Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kukaac - Resto Druid (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kukac




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 24.

Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime2011-09-24, 17:16

Ingame:
Név: Kukaac (EU-Arathor)
Faj/Kaszt/mainspec: Tauren Druid, Resto (az applyt restoként írom, de esetlegesen a balance is érdekelne)
offspec: Balance és tank
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön) 237nap, 85ön 35 nap
Előző guild/guildek:
2005-2006 kisebb casual guildek US szervereken
2006-2008 május: kisebb magyar guildek Kilroggon, Anachronoson majd Quel'Thalason
2008 májustól: Arathor - Divinum
2009 novembertől: Arathor - Artum Inferniti
2011 május - 2011 szeptember: Nem WoWoztam (amióta WoWozok, először nem fizettem be)


Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Legtöbbször azért léptem ki egy guildből, mert felhígult, vagy jobb progressre vágytam. A guildekben szinte kivétel nélkül vagy 1 hetet (rájöttem, hogy nem megfelelő), vagy több mint egy évet töltöttem. Guildből eddig még sose rúgtak ki.
Divinum - felhígult, elmentek a jobb játékosok
Artum Inferniti - szétesett a 25ös progress, az összes core játékos elment, vagy abbahagyta a raidelést. Ekkor én is letettem a WoWot, de hiányoztak a raidek. Így 2 hete újra elkezdtem játszani. Most 10es progresselünk, ami nekem (főleg tankként) unalmas.


Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Alchemy, JC - a professionök szinte azonosan 80 int bonust adnak, ezért kicsi ez eltérés köztük. Csak a tailoring ad átlagban 90et, de az akkor is beproccolhat, amikor épp alig kell healelni. Emellett szeretek AHzni, amire megfelelő ez a két profession. Előtte herbalismom volt, de mivel WotLK alatt nem adott jelentős bónuszt, ezért cseréltem JC-re (amikor a JC gemek még prismaticok voltak).

Felszerelés: (armory link)
amint kapok jogot a fórumon, a linkeket hozzáadom
Megpróbálok mindig restoban kilogolni.
Mivel volt pár hónap kihagyásom, ezért a jelenlegi gearem még nem a legaktuálisabb.
Resto (T11es Hc és normal lootok keverve, mivel firelandsben már nem játszottam, ez a gear minimálisat változott áprílis óta)
Balance (t11es gear szintén, valamivel gyengébb mint a resto. Catában már csak funból boomkineztem)
Tank (Jelenlegi guildemben tankolok, ezért a t11es gearemet kiegészítettem jelenleg craftolható és repus itemekkel, illetve folyamatosan szedem ki a t12 geart)


Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Vanilla
US szervereken - ZG mageként
EU szervereken - ZG, MC hunterként
TBC
T4, T5 hunterként, content teljesen kitakarítva. Ebben az időben vezettem 25ös raideket.
BT, SWP resto druidként, takarítva, SWP 3/6 patch előtt, patchal 6/6
WotLK
Naxx, Ulduar resto druidként - teljes clear, YoggSaron 1 és 0 később
ToC balance druidként - 5/5 10esben, és 4/5 25ösben, Anubot tryoltam, de mivel ekkor épp recruit voltam, nem én voltam bent a killen.
ICC, RS - teljes clear, LK25HC és RS25HC még patch előtt.
Cata
BoT, BWD resto druidként - BoT2/5 HCban, BWD 5/6 HCban, ebben az időben raideltem healer officerként.
Firelands bear tankkét - most játszom a második resetben, van olyan boss amin még nem voltam. (Tacticot ismerem az összesről, TankSpot videókat szoktam nézni, illetve a guildes steamet)



85-as Altjaid (Név,szerver): Nem altozom évek óta.
Referencia: (Jól gondold meg!) Jushi, Zardas, Resike. Nagyjából 1,5 évet raideltem velük, szerintem tudnak mesélni a jó és a rossz tulajdonságaimról egyaránt.

IRL Magadról:
Életkor: 22
Foglalkozás: Programozó, egyetemista
Nem: Férfi
Név (opcionális): András, de IRL is Kukacnak szólítanak.
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Otthon és szüleimnél 3MB DSL, Slovak Telecom; Koleszon 100MB kábel. Azért csak 3MB az otthoni, mert ez a szolgáltató a legmegbízhatóbb, kb 3 éve van ez a netem, és még nem volt netkiesés és lag sem.
Hardware: cpu,ram,vga Mivel gyakorlatilag 3 helyen lakom, azért eléggé változó, 4 különböző gépen játszom, csak az egér az egyforma. Mindegyik képes legalább 50fpsel futni 25ös raiden.

Követelmények:
Előre elnézést kérek a logok és a screenshotok minősége miatt, 4 hónap kihagyás utána nehéz aktuálisat találnom/csinálnom.
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
amint kapok jogot a fórumon, a linkeket hozzáadom
25ös raidben csak a grid nagyobb, minden más stimmel


- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Firelandsen nem restoztam és nem boomkinoztam még. A catás raidek, amiket még Zardas rakott fel, pedig sajnos eltűntek. Sajnos csak egy lvl80as ICCs raidet találtam fent WoLon. Amennyiben ez érdekel benneteket:
amint kapok jogot a fórumon, a linkeket hozzáadom


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak: Hasonló raid kiírással ~95% attendanceom szokott lenni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Szemeszterenként változó, órarendtől függően. Nagyjából heti 35-40 óra.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Természetesen jelzem az officeremnek (fórum/telefon/sms)
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? A célom mindig az aktuális content teljes kitakarítása. Emellett fontos a társaság is, akikkel raidelek. 6 éve WoWozom, és igazából azt hittem, hogy abba tudom hagyni a WoWot pár hónappal ezelőtt. Úgy néz ki, hogy mégse, ezért azt, hogy meddig tervezek WoWozni, szerintem még magam se tudom.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Mindig össze tudom egyeztetni az IRL dolgaimat a WoWal, általában az alvást szoktam háttérbe szorítani.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Téli időszakban megeshet hogy 1-1 napot nem leszek snowboardozás miatt.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Esetleg ha megyek kirándulni, akkor pár nap kimaradhat, de többnyire itthon vagyok és raidelek.
- Miért minket választottál? Utóbbi hetekben végignéztem a magyar top10es listán a guildeket. Volt pár kritérium, amikor guildet kerestem. Mindenképpen csak a 25ös progress érdekelt. Fontos volt a társaság is, amiket eddig hallottam, és olvastam az alapján ez is megfelelő. Loot rendszerből is az offis elosztás volt a legkedvezőbb, a DKPnak határtalan hátrányai vannak progress szempontból. Illetve Jushi is említette, hogy nálatok mindig elfér 1-2 jó játékos, hát ha jó nem is vagyok, azért remélem elférek:)
Megj. : Ha úgy döntenétek, hogy felvesztek, a további éveket annak szentelném, hogy elfogadjam, hogy a gnómok is emberek. Igazából egyik fajt se szeretem kimondottan, ami kisebb mint a tauren, mert nehezen lehet őket látni raiden. Sajnos több pigmy oilos gnómot gyúrtam össze fighton, mert totemnek néztem őket. Ha áttransferelnék, akkor NEként játszanák, bár még gondolkodom a Worgenen a speedes racial miatt.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime2011-09-24, 18:07

Szia

Elvileg ha regeltél már tudsz linkelni, ha mégse menne küld el ide légyszíves: gameisnot@gmail.com

Vissza az elejére Go down
Kukac




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 24.

Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime2011-09-24, 19:03

"New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information."
küldöm mailben.
Vissza az elejére Go down
Jushi

Jushi


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : Pécs

Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime2011-09-24, 20:24

<3 <3 <3

jó, megbízható, nincs híján wasdnak és class ismereteknek sem. Néha kicsit makacs, de jó arc amúgy.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime2011-09-24, 20:36

Szép apply. Accepted, várunk.

ja és Worgen>NE Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kukaac - Resto Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kukaac - Resto Druid (Accepted)   Kukaac - Resto Druid (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kukaac - Resto Druid (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Resto Druid jelentkezés (Accepted)
» Garel - resto druid
» Resto Druid(Declined)
» Holleanyo - resto druid (Declined)
» Psychoozz Resto Druid (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: