Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shirin - Holy Priest(Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Shirin
Vendég




Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-23, 18:09

Ingame:
Név: Shirin

Faj/Kaszt/mainspec: Undead/Priest/Mostanában disc, de holyzni jobban szeretek

offspec: Holy(most shadow de csak mert fejlődéshez úgyis kelleni fog)

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön) 84days/120days

Előző guild/guildek: The Reckoning

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Az itteni haverjaim vagy abbahagyják vagy elmennek másik guildbe a maradék emberrel pedig nem szeretnék itt ragadni world last 10es title ért harcolni, vagy éppen azért hogy legyen egyáltalán raid...

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Enchant/JC, Mind kettőt a statok miatt választottam, nem vagyok egy nagy ószeres aki milliókat akar keresni a dragons eye részvényein

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Wotlk óta új accountom van de előtte is priestel játszottam. Vanillában naxxot már nem láttam, BCben sun well is kimaradt,
Wotlkben:
Naxx10/25: minden+egybossos raidek
Ulduar10/25 meg volt 10es hcban is
Totc10/25 hcban is mindent vágtam, igaz 25ben bogár csak jóval icc megnyitása után dölt el
ICC10 12/12 icc25 10/12

80-as Altjaid: (Név,szerver) Nem vagyok egy nagy alt huszár de van pár 80asom a priesten kívűl:
Éden-Mage-Bloodscalp
Wiozina-Paladin-Bloodscalp
Eyvonia-Druid-Bloodscalp

Referencia: (Jól gondold meg!) Nem tudok róla hogy bárki akit ismerek nálatok játszik

IRL Magadról:

Életkor: 19

Nem: Férfi

Név: (opcionális) Veress Attila

Internetkapcsolat : (Mbit/szolgáltató) 25mb t-online

Hardware: Intel E5650, 2gb ,8800GT

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.


Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak
Bármelyik nap tudok lenni olyan 5 fél 6ról

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Attól függ van-e mit csinálni de általában 8-12 ig aztán 4-5től kifulladásik

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Szólok valakinek telefonon vagy msnen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Nagy tervekkel akartunk neki vágni az új kiegnek szerver firstök ilyesmi, ami meghiúsult, viszont veletek talán mégis elérhetném.
Látni akarok Deathwinget megdögleni, az az utáni kieget még nem tudom Smile

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új
contetnél,progress időszak)

Ha kell raidelek reggel 8tól másnak reggel 8ig is, mondjuk nem túl gyakorisággal, de ebből a szempontból felexibilis vagyok.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Edzeni járok, de azzal 6órára már bőven végzek, egyébként néha random hétvégés kihagyások(amiről előre szólnék természetesen), de nincs semmi ami hosszabb időre lefoglalna.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
1-2 alkalommal 1-2hetes nyaralás de egyébként vagyok.

- Miért minket választottál?
Belefáradtam olyanokkal raideli akinek 48szor kell elmagyarázni, hogy ne álljanak a tűzbe, végre valahára igazi progresst akarok, és nem olyat hogy minden héten más emberrekkel kell raidelni mert valaki kilépett és csak szegény lábatlan pistike volt akit feltudtak venni hogy épp meglegyen a 25 ember. Plusz két haverom is hozzátok jelentkezett, gondoltam én is szerencsét próbálok.
Vissza az elejére Go down
Shirin
Vendég




Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-23, 18:10

A linkek nem kerültek be úgyhogy itt vannak:
Kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Shirin
http://img155.imageshack.us/img155/7555/wowscrnshot112310170329.jpg
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-23, 18:19

Ismerős vagy te... te vitted el a bétámat Sad (Persze emiatt nincs bennem rossz érzés félre ne értsd Smile )
Gl az applyhoz!

UI: Amugy mi procol amikor előugrik a Jézus arc? XDDDD
Vissza az elejére Go down
Shirin
Vendég




Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-23, 20:25

Az csak a Penance cdje:D gyorsba csináltam és valami feltűnőt akartam szóval az lett Smile
Vissza az elejére Go down
Rossdoki

Rossdoki


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2009. Jun. 15.

Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-23, 20:28

Ez óriási!Very Happy
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-25, 14:26

likeolom a mostani apply felhozatalt, gl
Vissza az elejére Go down
kalimist
Vendég




Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: hmm   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-25, 16:24

Azért azt ne felejtsd el hozzátenni kedves shirin, hogy nem jeleskdtél ami a raid részvételt illeti, sokszor healer hiány miatt maradt el raid. Amikor pedig megnyerted a beta kulcsot egész egyszerűen eltűntél.

Értem 19 éves vagy, emberileg van még hova fejlődnöd de azért ne ferdíts kérlek.



kalimist/reckoning
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-25, 16:45

Ez előző kommentet figyelmen kívül hagyva a meglátásom.
A jelenlegi guilded jó párszor ölt sindragosa 25 hc-t de te nem, pedig oda kell jó pár healer. Ez már jelent valamit.
Emellett tele vagyunk priestekkel. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime2010-11-25, 17:23

Köszönjük, erre nincs szükségünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shirin - Holy Priest(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirin - Holy Priest(Declined)   Shirin - Holy Priest(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shirin - Holy Priest(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Zineryth - Holy priest jelentkezés
» Chelsxd - Holy / Disc Priest
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: