Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ownolock




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 03.

Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)   Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined) Icon_minitime2012-10-03, 18:57

Ingame:

Név: Ownolock
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Warlock/Affliction
offspec: Destro
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 90es szinten: 1 nap 2 óra összesen pedig 7 nap 8 üra
Előző guild/guildek: Elemental Gankery,Retro Nation
Miért lépsz/léptél ki onnan?:
Szakmák: Herbalism: + haste nagyon jó a casternek Alchemy: +1 óra a flaskidő,flaskák/potik/elixírek gyártása a guild számára
Felszerelés: Mivel most regeltem a fórumra,ezért 7 napig nem enged linket bemásolni,remélem nem gond
Részletes HLI tapasztalat: Ezzel a karival mivel ugye rerolloltam,még csak DS öcsik vannak,egyébként Wotlk óta PVE-zek igazán így: Ulduar 10/25 ICC 10/25 (HC is),ToC 10/25 (HC is),BWD 25 (HC is az EGvel),TotFW (10/25),BoT 25 (HC is),FL 10 (HCban 3 bosst öltem a Retro Nation-el),DS 10 (HC is),plusz a jelenlegi Panda HC dungik
90-es Altjaid (Név,szerver):
Referencia: Stingx

IRL Magadról:

Életkor: 24
Foglalkozás: Linamar Hungary Orosháza - Dispatcher
Nem: Ffi
Név (opcionális): Gabi
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 60 MBIT A-plus Optikai kábelnet szolgáltató
Hardware: C2D E6750 2.66 Ghz CPU,2x 4GB Kingston 1.333 Mhz Ram DDR3,Ati Radeon HD 6770 1GB DDR5 PCI-E VGA,Win 7 x64

Követelmények:

sajnos még csak egy raiden voltam,az is 10 fős volt,ezzel nemtudok szolgálni

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Az időpontok megfelelnek,minden nap vagyok
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Napi 4-6 óra minimum,de főleg ilyen d.u 4-5 órától hajnalig,hétvégén meg mass game Very Happy
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Írok üzenetet (Stingx száma megvan,facen is jelezhetek neki),jelentkezek időbe ha tudok az adott raidről,és írok egy officernek levelet ha nincs online valaki
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Biztosan végig fogom tolni ezt a kieget is,mint az összes többit HC-ban akár bekerülök hozzátok,akár nem,és a további kiegészítőket is végig szeretném játszani
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Attól függ,hogy mekkora az IRL dolognak a súlya a játékkal szemben.De természetesen lesz rá példa ha úgy kívánja a guild
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek: kondizom,küzdősportolok,néha túlóráztatnak,de ez nem zavaró ha a raideket veszem figyelembe
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Mindig online vagyok,tök mind1 hogy milyen évszak van
- Miért minket választottál? Tudtam hogy elvárás van,én meg szeretek teljesíteni,haladni a progressel,és hozzáértő játékosokkal egy társaságban lenni


A hozzászólást Ownolock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-10, 20:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)   Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined) Icon_minitime2012-10-05, 01:01

Nincs nyitott caster spotunk, illetve elég gyenge aply, Declined! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
 
Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Destruction Warlock (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: