Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Mograine
Vendég




Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 17:45

Ingame:
Név: Morgrain
Faj/Kaszt/mainspec: Human Death Knight Unholy( 14/0/57)
offspec: Frost DW Dps.
Saját vagy vásárolt karakter: Egyértelműen saját.
Played: (80-on és összesen külön) Összesen 90 nap 6 óra./ 80on 85 nap és 10 óra.
Előző guild/guildek: Game is not Over/ Elemental Gankery.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Nos, mint a vezetőség összes tagja tudja én voltam ebben a klánban elég sokat, csak sajnos ICC bejövetelekor és kicsivel előtte elkezdtem egy két olyan dolgot amit nem kellett volna, és mellé édesanyám is lebetegedett ami miatt mellette kellett lenne elég sokat és mind az időmbe nem fért bele, mind pedig annyira akkor nem is érdekelt a játék ez inaktivitásba, és teljesítményromlásba vezetett. Aztán az EGben raideltem sokáig, ahol meg a gépen adta meg magát és nemtudtam vele semmit kezdeni. Aztán bekerültem a SÁrkányláng Őrzőibe, , onnan pedig azért léptem ki mert egyszerűen nem bírtam azt a tökölést. Nincs bajom az ottani emberekkel,csak nem szeretem a casual dolgokat, ezért szeretnék HC csapatba tartozni ismét.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?): Blacksmith 450/ Jewelcrafting 450.
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): WOTLK: Naxxramas 10/25, Ulduar 10/25, Toc 10/25 HC, Icecrown Citadel 10/25 HCban 25: 8/12 10esben nem HCztam még.
80-as Altjaid (Név,szerver): Cyberpala 80as paladin, Cybertouch 80as Druida, Stormstriker 80as mage.( Ezt az accot vettem.)
Referencia: (Jól gondold meg!):Magicmuszu, Loonertey, Fuksz, Furacsirke, Westra, és tulajdonképpen az egész guild .

IRL Magadról:
Életkor: 19
Nem: Férfi
Név (opcionális): Gergő
internetkapcsolat, Hardware: 80mbit/sec( Digi), Asus alaplap, 4magos Phenom 2es AMD proci, Asus EAH4670 1 gigás videókártya (ATI).

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Itt egy Lanatheler kép régi Interface-el.


- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Recount mutatja a legutóbbi LK 25ös fightot P2ben haltunk meg (ez új UI, most ezzel játszok)


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Mindenap tudok jönni minden időben raidelni.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Felhívom Muszut hogy valami közbejött, de ezeket igyekszem mellőzni.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Igen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? HC content kiütése amíg csak játszom Smile

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak): Igen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!): Persze.

- Miért minket választottál?
Mert megszerettem ezt a cspatot és amikor jól teljesítettem szerintem elégedettek voltak velem, és szeretném ezt a teljesítményt visszahozni, letettem minden olyat amely befolyásolta anno a teljesítményt. Így szeretnék egy új lehetőséget arra hogy bizonyítsak.
Vissza az elejére Go down
Mograine
Vendég




Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 17:46

Armory linket valamiért nem mutatja :S.
Vissza az elejére Go down
Mograine
Vendég




Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 18:28

Valamiért nem mutatta a linkieket, sikerült megoldani.

Felszerelés: (armory link):http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Morgrain

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Itt egy Lanatheler kép régi Interface-el.
http://kepfeltoltes.hu/view/100709/WoWScrnShot_060710_222519_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Recount mutatja a legutóbbi LK 25ös fightot P2ben haltunk meg (ez új UI, most ezzel játszok)
http://kepfeltoltes.hu/view/100709/WoWScrnShot_070510_203545_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 21:14

Ahogy ingame is mondtam ezt még meg kell beszélnünk
Vissza az elejére Go down
Mograine
Vendég




Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 21:21

Ok
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime2010-07-14, 18:05

Az ingame megbeszéltek alapján declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)   Morgrain Unholy Death Knight. (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Morgrain Unholy Death Knight. (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Forst/Blood Death Knight (Declined)
» Cadaveres - Frost Death Knight (Declined)
» Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)
» Behemóth - Blood Tank Death Knight
» Death Knight Blood tank - Ragnaros

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: