Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)

Go down 
+2
Noci
kaegen
6 posters
SzerzőÜzenet
Thorn
Vendég




X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 16:10

Ingame:
Név: Terényi Gergely
Faj/Kaszt/mainspec: Tauren druid - Feral tank
offspec: Feral cica (még a geart össze kell szedjem)
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön): 53 nap 2 óra összesen és 39 nap 3 óra lvl 80on.
Előző guild/guildek: Murderer inc. valamint Infamous. Mind a kettő Genjuros horda oldalon
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Mert a barátommal (Kaegennel) szeretnék játszani.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Mining és leatherworking. Azért mining mert ad +60 staminát, a Leatherworking pedig azért, mert van az a 102 staminás csuklós enchant, és majdnem ingyen van a gatya enchant is.
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) 11/12 Icc 10, 25, 10hc; illetve 9/12 icc 25hc.
80-as Altjaid (Név,szerver): Loviathar - Hellscream, Vóltage - Hellscream (ally)
Referencia: (Jól gondold meg!)
-

IRL Magadról
Életkor: 16
Nem: Férfi
Név (opcionális): Terényi Gergely
internetkapcsolat, Hardware: Core2Quad@2,50GhZ, 4 GB DDR3 1333/1666 Mhz, nVidia GeForce 9800 GT 1024 mb. Internet: Magyar telekom 15 mbit/s DSL

Követelmények:e
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Nincs ilyen log, egyik oldalon se találtam magam, se a guildem egyik logját sem.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? 7ből 7 napot, persze van hogy vakációzom.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Épp Kaegen csinálta az appját, és skypeon beszéltünk, amikor felolvasta ezt a kérdést én azt mondtam neki: Bepánikolnék, és kiugranék az ablakon. Ő ezt egy kicsit átfogalmazta, de esélyes hogy én is megejtenék egy telefont.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Van, és semmi problémám nincs ventrin beszélni.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Egy high-end raiding guild aktív tagja lenni, cataclysmban is.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Igen, meg tudom oldani.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? Az Infamous nevű guildben most rakják nekem össze a cica geart, ugyhogy ez már folyamatban van. Tudok játszani cicaként, és szívesen is teszem ha az érdek megkívánja.

- Miért minket választottál? Hogy a barátommal lehessek, raideljek, és egy dinamikus csapat tagja legyek.
Vissza az elejére Go down
kaegen




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jul. 16.

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Nem tudja birni a linkeket Thorn   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 16:23

Potolom az SS linket Thonrnak mert nem tudja beirni valamiert
http://kepfeltoltes.hu/100710/WoWScrnShot_071010_162731_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 16:36

Hali! 1-2 észrevétel a geareddel kapcsolatban:

Az első az hogy a 10all statos gemet a neckedbe kéne raknod mert ott nyernél vele a legtöbett sőt én úgy gondolom hogy 10all stat helyett egy dodge stamis, vagy exp stamis gem jobban megéri.
A második pedig a cipődön chesteden és a kesztyűdön lévő enchant lecserélését javaslom stamis enchantra, cipőre akar tuskar vitality is mehet.
A hamrmadik a Frenzied Reges glyhp sokkal jobb mangelösnél.

Ezt mind azé írom mert egy kis rohadt rohadt HP örült vagyok ugyanis ez az egyetlen előnye a maci tanknak a többivel szemben.

Üdv Nöci

Gl az applyhoz
Vissza az elejére Go down
Thorn
Vendég




X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 16:41

A kesztyűmet hamarosan lecserélem, a cipőmön véletlen hagytam fel azt az enchantot, köszi hogy szólsz Smile csak amíg nem volt meg a mostani staffom, hit cap alatt voltam. A 10allstatos gemet szívesen kicseréltem, csak nem tudom hogy cirka 80 hpért megéri-e a 400 gold.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 16:49

Idézet :
A 10allstatos gemet szívesen kicseréltem, csak nem tudom hogy cirka 80
hpért megéri-e a 400 gold.
Ezt inkább edit és töröld ki, menj szépen csinálj meg 3 dailyquestet és maxold ki a karid Smile tank az csak ne slackeljen, lehet pont azon fog mulni.
Vissza az elejére Go down
Thornbough




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 16.

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 17:04

Na, megcsináltam mindent amit kértetek, csak editelni nem tudok. Egyébként észrevettem hogy lemaradt az armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&cn=Thornbough
Vissza az elejére Go down
Jojj

Jojj


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 28.

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 18:15

Ami nincs bebindelve azt klikkolod vagy a monitoron nyomod meg őket touch the screenel?
Vissza az elejére Go down
Thornbough




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 16.

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 18:37

Kattintok, ugyanis számomra az egyszerűbb, mint megtanulni 25 féle keybindot, és ezért is vannak azok a spellek amiket nem tudok nyomni egymás mellett. A barkskin trinket páros azért van külön, mert ha külön használom a CDket tovább tudom fenntartani a magasabb túlélhetőséget. Ha mégis olyan helyzetbe kerülök (pl. sindragosánál 1mil hpja maradt a másik tank meghalt és 10 stackom volt) hogy mindet meg kell nyomjam, bőven odaviszem az egeret GCD alatt.
Vissza az elejére Go down
Thornbough




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 16.

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-16, 21:21

Beszereztem egy új UIt, megcsináltam keybindokat, így néz ki: http://kepfeltoltes.hu/view/100716/WoWScrnShot_071610_211751_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime2010-07-17, 16:35

Szia látom a barátoddal szerettél volna jönni, Őt sajnos elutasítottuk így gondolom Neked is tárgytalan lett akkor a tgf.

Decline GL a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)   X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin - Realm,Faction change ready (declined)
» Druid tank
» Tank Druid (accepted)
» (X-Realm) Megapull - Hunter (Declined)
» Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: