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=bloodscalp&cn=skullcandy (eredeti nevén Snopy az Error klán régi tagja)
Casttomal kapcsolatban folyamatosan próbálom bővíteni ismereteimet. Ingame tapasztaltabb játékosokkal tartom a kapcsolatot, ill. fórumokat is rendszeresen olvasok.(ugyan közben játszottam elszórtan egy barátom mage-ével küröbelül 1 hónapig amig nem tudta eladni, de ez nem a saját karakterem/accom volt- ekkor ismertem meg a "Crusader"[TOC] korszakot)
Eddig played time-ja a karakteremnek 2009.dec.11.től számítva 36 nap.
Ritkaságai: Swift White Hawkstrider ( MGT hc), White War Talbuk ( The Kurenai )


Magamról:
A raid hozzáálásommal szerintem nincs gond, ha a helyzett megkívánja akár éjszakába nyúlóan tryolom a bosst. Nem érdekelnek a wipe-ok elsősorban az élményert játszok nem a loot-ért.
Már a TBC-ben kezdtem a wow-al játszani, eredetileg Lockal pvpztem és csak kevés ideig játszottam eredetin. Amikor kijött a WOTLK akkor érkeztem meg eredeti szerverekre. Eleinte csak hobbyból játszottam. Ulduar idejében kerültem az ERROR nevű klánba, ekkor ismertem meg a játéknak még több és több oldalát lehetőségét illetve a progress versenyzést. Mint már az előzőekben leírtam szeptemberben jött a "szünet". Mostani main karakteremet ugyan nem rég indítottam útjára, még sohasem volt warriorom de most már nem is kezdenék másik castot.
17 éves pécsi tanuló vagyok. Sokat játszok , de mellet van életem is.
Sportolok versenyekre járok, de a progress versenyzést is komolyan veszem.
Raidnapok/idők nem okoznak gondot általában délután 3-4 órától este 10-11-ig akkor is elérhető vagyok ha nincs raid, ha van akkor meg pláne Smile
--> Kedvenc Bossom Professor Putricide 25 fős kiadásban. Sokat szenvedtem ezzel a bossal de mióta megadta a derekát könnyedén veszem.<---
GÉP: Laptopon játszok, sosem volt még vele baj. ASUS F80Q,Toshiba külső winchester
Internet:2 netkapcsolattal játszok (remélem hamarosan meglesz a 3. fix netem akkor a másik 2-re nem lesz szükség) , ezekkel nagyon ritkán van gond .

Linkek:
Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=bloodscalp&cn=dampierre
1. U.I. (combat-trash) Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_040810_191044_www.kepfeltoltes.hu_
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_040810_184621_www.kepfeltoltes.hu_
2. U.I. (combat-focus) sajnos most nincs focus képem de amint lesz linkelek egyet csak általában sok más leköti a figyelmem a bosson nem pont a screenekre koncentrálok .. :/ (amint lesz rögtön linkelem, csak a héten még nem is voltam raiden egy VOA-t leszámítva..)
2. U.I. (afk) Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_040810_154656_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-09, 17:39

Lehet, csak én vagyok így ezzel, de engem valahogy zavar ez az account adogatós dolog Suspect , mindenesetre GL
Vissza az elejére Go down
dampierre




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Apr. 07.

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-09, 17:51

Volt egy régi accountom eladtam. Ősszel játszottam kicsit, és decemberben indítottam egy újat. ennyi
De köszönöm a kritikát Smile
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-10, 12:23

Szia egy wol-t vagy egy wmo-t linkelj még pls valamilyen tartalmasabb IC25-ös raidről pls, vagy jópár bossról részletes recountot bár jobb lenne wol.
Vissza az elejére Go down
dampierre




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Apr. 07.

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-11, 18:15

Elnézést a megkésett válaszért, csak tegnap versenyem volt elég későn értem haza. Mivel icc25-ös raidünk már szerda illetve csütörtökön este lementek 10/12-ig, ezért srceenshotom nem volt 25-ös raidről illetve WOL sem lett feltöltve mivel senki nem használt wol data uploadert ezért sajnos egy mai icc10 pug eredményét tudom visszaadni képekben.
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_041110_163113_www.kepfeltoltes.hu_
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_041110_164433_www.kepfeltoltes.hu_
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_041110_165426_www.kepfeltoltes.hu_
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) WoWScrnShot_041110_173511_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime2010-04-13, 22:07

Hosszasabb gondolkodás után úgy döntöttünk, nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)   Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)
» Luszkinia Fury Warrior (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» Skulcrusher - Prot / Arms Warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: