Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Drexi - Enha sámán(Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Drexi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 14.

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-14, 18:56

Ingame:
Név:Drexi (Bloodscalp)
Faj/Kaszt/mainspec:Draenei / Shaman/ Enhancement
offspec:Resto
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: 148 nap 12 óra és 37 perc kereken Very Happy összesen és 69 nap 19 óra és 29 perc 80-on (ezzel a karakterrel)
Előző guild/guildek:Fearless Heroes , Deus Ex
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Április eleje körül elment a kedvem a játéktól és nem voltam aktiv , aztán tönkre ment a gépem és úgy döntöm úgyis jön a nyár kicsit szüneteltetem a dolgot.Míg nem voltam aktiv kiraktak (jogosan).
Szakmák: JC (nagy gemek) és Mining ( pénz gyüjtés) és hajlandó vagyok mining helyet mást felvenni
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Drexi
(át gemelésen gondolkodtam mostanában)
Részletes HLI tapasztalat: SIma WoW-ban még anno warriorral kezdtem (Drexar - Dragonblight) és warrival: MC végig , ZG végig, BWL végig, Naxx-ban csak pók wing meg DK első boss, AQ 20 végig , AQ 40-ben meg csak az első 3 boss.BC elején még midnig a warrival játszottam így Karát végig raideltem vele , Gruul-t is , aztán egy kis szünet casulakodás mert a guildem feloszlott.Szünet után server vándorlás és itt kezdtem a sámánomat.Friss 70esként még anno bevettek a Fearless Heroes-ba és itt elkezdtük SSC-t és TK-t raidleni(ekkor már kint volt Sunwell).Ez a guild is kezdet szét bomlani ekkor beadtam a jelentkezésemet a Deus Ex-be.Velük végig csináltam BT-t és Hyal-t (már farm szinten ment már ugye) , viszont már Muru-nál már ott voltam a first killeken , késöbb jött ugye a patch és KJ már nem volt kihivás.Wotlk-ban ott voltam a kezdetektöl fogva, Server első Immortal aztán , Server első 3 sárkány , server első 0 light.Trialban Tribute to Mad Skill-em van.Icc- normál midnen boss megvan HC-ban viszont csak Festerguton , Rotface-en és Dreamwalker-en voltam.(server elsők inkább a guild dicsősége mint a sajátom, im just sayin')
80-as Altjaid (Név,szerver):Drexar (Bloodscalp) 80nap 19 óra és 25 perc played összesen és 14 óra és 25 perc 80-on
Referencia:-

IRL Magadról:
Életkor:18
Nem: de! ... férfi
Név (opcionális):Tegze István (happy facebook hunting)
internetkapcsolat, Hardware: 16 megás T-online , AMD phenom II x6 3.20 GHZ , Nvidia Geforce 470GTX , 4 gb ram (1600 mhz)

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. - Nincs , új gép(azóta nem raideltem)

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) - Az sincs , március vége fele volt az utolsó raidem.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
- Megoldható , viszont idén éretségizem és éretségi környékén nem nagyon tudok majd online lenni.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
- Telefonálok officernek.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
-van , igen.Még akkor is ha nem szükséges Very Happy
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
- Heti 4x(v 5x) 19-23ig raidelni egy progress képes guilddel.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
- éretségin kivül tudok alkalmazkodni.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
-Már volt rá példa h Resto gear-ben raideletem szóval , igen.

- Miért minket választottál?
- 7-11ig való raidelés + a sikerek mellé ellégé tetszik.

(ha esetleg felvennétek akkor köv hét köröül kapnék fizetést és tudnék áttransferelni)
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-15, 11:59

Drexi írta:

Név (opcionális):Tegze István (happy facebook hunting)
:DDDDD

Kivancsi vagyok, mikor jonnek ra az apply irok, hogy egy-egy screenshot/dps linkeles akar AV-n vagy VOAban is megoldhato puggal, illetve hogy mennyire mutatja ez, illetve ennek hianya a guild iranti erdeklodest.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-17, 13:23

Egy kis türelmet kérnénk meg screenshootokat.
Vissza az elejére Go down
Drexi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 14.

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-17, 17:16

Vissza az elejére Go down
Purex

Purex


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Apr. 29.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szihalom

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-19, 08:16

xufren még azóta játszik , ololol Very Happy
még amikor én eljöttem...
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-21, 10:31

Az elmegy a kedvem a játéktól tönkre megy a gépem aztán már minek feltölteni részemről kicsit erős bár nyílván történik ilyen az emberekkel de így nem hinném h tudnánk rád fixen számítani. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Drexi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 14.

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-21, 15:30

Magicmuszu írta:
Az elmegy a kedvem a játéktól tönkre megy a gépem aztán már minek feltölteni részemről kicsit erős bár nyílván történik ilyen az emberekkel de így nem hinném h tudnánk rád fixen számítani. Declined. Gl a továbbiakban.
2 évig szünet nélkül raideltem a deusban, az 5 éves gépem alaplapja feladta és úgy döntötünk h inkább várunk amedig lesz pénz egy izmosabbra , így nem tudtam játszani.Agusztus elején lett meg az új gép.Másrészt nem irnék apply-t ha nem gondolnám komolyan.Nem slackelelés miat transferelnék.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime2010-09-21, 16:41

Szerintem erre gondol "Miért lépsz/léptél ki onnan?: Április eleje körül elment a kedvem a játéktól és nem voltam aktiv".

De offtopic, ugyhogy lenyegtelen. bb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Drexi - Enha sámán(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drexi - Enha sámán(Declined)   Drexi - Enha sámán(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Drexi - Enha sámán(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sámán jelentkezés. (Declined)
» Amarthin - sámán - 10-es csapatba
» Dkné-Dranei Blood DK (Declined)
» TGF(declined)
» DPS DK tgf(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: