Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 -Silvyas --- Restooduu (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
olahmate




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 28.

-Silvyas --- Restooduu (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: -Silvyas --- Restooduu (Declined)   -Silvyas --- Restooduu (Declined) Icon_minitime2012-12-04, 23:27

Sziasztok!
üdvözlök mindenki, aki veszi a fáradtságot és elolvassa az applyt!


Ingame:

Név: Silvyas

Faj/Kaszt/mainspec: Night Elf / Druid / Resto

offspec: balance (akár tank)

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (85-on és összesen külön): legalább15 nap-nál több ezzel a karakterrel, (fars információt tudok csak erről adni, hiszen több szerveren, több karakterrel játszottam, vanilia óta rendszeresen)

Előző guild/guildek: --rahna szövetség --bs renesis,soldier of horde -- ravencrest angol klánok -- kazzak szintén angol

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Ragna- szövetség/ Azért lépek ki, mert a klánba nincs olyan 10 ember, aki rendszeresen jönne raidre (esetleg 85% részvétel). Sajnos 4-5 ember van csak, ez kevés egy 10 fős raidhez! Szeretnék egy alap ember lenni, aki akár tank,dps és healerként is, ha jelenleg nincs szükség healerre, kompromisszum képes vagyok, felrántok egy karaktert akár, mint egyik nőt a másik után!

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Tailoring (kizárólag a -legs- enchant és -back- enchant miatt (+int+spirit)

Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Silvyas/advanced

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Vanilla óta játszok a játékkal, kisebb-nagyobb megszakításokkal! Nem nagyképűségből mondom, de ismerem az összes játszható karaktert. Vanilla óta játszottam mindegyikkel hosszú játékmenettel! Megfordultam az összes kiegészítő mindegyik instájában, hazudnék ha azt mondanám mindegyik full clear volt, de ismerem mindet! AQ40-től, bt, hyjal .../ icc, naxx .../ firelands, ds ...

85-as Altjaid (Név,szerver): Bmxx - hunter / egyéb kisebb szintű karakterek (dk,shaman,paladin,warlock) -- ragnaros
Auner - druid / Mille - paladin / egyéb kisebb szintű karakterek -- bloodscalp
Kazzak / Ravencrest

Referencia: Jól meggondolva sajnos nincs, bár csak lenne Smile

IRL Magadról:
Életkor: 21 betöltött életkor
Foglalkozás: Dolgozó
Nem: Férfi
Név (opcionális): Máté
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 20/10 Mbit
Hardware: cpu,ram,vga Phenom quad core, 4GB, GE460Gtx RAID KÉPES

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. https://picasaweb.google.com/103000716942206059259/WowSima?authuser=0&authkey=Gv1sRgCP-DtIbe0q-vrAE&feat=directlink

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak. Az időpontok megfelelőek, az sem baj ha hattól lenne, du.4-kor érek haza, utána egyéb dolgaim után online szoktam lenni, fáradásig!

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége: Sajnos a lehető legtöbbet online szoktam lenni Very Happy, persze néha akad dolgom, mint mindenkinek, de próbálok játszani amennyit lehet!

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Tudom előre, hogy mikor érek rá és mikor nem, ha mégsem érnék haza, jelzem a megfelelő embernek!

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Alapember szeretnék lenni, akire lehet számítani, és igeni megbecsüli a mellette játszó 9 társa, igazából nem a gear érdekel hanem a kihívás a bossok alatt, egy jó hangulatú társaságba belekerülni. Hátrányaim: sajnos nem sokat szoktam beszélni mikrofonba Smile Pályafutásomat a lehető legtovábbra tervezem, ha megfelelően teljesítek, és raidspothoz jutok, persze ez teljesítmény alapú!

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Igen aktív tudok lenni, és előtérbe tudom helyezni!

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek: Focizom, nem érinti a raid időpontokat!

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Online vakulásig!

- Miért minket választottál? Hogy miért titeket, csak nézzetek rá wowprogressre!

--Egyéb megemlítendő információ: Karaterem teljes kiismerését, és megértését, valamint a maximum kihozásba belőle az mmo és a elititsjerks segítségvel sajátítom el! Raiden taktika szempontból nem vagyok egy nagy elméletbeli (elmesélés, és videó alapján) skilles, inkább a gyakorlatban tudom jobban elsajátítani a taktikát!
Említettem már, hogy kompromissszum képes vagyok, ha esetleg kettes csapatba kell egy dps, tank vagy nem éppen resto duu kell, csak keresstek meg:D
Wrist és hand világért sem esik ki, csak 100x voltam kb érte:)
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

-Silvyas --- Restooduu (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: -Silvyas --- Restooduu (Declined)   -Silvyas --- Restooduu (Declined) Icon_minitime2012-12-09, 12:01

Hi! Nagyon kevés a HLI tapasztalatod, Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
-Silvyas --- Restooduu (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dkné-Dranei Blood DK (Declined)
» TGF(declined)
» DPS DK tgf(Declined)
» re (Declined)
» Qristy(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: