Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Príst apply (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Robipest
Vendég




Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime2010-09-11, 11:44

Császtok!
Robi vok pestről, 17 leszek novemberbe ! 80-as skilles hiler karim van, fele holy fele disc. Nem rég vettem havertól, öcsém játszik vele néha még, de majd szólok. Szakmám is van: full alchemy, herba! Jó gsje is van. Törtön farmoltam már NAXXOT, ULDUART,TOCOT,ICCT!!!! Szóval nem vok nub!! Azt mondta haver, hogy itt többet spelleznek a bossok, de ha leírjátok mit kell csinálni hamar megértem. Törtön árulom a karijaimat, szal gcre is lessz pénz.
Mondták, hogy itt ien kötelező raididők vannak, hétközbe suli meg edzés miatt tok lenni 8-11- ig kb mer attól tovább nem tok fen lenni. Hétvégén meg még többet is!! Kivéve ha éppen arénázunk, mert a társam keveset van fen. A gépem jó, nem szoktam lagzani, csak ha megy a ventri.
Azért akarok jelentkezni, mert hallottam, hogy fullra toljátok ICCT és kéne még cucc meg hogy fullos a guildbank is. Voltam már guildbe is, de ULDUARBA mar nem akartam menni ien szopos hardozásra mert nem is upgrade meg lementem másokkal ICCbe aztán nem tetszett nekik.
Sztem egy guildbe muszáj, hogy tudja tolerálni a vezetőség a tagokat, ha ezt tőlük is elvárják. Meg ne legyenek túl rekciósak.
CS, várom az invet
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime2010-09-11, 12:02

Ezt most egy vicc?
Vissza az elejére Go down
Melys

Melys


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Jun. 18.
Age : 34

Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime2010-09-11, 12:04

Thyrins írta:
Ezt most egy vicc?
ezt én is csak remélni tudom
Vissza az elejére Go down
Jojj

Jojj


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 28.

Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime2010-09-11, 12:08

a referencia kimaradt
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime2010-09-11, 12:13

Köszönjük, Viszlát!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Príst apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Príst apply (Declined)   Príst apply (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Príst apply (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DPS Warrior apply (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» Álltalános apply (Declined)
» Nikhy: Hunter apply (declined)
» Mage Apply Ragnaros (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: