Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 jelentkezés(Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
rawennDK
Vendég




jelentkezés(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés(Declined)   jelentkezés(Declined) Icon_minitime2011-07-15, 17:38

Ingame: Rawenn
Név:Attila
Faj/Kaszt/mainspec:Dranei/DK/Frost 3/32/6
offspec:Blood Tank
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (85-on és összesen külön): 34 nap 3 óra ezen a karin
Előző guild/guildek: Furor
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Abbahagytam a wow-ot 1 időre mert gyenge volt a gép kapacitása, és a mostani vezetőség hozzállásban nem megfelelő hogy újra visszamenjek oda
Szakmák: (és miért ezek a szakmák): Enchanting: gold + gyűrű enchant , Skinning: cserélve lesz, régről maradt meg
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): ezzel a karival: mióta Dk-t lehetett indítani aktív raider, Ulduar kimaradt, azon kívül mindenhol voltam, ICC-ben HC progress leginkább
85-as Altjaid (Név,szerver): régen warrior volt a mainem, Rawenn/Xavius
Referencia: (Jól gondold meg!): Furorban aktív tag voltam, panasz sose érkezett rám, szivesen vittek raidre mert tettem a dolgom, elég jól is

etkor: 23
Foglalkozás: ügyintéző
Nem: férfi
Név (opcionális): Attila
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Digi 20/10
Hardware: cpu,ram,vga 2,8 Ghz , 3 Gb ddr3 , 1gb Ati

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
nem csináltam screenshotot, és guild nélkül nem is sokszor jutok le mióta visszajöttem,szerintem érthető :S
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
hétköznapokon 19:00-től kb 24:00-ig és vasárnap egész nap
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
hétköznap: 19-23
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
calendarban jelzem, ha mégis nem jelenek meg, utólagosan biztos jó okkal meg tudom magyarázni
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
folyamatosan játszani fogok, jó időkitöltés,hosszú távra, haladós proggesselős guildben szeretnék játszani
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
kompromisszumképes vagyok
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
nincs konkrét, magam osztom be az időm
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
mindig egyformán az évben, rendszeresen
- Miért minket választottál?
jókat hallottam a guildről, progress szempontjából, kifejezetten embereket nem ismerek
Vissza az elejére Go down
rawenn




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Jul. 16.

jelentkezés(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: armory   jelentkezés(Declined) Icon_minitime2011-07-16, 08:29

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés(Declined)   jelentkezés(Declined) Icon_minitime2011-07-22, 17:20

Hello!

Az applyd nagyjából rendben van, de a geared és a tapasztalatod kevésnek bizonyult. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





jelentkezés(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés(Declined)   jelentkezés(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
jelentkezés(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jelentkezés (Declined)
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés!(Declined)
» Jelentkezés Declined

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: