Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Frutty - Mage

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-13, 20:03

Ingame:

Név: Frutty
Faj/Kaszt/mainspec: Human Mage Fire
offspec: Arcane
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 167 nap 18 óra 43 perc ebből 80-on 75 nap 8 óra 56 perc
Előző guild/guildek:

Ezüstsárkány Lovagjai kb 2008 februárig
Protectors of Gaia kb 2008 áprilisig
The Beast Within kb 2008 szeptemberig
Elemental Gankery kb 2008 novemberig

ezután volt 4 hónap inaktívom miután

The Beast Within 2009 júniusig
Game is not Over 2010 márciusig
Accordant 2010 májusig

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)

Ezüstsárkány Lovagjai: kiléptem mert a 0 hitratinges pvp gear-ben lévő mage-t vitték helyettem karába csak azért mert ő full epic... a.k.a faszlámák voltak
Protectors of Gaia: feloszlott
The Beast Within: nem voltam megelégedve a progressel meg egy rakás raid elmaradt úgyhogy felhúztam rajta magam és úgy döntöttem hc útra lépek
Elemental Gankery: inaktív lettem és így egy idő után kiraktak a guildböl
The Beast Within no.2: kiléptem mert Awende és Metron hívtak a GinO-ba meg amúgy sem volt már olyan jó a hangulat se a guildben mint még bc-ben
Game is not Over: kiléptem mert azt hittem a nőkben talán mégis lehet bízni aztán kiderült hogy ez is csak egy hazug cafka volt
Accordant: feloszlott

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)

Enchanting: gyűrű enchant
Tailoring: back enchant mint anno legimbább prof bónusz
Felszerelés: (armory link) Frutty armory linkje
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

BC-ben kezdtem a játékot ott a bizonyos 3.0-s nagy nerf előtt a következőket öltem:

Karazhan: clear
SSC: clear
TK: 3/4
Hyjal: 4/5
BT: 4/9
ZA: Clear
Sunwell: 2/6

WotLK-ban pedig a következők:

Naxxramas: clear
OS: 3d-vel clear
EoE: clear
Ulduar: full hardmode-okkal clear
TotC: heroicban is clear
ICC: 8/12 Heroic normalban clear

80-as Altjaid (Név,szerver): Spinner Level 80 Resto Druid
Referencia: (Jól gondold meg!) Ha jól meggondolom talán az, hogy itt voltam 10 hónapot. Smile

IRL Magadról:

Életkor: 23
Nem: Férfi
Név (opcionális): Körmendi András
internetkapcsolat, Hardware: Itthon: 5 Mbit T-Home Albiban: 30/20 Mbit Digi Kábel, Intel Core2Duo 2.8 GHz, 4GB 1GHz Kingstone RAM, Gigabyte Geforce 9700GT

Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

ICC 25 elsö trash pack

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Marrowgar 25 Man Normal Mode
ICC Trash 25 Man AOE

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)

Bármikor tudok jönni ha szükség van rám.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

Felhívom az ügyeletes Meleg Metron-t, hogy szóljon Muzunak. Ha nem veszi fel akkor felhívok más wowos ismerőst hogy írjon rá Muzura.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?

Igen. Igen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?

Célom: High End raidelés. Jövőbeli elképzelésem: Remélem, hogy a Cataclysm-ben nem csak aoe-zni kell a bossok között és visszakapunk egy picit a BC-ből.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)

Főiskolás vagyok, úgyhogy lopom a napot. Ebből kifolyólag nincs mit háttérbe szorítanom.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra speciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

Hát ez a kérdés gondolom nem a pure dps classoknak született de a válaszra visszatérve. Igen hajlandó vagyok és van is Arcane-re gearem, még jobb mint a Fire gearem. Smile

- Miért minket választottál?

Miért kit választottam volna? Én csak a legjobb guildbe megyek a realm-en Very Happy
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-13, 21:32

jah azt kihagytam hogy RS10 normalban megvolt bár azért nem fogok ilyen pólóban járkálni hogy "i killed halion 10 man normal" Very Happy de azért a teljesség igénye megköveteli hogy ezt így pótlólagosan idebiggyesszem
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-13, 23:22

ha rábeszélitek kellyt, akkor még én is megfontolom hogy fel-e töltsem:)
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 07:07

En buta vagyok a magushoz, ahogy a magusok mondjak en _csak_ egy lock vagyok, de ha arcanere jobb a geared, akkor miert firel mesz?

Singletargeten ennyivel jobbat tudsz vele kihozni?
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 11:03

gwelican írta:
En buta vagyok a magushoz, ahogy a magusok mondjak en _csak_ egy lock vagyok, de ha arcanere jobb a geared, akkor miert firel mesz?

Singletargeten ennyivel jobbat tudsz vele kihozni?

hát a különbség noobscore-ban kifejezve kb 30 Very Happy annyi hogy a wandomat meg a nadrágot kicserélem hogy meglegyen a fire hitcap. és mivel a wand az egy ulduar freya hard 10-es loot ezért kisebb a noobscore-ja bár ennek ellenére egy nagyon jó wandról van szó.

és a másik része a dolognak hogy te tényleg csak egy lock vagy Very Happy nem amúgy komolyra fordítva a szót, jobban szeretem a fire-t és hála istennek blizz megcsinálta 2 patchel ezelőtt olyanra, hogy versenyképes is legyen. fight függő egyébként hogy arcane-on vagy fire-n éri meg jobban tolni.
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 17:43

Ide buzikat nem vesznek fel Frutty.
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 17:50

akkor te hogy kerültél be? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 18:11

Úgy, hogy hetero vagyok és nem akartam a hátsó bejáratot igénybe venni, mint Te !
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 18:38

Hivatalosra véve a figurát Kedves Jelentkező!

3 próbléma merült fel az applyddal kapcsolatban, amiket mindjárt ismertetek is.


1. Elképzelhető, hogy felvételt nyersz a guildbe, de megint találsz magadnak egy szőrős segget. Akkor megint itt hagyod a guildet !

2. Az arcane talenteden az I'sA pont elosztása nem megfelelő dps és fight-mechanikai szempontból. Cool

3. Megértem, hogy szeretnél idejönni miútán szoros és kitartó versenyben sikerült a Silver River elött behúznunk a Server First LK killt,
de ez kicsit önző döntés az elöző guildeddel szemben. Smile
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-14, 18:45

na nee te power gamer vagy? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-17, 15:54

válasz hamarosan legkésőbb hétfőn
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime2010-07-20, 13:21

nah mi lesz velünk fiúk? csak mert ha nem kellek jelentkeznék máshova aztán akkor nem mentem már le magam a következő resetre
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Frutty - Mage Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frutty - Mage   Frutty - Mage Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Frutty - Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mage
» lvl 80 mage (declined)
» Lillam - Mage
» Mage jelentkezés (Declined)
» Mage (alt guild accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: