Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Thrilmalia - Kitty DPS

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Cseho




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 10.

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-10, 17:26

Ingame:
Név:Thrilmalia
Faj/Kaszt/mainspec: Night Elf/Druid/Feral (Cat)
offspec: Jelenleg resto.
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: Total 34d, 80n 23d.
Előző guild/guildek: Allyban az Accordant az 1tlen ami komolyabbnak mondható, hordában Meridian és IC.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?). Hordában Meridian megszünt, IC-ből irl gondok miatt távoztam, allyban az Accordant szétesett mert az offik nem tudtak közös nevezőre jutni.
Szakmák: Inscription és Herba. Igen hajlandó vagyok lecserélni a herbát.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Thrilmalia

Részletes HLI tapasztalat:
Vanilla WoW pappal: MC,ZG,Ony,AQ20
BC Lockkal: pre-nerf Brutallusig minden, utánna irl crash miatt szünet.
WotLK-ban Lockkal: Naxx10 ill. 25 full, OS10 ill. 25 full +3D mind2 esetben (Mind2ben tankoltam voiddal)
Ulduar 10 ill. 25-ben csak Algalont nem öltem, 10ben a hardok nagy része meg volt, 25ben csak később erősen over gearelve öltem hardokat.
ToC10 ill. 25 full, 10sben 25 megmaradt try a legjobb, 25sben csak Northrend Beast killem volt.
ToC content után rerolloltam dudura.
ICC duduval: 10sben ill. 25sben nem öltem még LK-t (csak try szinten), 10s hcban Putriig minden (Putrit p3ig)
25sben 1 db hc killem van egy bossnak nem nevezett csodáról a Gunshipről.
80-as Altjaid (Név,szerver): Cseho - Human Warlock - Ragnaros, Xclusive - Troll Warrior - Ragnaros
Referencia: Vordengo, Legenden, Holysaber/Meditation

IRL Magadról:
Életkor: 22
Nem: Férfi
Név (opcionális): Cseh László
internetkapcsolat, Hardware: 8 mb t-offline, 2 magos proci, 2 gb ram geforce kártyával, régebbi vas de jól szolgál még.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. https://2img.net/r/ihimizer/img189/333/rs1e.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t a legutolsó 25-ös raidjeidről:
http://www.worldoflogs.com/reports/kg85dtnybktvkjbr/sum/damageDone/?s=1905&e=2120
http://www.worldoflogs.com/reports/ahraxae65yj0s2ar/sum/damageDone/?s=782&e=1051
Régiek, de ezek voltak az utolsó értelmes raidjeim.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Ha kell 7/7

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Igyekszem elérni bármelyik officert és közölni vele a helyzetem.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Igen és igen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? PVE párti voltam mindig is igy az aktuális content teljes megismerése és kijátszása.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Igen ha szükséges.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli: Erre nem mernék mérget venni, maci igen, de cserje nem.

-Miért minket választottál?: Remek progress, értelmes emberek (gondolom én), kell ennél több?
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-10, 21:38

Anno a cold rageben együtt játszottunk. Remélem már nincs meg az addonod ami automatán yest nyom ready checkre és bebugoltatta princet:) Hétvégén tudunk választ adni.
Vissza az elejére Go down
Cseho




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 10.

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-10, 22:04

Nincs már, nem hittem hogy valaki emlékszik még erre Smile
Vissza az elejére Go down
Joeint

Joeint


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. Aug. 10.

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-14, 12:27

Ahhh ez az ui kényeztetés a szemnek!!!Bal oldalt még elférne még pár buffbar vagy valami Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cseho




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 10.

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-14, 13:25

Tudom trehány, de már megszoktam és nem zavar semmiben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime2010-06-14, 18:43

Jó apply, korrekt a karaktered(leszámítva a herbát) de jelenleg nincs szükségünk feral dd-re de sztem ingame beszéljünk még erről ha szeretnél a guildhez tartozni sztem tudunk rá megoldást találni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thrilmalia - Kitty DPS Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrilmalia - Kitty DPS   Thrilmalia - Kitty DPS Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thrilmalia - Kitty DPS
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: