Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mage jelentkezés (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dazan..
Vendég




Mage jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Mage jelentkezés (Declined)   Mage jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-07-03, 19:29

Ingame: Dazan
Név: Bodnár Sándor
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Mage/Arcane
offspec: Frost
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 40nap17óra25perc on lvl 85 17nap 1óra 39perc
Előző guild/guildek: Just for You Honey
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Megszünt Hordába mentek
Szakmák: Engineering (epic fejes) Enchanting (gyürű encsi) még nem maxos az encsi dolgozom rajt.
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat:
Törtön öltem mindent BC-ben ( tudom ,hogy nem jelent semmit) Palámmal (Zymla) mostani contentben 10 normálban kipucoltam mindent és megyek majd HC-ra is.
85-as Altjaid (Név,szerver):Zymla (Prot/Paladin)
Referencia:
Alassea,Framelol,Neldiah
IRL Magadról:
19 éves érettségizett srác vagyok. Budapestre megyek tovább tanulni a Zsigmond Király Főiskolára vagy az Általános Vállalkozási Főiskolára. 5 éve versenyszerűen boxolok több nemzetközi tornát megnyertem már és valószínűleg szerződöm majd egy profi promoterhez. Szeretek bulizni, wow-ozni, sportolni és szeretnék végre egy jó csapat tagja lenni. Eddig nem sikerült HC guildbe felvételt nyernem ezért nem rendelkezem raid achikkal.
Életkor:19
Foglalkozás:tanuló most megyek majd egyetemre
Nem:Férfi
Név (opcionális):Bodnár Sándor
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):T-Home 15 Mb
Hardware:
Intel Core i3 Cpu 540 3,07 Ghz 4Gb ram video card: Ati Radeon Hd 5670 1GB GDDR5 (video kártyát jobbra fogom cserélni a közel jövőben)

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Ezekkel sajnos nem rendelkezem. Fent leírt okokból kifolyólag.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak:
Ha szükséges minden raiden képes vagyok részt venni, van h naponta 10-12 órát is játszom.(úgy h nem raidelek)
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
a nap mind a 24 órájában online vok vagy telórol vagy laptopomról vagy gépről.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Telefonon értesítem a Raid Leadert vagy egy elérhető guild társat és elmondom a késés okát.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Szeretnék végre egy jó csapat tagja lenni, akikkel sikereket érünk el és mellette jól érezzük magunkat.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen képes vagyok! Én állítom be az időbeosztásom ebbe senki nem szól bele.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Igen van néha versenyre kell mennem amik általában péntek, szombatra esnek és az pihi szóval nem ütközik raidbe.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
egész nyaram szabad
- Miért minket választottál?
Nem akartam komolytalan guild tagja lenni ahol az emberek nem veszik komolyan a raideket és nincs haladás a bossokon. Régóta várom már, hogy mage-t keressetek bár tudom, hogy sok jobb gear-rel rendelkező mage fog jelentkezni én még is reménykedek abban ,hogy kapok egy esélyt h bebizonyítsam méltó vagyok a tagságra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mage jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage jelentkezés (Declined)   Mage jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-07-03, 20:02

Idézet :
1) Regisztrálj légyszives
2) Szereld meg a linkeket
3) ???
4) Profit

Egyébként meg az applyd szó szerint világit.
Vissza az elejére Go down
Dazan2




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 04.

Mage jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage jelentkezés (Declined)   Mage jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-07-04, 11:51

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mage jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage jelentkezés (Declined)   Mage jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-07-05, 22:35

Hello!

A geared jelenleg kicsit kevés, mi Hc Firelands-re keresünk Maget, akit idő közben meg is találtunk. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mage jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage jelentkezés (Declined)   Mage jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mage jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)
» Lewstherin mage jelentkezés (declined)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)
» lvl 80 mage (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: