Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Coco - Mage (Accepted)

Go down 
+3
Gaiwer
Lonertee
cocojumboo
7 posters
SzerzőÜzenet
cocojumboo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 21.

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 16:45

Név: Cocojumboo

Faj/Kaszt/mainspec: Troll, Mage- Fire. Hordából érkeznék egy másik szerverről, amennyiben sikerül felvételt nyernünk.

offspec: Mivel a fire talenten lehet a legnagyobb damaget kihozni az icc-s Bossok alatt, amik nem csupán egyhelyben állós fullnuke-os boss fightok, ezért vagyok ezen a talenten. De szívesen váltok arcane-ra ha szükséges.

Saját vagy vásárolt karakter: Természetesen saját!

Played: (80-on és összesen külön) 131nap 21óra, 80-on: 100nap 4óra

Előző guild/guildek: Bloodscalp szerveren: no skill no gear, Reckoning

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Az első klánomból azért léptem ki, mert feloszlott a régi társaság és átalakult casual klánná. Reckoningnak 10es raideléssel vannak terveik, ami számomra nem annyira érdekes mint a 25ös.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Tailoring/Engineering Azért a Tailoring szakmát választottam, mert a back enchant kasztereknek elég jelentős dps szempontjából, a második szakmám Engineering a kesztyű,cipő,back enchant miatt, amiket egyszerre tudok használni a sima alap enchantokkal.

Felszerelés: (armory link): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Cocojumboo&gn=Reckoning

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) A játékot BC végén kezdtem, WotLK ban mindig az adott legmagasabb raidet végig játszottam, achievementeket szereztem, mountokat ütöttünk ki. A klánjaimban mindig nagyon aktív tagként vettem részt a közös csapatmunkákban. Szeretem a kihívásokat a játékon belül is.
Naxxrammas25,10:Clear
Ulduar25,10 Hard mode-ok: Clear(mount)
Totgc25: 4/5 boss clear (10esben 5/5)
ICC25HC: 11/12 (10Hcban 12/12)
(Mellékes, raideken kívül is szeretek kommunikálni a guildtársakkal, IRL barátokat is szereztem a játékon keresztül.)

80-as Altjaid (Név,szerver): Phonétique/Bloodscalp (holy Paladin), Phonetiqué/Bloodscalp (unholy Death Kinght)

IRL Magadról: Gimnázium utolsó évében járok,Budapesttől 40Km-re Vácon élek, egyetemre készülök, amit Budapesten szeretnék elvégezni.

Életkor: 19

Nem: Férfi

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 30Mbit, Invitel

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

U.I.:
http://yfrog.com/2c57634342j

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
10Fős raid recount:
http://yfrog.com/ghcombatuij

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
A hét bármelyik napján tudok raidelni, egyéb fakultatív programokban is szívesen részt veszek (achievementek,mountok,pvp).

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Hétköznap általában 15:00-tól 23:30ig szoktam Online lenni. Hétvégén, Szombat kivételével bármikor Online vagyok.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
A telefonszámom officereknek általában megadom, elkérem az ő számukat és telefonon szólok. Vagy szólok valakinek, aki értesíti a Raid Leadert .

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod):
Szeretnék olyan társasággal raidelni, akikkel gördülékenyen lebonyolítható egy raid. A következő kiegészítőben a célom: végig ütni minden raidet és megcsinálni az achievementeket/mountokat. Jól érezni magam.

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
Természetesen megpróbálom a fix raideket előtérbe helyezni.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Úgy szoktam intézni a nyári munkáimat, hogy raidelni tudjak a megszokott időpontokban. Ezzel még nem volt gond.

- Miért minket választottál?
Nagy híre van a klánotoknak más szervereken is.

A jelentkezésem egy kedves barátommal együtt adnánk be, (Ingride- Retribution Paladin) ketten szeretnénk jönni a klánotokba!

Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 18:29

Bevallom amikor böngésztem a fórumot és megláttam a legutóbb regisztrált felhasználóknál a Kokódzsámbó nevet felröhögtünk ventrin és gúnyosan viccelődtünk, hogy ilyen névvel muszáj felvenni, azonban nagyon pozitív csalódás, gyönyörű apply, Gl!
Vissza az elejére Go down
Gaiwer

Gaiwer


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Mar. 24.
Tartózkodási hely : Nagykanizsa - - Budapest

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 20:08

látjátok, így kell jó tagolással meg egy kis színezéssel levenni lonet a lábáról. Szülinapjára küldjetek neki egy kifestőt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 20:20

kicsit off: no skill no gear-ből nincs valaki aki keszthelyi vagy keszthelyen tanul? Very Happy
Vissza az elejére Go down
cocojumboo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 21.

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 20:39

Salamon Zsolt Freyjalis - Mage Esetleg ő, akit régről ismerek . Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 21:33

Mindkét apply tényleg nagyon jól sikerült hétfői napon tudunk választ adni.
Vissza az elejére Go down
Mefi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Dec. 21.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged City

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 22:10

Szép apply, sok szerencsét nektek! Smile
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 10:44

Lajkolom az applyt, gj, gl
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 22:29

Accepted gl Nálunk!
Vissza az elejére Go down
cocojumboo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 21.

Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 22:38

Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Coco - Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coco - Mage (Accepted)   Coco - Mage (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Coco - Mage (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Redgart - Mage (Accepted)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Mage (alt guild accepted)
» Mage apllication (Accepted)
» warrior/mage/lock (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: