Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
aldric




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 12.

Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)   Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-03-13, 21:18

Ingame név: Aldric
Faj/Kaszt/mainspec: Night Elf / Death Knight / Unholy ( jelengleg, én frost párti vagyok, de mivel az UH jelenleg erősebb, kénytelen vagyok ezt választani )
offspec: Frost
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: lvl85: 24day+ all: 56day+
Előző guild/guildek: Nem régen (pár napja) "költöztem át" az Alliance-ba, ezért túl nagy referenciákkal nem rendelkezem, csak eggyel: Silver River.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Azért léptem ki, mivel sajnálatos módon a guilddel nem tudtam összeegyeztetni az időbeosztásomat, szerencsére semmi teljesítménybeli, vagy személyem elleni probléma nem merült fel.
Szakmák: Herbalism + Alchemy, és azért, mivel Alchemy ad szerintem egy elég fontos előnyt: erősebbek a flaskák. Herbalism pedig a farmoláshoz szükséges.
Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/aldric/simple
Részletes HLI tapasztalat: Sajnos csak a Cataclysm eljöttével vált lehetővé számomra, hogy eredetin játsszak aktívan, ezért WoTLK -ös és BC -és tapasztalat is csak egyaránt törtszerverről van, illetve WoTLK elszórtan eredetin is. Ez tudom, hogy nem túl nagy előny, de igyekszem, és próbálom bepótolni az elmulasztott időt. Cataclysm tapasztalat: minden, kivéve az endbossok, de azokra is tudom a taktikot. (9/12)
80-as Altjaid (Név,szerver): A feljebb említett okból kifolyólag nincsen említésre méltó altom.
Referencia: Mivel nem rég jöttem át az alliba, ezért sajnos nincs.

IRL Magadról:
Életkor: 18
Foglalkozás: tanuló
Nem: férfi
Név (opcionális): Márk
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 15/5 MBit / sec thome
Hardware:
cpu: core2duo 3.0 GHZ
vga: Gainward 9800GT
ram: 4gb DDRII Kingmax 800MHz


Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Sajnos csak egy screenshottal szolgálhatok, ami egyben mindkét kérdésre válasz is:
https://2img.net/r/ihimizer/i/19658908.jpg/
Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) 19658908

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak
Minden nap meg tudok jelenni, de a hétfő és a kedd kicsit zűrős, ezért nem biztos, hogy végig tudok maradni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Hétköznap 5-6 órától 11ig kb., hétvégén amennyit csak kell Very Happy
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Hát előszőr is lehetőség szerint csak akkor jelentkezem, ha 99%, hogy meg tudok jelenni. Ha mégis közbejönne valami, akkor megpróbálom felvenni a kapcsolatot valahogy a szervezővel, vagy csak egy taggal, és értesíteni őket.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Hosszú távú céljaim vannak, konkrétan elérni azt amit el lehet. Tehát mindig az aktuális contentet kitisztítani, lehetőség szerint HC -ban is. Ezután farmolgatni, achievmentre próbálni stb...
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Lehetőség szerint természetesen igen. Ez nagyon sok mindentől függ ugye, és nem látok a jövőbe, de próbálkozom.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Semmi különös, esetleg nyaralás, de szerintem ez mindenkinél Smile
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Nyáron mivel nincs suli, úgy szervezkedem, ahogy jól esik, tehát ha kell, akkor 3 napig online vagyok Very Happy
- Miért minket választottál?
Már régóta nézegettem a guildeteket magamnak, és mindig is szerettem volna egy aktív, jó progress guild tagjává válni, és most véleményem szerint gearem ezt lehetővé tehetné már, szóval reménykedem a pozitív visszajelzésben :]


A hozzászólást Magicmuszu összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-03-22, 11:46-kor. (Reason for editing : Magicmuszu)
Vissza az elejére Go down
Baci

Baci


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Feb. 14.

Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)   Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-03-15, 16:25

Bármilyen választ is kapnál Muszutól, mi szívesen látnánk a 10es raidben. Ha gondolod keress meg in-game!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)   Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-03-15, 17:36

Mi sajnos 25ös Raiden nem tudnánk aktív foglalkoztatni. De Baci írt is ha gondolod keresd meg őt és vele beszéld meg a továbbiakat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)   Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aldric - DPS DK jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés Declined
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés (Declined)
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: