Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sazzi - Warlock (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sazzi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Feb. 08.

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-02-08, 17:54

Ingame
Név: Sazzi
Faj/Kaszt/mainspec: Human Warlock Destro
offspec: pvp affli
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 85-ön: 14 nap 4 óra 35 perc összesen: 52 nap 11 óra 46 perc.
Előző guild/guildek: Sárkányláng őrzői, Furor
Miért lépsz/léptél ki onnan?: A tizes csapatom nagyon gyenge semmire se haladtam velük!
Szakmák: Tailorin, Enchanting azért mert azt gondolom ez az egyik legjobb szakma combo egy casternek!
Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/sazzi/simple
Részletes HLI tapasztalat: WOTLK-ba csöppentem bele így az ICC contentet toltam végig valamint sokszor megfordultam TOC-ban és néhányszor Ulduarban! A Cataclismben BH-n Throne of the four winds első bossán és az Ormitron defense systemen kívül mást nem öltem!
85-ös alt: Feah Resto Night elf Druid
Referencia: Nincs

IRL Magadról
Életkor: 19
Foglalkozás: Egyetemista vagyok Debrecenben Természetvédelmi Mérnöki szakon tanulok
Nem:Fiú
Név: Sózer
Internetkapcsolat UPC 20 megás net
Hardware: Core 2 duo 2.2GHZ 4 GB ram Ati Radeon HD 4300 512MB

25-ös raiden nem voltam csak egy Baradin Holdos Képpel tudok szolgálni az is sajnos egy whipe után készült ahol a bossnak 10% körül maradt a HP-ja amikor is ez volt a damagem de ez azóta jócskán javult reforgingnak hála! http://www.kepfeltoltes.hu/view/110125/WoWScrnShot_012211_162655_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak Heti 4 raidet be tudok vállalni főleg a hétköznapiak fekszenek jól de a hétvége is megoldható az esti időpont is megfelelő esetenként akár 5 raid nap is ott tudok lenni ha úgy adódik!
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Reggeltől délutánig egyetemen vagyok így délután illetve este tudok játszani bár néha délelőtt is mert előfordul hogy nagy hézag van 2 előadás között!
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Mindenképpen értesítem a guildet akár telefonon is ha kell!
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?: Szeretnék egy aktívan és főleg hatékonyan raidelő klán hasznos megbízható és értékes tagja lenni! Mindeképp a távoljövőbe tekintek anélkül nem is lenne értelme ha egy hónap múlva abbahagynám!
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Igen képes vagyok de én leginkább úgy szervezem a dolgaim hogy a kettő ne üsse egymást így ezzel nem szokott gond lenni!
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek: Jelenleg nincs!
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Nyáron bizony nagyon gyakran fenn tudok lenni hosszú időre is akár!
- Miért minket választottál? Azért választottalak titeket mert ti vagytok az egyik legjobbak és én is az akarok lenni és persze érzem is magamban hozzá a képességet! Szeretnék egy olyan klán tagja lenni ami élen jár a progressben és mint máshol a sírás nyavalygás hallgatása helyett firt killben ölni a bossokat!
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-02-08, 18:26

Én csak egy dolgot nemértek. Miért van minden mondat végén felkiáltójel? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sazzi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Feb. 08.

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-02-09, 12:05

Azt csak azért hogy a szegényembernek meg legyen teremtve!!!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-02-09, 20:28

Hello!

Köszönjük, hogy ránk gondoltál, de ez egy kicsit kevés ide. Gl a továbbiakban. Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sazzi - Warlock (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Destruction Warlock (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» cupan warlock destru (declined)
» Awela Destruction Warlock (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: