Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Warlock apply (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eldear




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Nov. 07.

Warlock apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Warlock apply (Declined)   Warlock apply (Declined) Icon_minitime2011-11-10, 22:11



Ingame: Eldear
Név: Hadarics Péter
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Warlock/dps
offspec: -
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (85-on és összesen külön): 22nap; 146 nap
Elöző guild/guildek: Honor and Glory
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Sajnos nyár óta inactive a guild
Szakmák: (és miért ezek a szakmák): tailor, enchant; a plus-ok végett(back és ring enchnat)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BC elején kezdem a wowot így az preBCraidek progress szinten kimaradtak de Karazantól kisebb-nagyobb szünetek beiktatásával egészen BWDig minden megvolt...
sohasem rerolloltam másik classra igy DPSként mentem végig BC:
T4,T5 full T6 nál volt egy kis szünetem sunwell körül…
WotLK:(naxx, os, eoe,T7 full, viszont T8nál ulduar-nál megint volt kb 1max 2 honap szünet de ony, totc meg icc már ismét teljes volt)
Cata.: sajnos itt a HnG kicsit visszavett és csak 1-1 boss ment le HC-ban a két nagy instanceben BwDben és BoTban.
85-as Altjaid (Név,szerver): Trochus Ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!) Sajnos nincs olyan a guildben akit olyan jól ismernék hogy ide beírhatnám.

IRL Magadról: Győrben a SZE-n vagyok Villamosmérnök hallgató, emellett még footballozok is.
Életkor:23
Foglalkozás: tanuló
Nem: Férfi
Név (opcionális):Hadarics Péter
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Otthon :T-online 5Mbit/sec; Kolesz: 100M...
Hardware: cpu,ram,vga MSI Gamerlaptop GX723 cpu:intelcentrino2 2.2 dualcore ram:4Gb Vga:geforce GT130M

Követelmények:
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Én szerintem ezt tudom teljesítni, nincs semmi akadálya.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
hétköznap 18-24ig(vizsgaidőszak alatt sokkal többet) ; hétvégente 12-18kb változó
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok az officeremnek, hogy kések.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Szeretném az új contentet végig csinálni rendesen, nem tudom, hogy milyen kieg. lesz a cata után majd akkor kiderül, de ha eddig nem töröltem le a játékot, ezután sem fogom.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Ha nem élethalál fontosságú akkor igen!
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Focizom, vasárnap délutánonként el kell mennem 3órára.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Otthon vagyok egyész nyáron 1 hét kivételével.
- Miért minket választottál? Egy ismerősöm ajánlotta, hogy ha komolyan akarok játszani akkor, írjak egy apply-t nektek, ezenkívül ti vagytok a legjobbak és mindig öröm egy ilyen csapathoz csatlakozni.

ui.: gameisnot-os emailre mennek a linkek mert azokat itt nem tudom postolni még 7napig...
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Warlock apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warlock apply (Declined)   Warlock apply (Declined) Icon_minitime2011-11-14, 00:16

Hello, jelenleg 3 aktív lockunk van, nem tudnánk spotot biztosítani. Decline, GL a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Warlock apply (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Destruction Warlock (Declined)
» cupan warlock destru (declined)
» Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: