Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sziklaa - Resto Shaman (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Sziklaa
Vendég




Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Sziklaa - Resto Shaman (Declined)   Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2010-11-30, 17:50

Apply-Sablon
Név: Sziklaa
Faj/Kaszt/mainspec: Tauren --> Darf / Shaman / Restoration
offspec: Enhancement
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 36 összesen , 23 lvl80-en
Előző guild/guildek: Genesis
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Én lépek ki mert amióta itt vagyok nincs 10es raiden kívül más.És mert egy álmom válik valóra hogyha Darf shaman lehetek Smile
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Alchemy ( de szívesen húzok fel mást)
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Wotlk óta játszom aktívan a shamannal. azóta amit tudtam megcsináltam. Előtte baráti társasággal játszottam casuálként.
80-as Altjaid (Név,szerver): Quya – lvl 80 gnome tank dk – Ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:
Életkor: 25
Foglalkozás: Értékesítés
Nem: Kan
Név (opcionális): Robi
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 25mb/s T-home
Hardware: cpu,ram,vga cpu: 4x 3000+ Amd, ram: 4 giga , vga: 2x 5770 crossfire

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)


( Ha szükséges a raid közben akkor szívesen lemegyek valahova puggal és csinálok egy képet.)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak A hét minden napján tudok játszani.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) 16:00 – 24:00 – 01:00
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok az officeremnek hogy kések és szólok nőmnek, hogy logoljon be addig.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? First lvl 85 DARF shaman.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Ha a guild megkívánja,hogy itt legyek akkor rajtam nem fog múlni.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Van egy nőm már lassan 4 éve de velem él és elfogadja hogy néha monitor alakú a fejem és nincs rinya.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Néha elmegyek nyaralni mint mindenki de egyébként nem tűnök el hónapokra.
- Miért minket választottál? Legjobb alliance guildhez szeretnék tartozni, ahol kiélhetem magam Darf shamanként.
Vissza az elejére Go down
Sziklaa
Vendég




Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklaa - Resto Shaman (Declined)   Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2010-11-30, 17:52

Valamiért nem látszanak a linkek ezért próbálok újra.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklaa - Resto Shaman (Declined)   Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2010-12-01, 17:29

A profjaidat illetőleg: az alchemyvel semmi gond nincs de nem gondolod, hogy kellene mellé még valami? Egy prof az kevésnek bizonyul számomra és még az az egy sem maxos.
Emellett viszonylag kevés played time-od van, pedig azt állítod, hogy wotlk eleje óta ezzel játszol aktívan.
Jelenleg szükségünk van resto shamanra, de az említett okok miatt Decline. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklaa - Resto Shaman (Declined)   Sziklaa - Resto Shaman (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziklaa - Resto Shaman (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Resto Shaman apply -brennus(Declined)
» Frider - Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: