Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 feral druid jelentkezés (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hal
Vendég




feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 00:27

Sziasztok!

Ezútons szeretnék hozzátok jelentkezni. Elöljáróban jelezném, hogy már egy korábbi alkolommal adtam be jeletkezést hozzátok, ami akkor nem jött össze. Remélem ez nem vet rám rosszt fényt.

Ingame:
Név: Halcyka
Faj/Kaszt/mainspec: nightelf/druida/feral dps

offspec: feral tank

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (80-on és összesen külön) ezzel a karival played on 80: 41d 2h. összesen: 157d. 18h. (kicsit kerekítettem)
Előző guild/guildek: Quel' thalas szerveren játszottam először a Wrtah of Hungary nevű guildben. Innen eljöttem, mert raidek csak ad hoc jellegggel szerveződtek, ha éppen volt elég ember.. A Brotherhood of the Sword-ban folytattam ugyanezen szerveren. Ez egy nemzetközi guild volt állandó raidekkel. WOTLK kijövetelekor már vágytam egy kis hazaira (magyar guild) és ámentem az Artahor szerverre a Death Wish nevű klánba. Itt játszottam a Naxx kontentet és az Ulduar kontent elejét. A guild, recruit hiány és a Aion keltette érdeklődés miatt, feloszlott. Én ekkor átmentem játszani a jelenlegi guildembe, a Reckless Mortalsba.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) A klán vezetése úgy határozott, hogy 25 fős raidek szervezáse helyett, a Cata megjelnését követően 10 fős raidekben igyekeznek sikereket elérni.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Enchanting a gyűrű enchant miatt, lw a bracerrre tehető lw-s enchant miatt. Lw-t lehet le fogom adni Catában, mégnem döntöttem el. Eddig a bracerre rakható resistes enchant miatt nem akartam leadni, mivel úgy éreztem, hogy némi plusszt ad tankoláshoz a többi mesterséghez képest.
Felszerelés: Már a korábbi jelentkezésemnél elmondtam, hogy volt egy kisebb kihagyásom, így a ez hogy a nem "fullos" a gearem javarést ennek tudható be.
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bcben kezdtem játszani az akkori guildemmel sunwell 4. bossáig jutottunk (tunning előtt) a jelenlegi kontentben Arthas előtt az Alone in the darknes kivételével aszt hiszem minden megvolt nagyjából. Tocban egy héttel késtük le hála szerverlafnak a grand crusadert. Halion hc25 ha vér és veríték árán is de megvolt. Hc Lich King kimaradt, erre már nem maradt kapacitás a guildben.
80-as Altjaid (Név,szerver): Halcyka (ragnaros bloodelf rugó) Mapet (Artahor drainei mage) Szísa (Arathot - drainei sámán) Szása (Artahor human dk) Bübáj (human warlock - quel'thalas) Falsh (törpe hunter Arathor)
Referencia: (Jól gondold meg!) Reckless Mortals guild raidleadereiRian és Melondothir tudnak referenciául szolgálni eddig működésemről.
IRL Magadról:
Életkor: 29
Nem: férfi
Név (opcionális): Végh Sándor (Sasa)
internetkapcsolat, Hardware: 10 m-s internet, .(i5 négymagos proci, gts260 vidók., 4gigaram)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) tudom vállalni aheti 5 raidet.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Korábbi guildemben forumon jeleztük, gondolom nálatok is van valamilyen info vonal amin jelzhető. Estleg telefonon is , ha van rá mód.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? igen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Az aktuális raidkontent teljes megismerés, és az abban rejlő valamennyi kihívás (öcsi:) minél gyorsabb, de mégis jó hangulatú raidek között történő teljesítéáse.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Vannak olyanok melyeket igen, de a melóhelyi kötelezettségek elsőbbséget élveznek (miből vennék egyébként game cardot?), ritka privát események (esküvő, temetés, 50. szülinap.. ) szintén elsőbbséget élvezenk. Egyébként természetesen ezektúl eltekintve igyekszem a raidhez igazítani az időbeosztásom.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) Természetesen. Sajnos healelés területén nincs sok tapasztalatom.
- Miért minket választottál?) Már korábban is gondoltam rátok. (jelentkeztem is ugye) Amit tudok rólatok, hogy jól szervezett, hatékony társaság vagytk. Amit remélek, hogy jó hangúlatú, kellemes tárasaág vagytok, akik kellően nyitottak ahhoz, hogy új embereket fiogadjanak be, és akik között nap mint nap szívesen töthetem le majd aziszabadidőmet.

Nem vagyok nagy screenshotolós de, igérem szerzek be párat az ui-mról. és a dps-ről és linkelem commentben.


Üdvözlettel: Halcyka


Vissza az elejére Go down
Hal
Vendég




feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 00:31

Ismét átolvasva az aplimat, felfedeztem jó pár elírást, és fogalmazásbeli zavart, ezeket kérelek csak a kapkodásonak tudjátok be.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 01:43

Avulu azer kurvanagy arc.

Az applyval kapcsolatban, en azt javaslom, torold ki, gondold at ujra, szerezd meg a screenshotot stb, es irj egy rendeset.
Semmi rosszindulat, semmi bantas, egyszeruen, alapozz arra, hogy az elso benyomas nagyon szamit.

Az apply irason ne sporolj idot, ha kell ird, 1 napig, nezd at ujra es ujra, aztan terjunk vissza ra.

Hangsulyozom, nem vagyok officer, az en szavam nyilvan semmit nem szamit ebben az ugyben, ez csak egy jotanacs.

https://gameisnotover.hungarianforum.com/tagfelvetel-f1/mefi-dps-tank-dk-apply-accepted-t241.htm

Ezt az applyt nezd meg, tovabba mielott elpostolod, mindig nezd meg a preview gombbal hogy nez ki(linkek rendben megjelennek, forum hibaja sajnos)
Vissza az elejére Go down
Hal
Vendég




feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 02:14

Köszi a jó tanácsot. Az apli átolvasását követően én is erre gondoltam, de sajnos a törlés technikai kivitelezésvel akadtak gondjaim.
Vissza az elejére Go down
Iwontrezzu




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 03.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 16:14

csak Gwelihez tudok csatlakozni =) egyszerüen inkább áá bahh hagyjuk, azért érdekes Rmből így iylen applyval ide jelentkezni, nem is értem, oda hogy vehettek így fel =P na mindegy....
Vissza az elejére Go down
Joeint

Joeint


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. Aug. 10.

feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-11-11, 16:34

Halcyt régről ismerem a quel'thalasról, együtt toltuk wrath of hungaryban meg a Brotherhood-ban is egy ideig, ahol kíváló játékosnak ismertem meg. Igaz az apply lehet nem a legjobb, de viszont annyira rossznak sem éreztem, mint az előttem írók. Tegnap este raid után beszélgettem vele és szerintem tisztára besózott, hogy lehet esélye ismét nálunk. Én ennek tudom be az apply "alacsonyabb" színvonalát. Szerintem ma írj egy új "igazi" Halcykás applyt és gl hozzá!

Joe
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





feral druid jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral druid jelentkezés (Declined)   feral druid jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
feral druid jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Feral druid jelentkezés
» Jelentkezés:Insarion-Feral Druid
» Application - Feral druid (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)
» Feral Druid - AnthraxPapa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: