Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 prot paladin (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raleg




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Sep. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szeged

prot paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: prot paladin (Declined)   prot paladin (Declined) Icon_minitime2013-01-22, 16:18

Gratulálok Feelmyrage







itt törtön voltam még t7es insták meg voltak meg t8ból az ami bent volt
Cata
Mikor megjelent a kieg akkor jöttem eredetire elöszőr a bsre ott a subliminalba voltam Fl közepéig velük magmaw omnotron maloriak atramedes chimereon meg halfus ment le hcn FL be meg alys shanox meg majordomo azután át jöttem ide ragnára az akkori gino 10be és befejeztem velűk FLet és DS full clear volt FL végén váltottam palára elötte druiddal tankoltam
Panda
Jelenleg MSV clear HoF ba blade lord és garalon [/color]
85-as Altjaid (Név,szerver): Raleg@Ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!) Sharker

IRL Magadról:
Életkor: 17
Foglalkozás: tanuló
Nem: férfi
Név (opcionális): Kristóf
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):25Mbit/T-home
Hardware: cpu,ram,vga: Intel duo core 2,6ghz 4gb ram Gforce GT 320M

Követelmények:
- Linkelj egy/több 10/25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. http://www.kepfeltoltes.hu/view/130122/ui_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 10/25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) http://ragingforce.wowstead.com/ jobb oldalt ott az összes felvett logunk

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak: mind jó
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) 14-24
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? felhívok egy offit
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? cél a top 100
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) persze
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) nincs
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? 0-24
- Miért minket választottál? a fentebb említett cél eléréséhez[u]


A hozzászólást Raleg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-11-18, 23:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

prot paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: prot paladin (Declined)   prot paladin (Declined) Icon_minitime2013-01-23, 09:49

Szia, két nagyon stabil tankunk van, 10esben nem fér el egy harmadik. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
prot paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ret/Prot Paladin (Declined)
» Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: