Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rambo
Vendég




Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 02:17

Ingame: Ratyirambo
Név: Pintér Gergely
Faj/Kaszt/: Worgen -Death Knight
offspec: Frost-Dps
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön): 85-ön 21 nap, összesen 94 nap
Előző guild/guildek: OutPost
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Azért lépek ki mert nem raidelunk már annyit már és én raidelni szeretnék
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) JC/minig sok pénzt lehet keresni vele Very Happy
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
PreBC:MC,ZG, AQ20/40, BC:csak pvp, Wolt: full icc10hc is fullosan
85-as Altjaid (Név,szerver): Darkangeel -Ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!): Lorika-Gépész, Armenius, Arayuki

IRL Magadról:
Életkor:23
Foglalkozás:jelenleg Írországban próbálom az életet, éterembe dolgozom
Nem: Férfi
Név (opcionális):Kopi
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): jelenleg mobilnet de meg van rendelve a normális net
Hardware: cpu,ram,vga: dual core 4000+ 2.11ghz, 3gb ram, radeon hd 4670

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is): Remélem ez is meg teszi
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Nekem meg fele
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Mindig játszok minden nap azt hogy menyit az a kedvemtől függ de van hogy 1 napig a gép előtt üllők 
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Elnézést kérek és el mondom miért nem értem időbe a raidre
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Szeretném végig verni a instákat az adott kiegben nem pedig néha utána. Az idő jó kérdés de mivel alapbol 1 gamer srác vagyok passzolom szeretek gamelni
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Az új contetnél mindig ki vetem 1 hét szabit hogy gyorsan meg legyen a szint Very Happy
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Hát ugy nincsenek de ritkán el szoktunk menni ide oda de álltalába otthon vagyok
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? otthon szoktam leni
- Miért minket választottál?
Ki szeretném magam próbálni 1 hc guildben hogy meg álom-e a helyemet meg persze az is hogy a legjobbakkal l toljam a gamet
Vissza az elejére Go down
Rambo
Vendég




Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: nem irta ki    Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 02:24

Ezeket valamiért nem írta ki pedig be másoltam
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 18:07

Ez mar a 3ik applyd akkor?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rambo
Vendég




Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 18:18

Igen a 3dik és remélem 1szer felvesztek. Igen a régi appplyaim elég fosok de ez amit most írtam remélem meg felel

Valamiért nem jó a hiába másolom be a linket nem írja ki vagy ti látjátok? nekem se az armory se a ui linket nem jelzi.
http:// eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/ratyirambo/simple
http:// kepfeltoltes.hu/view/110509/WoWScrnShot_050911_002624_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 18:22

gwelican te menj riftezni... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 18:22

Hello!

Nem is váratlak és próbálok a te szavaiddal válaszólni az applyd fos lett és ezen kívül a karakteredbe is bele lehet kötni. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)   Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blood DK tank (Declined)
» frost DK (Declined)
» Behemóth - Blood Tank Death Knight
» Death Knight Blood tank - Ragnaros
» Frost DK jelenkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: