Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Krematoriah - Rogue (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Krematoriah




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 07.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-07, 20:15

Név: Krematoriah lesz, jelenleg Impernal
Faj/Kaszt/mainspec: Worgen lesz / Rogue / Assa - jelenleg Night Elf
offspec: Combat
Saját vagy vásárolt karakter: természetesen saját
Played: (80-on és összesen külön) 80-on pontosan nem tudom mivel már nem vagyok 80as ugye a kieg miatt de olyan 120 körül volt / összesen 200 nap played
Előző guild/guildek: Aeris, Revised, Deus Ex
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Nem a guildal hanem az egész szerverrel volt problémám, az ottani mentalitással
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Alchemy (Flask bonus miatt) / JC ( JC-s gemek miatt)
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Impernal habár nekem nem töltötte be
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Kara, Gruul, Magtheridon, ZA, SSC, TK, Hyjal, BT, SWP eredarig patch elött, naxx 10/25, Sartharion 10/25 normal+hc, Ulduar 10/25 normal+hc, trial 10/25 normal+hc, icc 10/25 normal+hc
80-as Altjaid (Név,szerver): Thalassian és Nättylá a Bloodscalpon
Referencia: (Jól gondold meg!) sajnos nem ismerek senkit a guildból de könnyen építek ki baráti kapcsolatokat

Életkor: 19 éves vagyok
Foglalkozás: Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudomány karján tanulok
Nem: Férfi
Név (opcionális): Felker Tamás
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 24/12 le/fel T-Home Internet
Hardware: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+, 3GB DDR2 RAM, N-Vidia Ge Force Bliss 8500 GT
Képek: http://kepfeltoltes.hu/view/101207/WoWScrnShot_101510_194637_www.kepfeltoltes.hu_.jpg illetve http://kepfeltoltes.hu/view/101207/WoWScrnShot_111610_162457_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Lehet, hogy furcsán találja valaki én így tanultam meg játszani és számomra ez az ideális.

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Minden raiden részt tudok venni akármeddig is húzódik el (esetlegesen egy server first try miatt) Smile
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap délután változó este mindig / Hétvégén szinte mindig gépnél vagyok
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Amennyiben előre tudom, hogy valami fontos dolgom lesz raid idő alatt abban az esetben azt előre jelzem és ha úgy alakul, hogy váratLANul ér a dolog akkor telefonálok akinek ismerem a számát vagy akár haza öcsémnek aki beloggol és elmondja mi a helyzet Smile
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Célom, hogy magyar top guildban játszak továbbra is és realm first vagy akár hun first achikat és killeket szerezzek és segítsem a guildom minden tudásommal. Több mint 3 és fél éve játszok ezzel a játékkal és mi sem bizonyítja jobban elszántságomat, mint az, hogy 180 ezer forintot költöttem csak azért, hogy hétköznap koleszból is tudjak raidelni. Vettem laptopot egeret egérpadot és fejhallgatót természetesen olyat amin van mikrofon Smile
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Természetesen igen habár vizsgáim vannak de emellett úgy gondolom, hogy tudom vállalni a megfelelő aktivitást
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Mivel a focit már abbahagytam jelenleg a tanuláson kívül mást nem tudok megemlíteni.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Tudom, hogy elég sok guildban nyáron kihagy az aktivitás én sem töltöm minden napomat gép elött de ha esetleg az akkori content farm státuszban van heti 2-3 raid belefér hiszen cél a következő contentre való gearelődés.
- Miért minket választottál? Igazából hallottam már innen-onnan rólatok többek között wowprogress.com és egyéb oldalak és amint mondtam, célom a magyar topban maradni és úgy gondolom, hogy veletek ott maradhatok.

Köszönöm, hogy időt szántál az apply elolvasására Smile



Vissza az elejére Go down
Christelle




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 17.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-07, 20:40

A PTE-ÁJK miatt hajrá Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Krematoriah




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 07.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-07, 23:47

csak nem Te is pécsi jogász vagy ? Smile
Vissza az elejére Go down
Christelle




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 17.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-08, 21:11

Dede.
Vissza az elejére Go down
Christelle




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 17.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-09, 16:53

Hanyadeves vagy mellékesen?
Vissza az elejére Go down
Krematoriah




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 07.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-09, 17:19

Idén kezdtem jogi asszisztens képzésen vagyok mivel nem nagyon tudtam gimiben merre tovább és úgy gondoltam, hogy eljövök erre és ha tetszik a környezet és a tárgyak akkor jogászra is elmegyek, és szerintem ez így is lesz Smile és te ? Smile
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-10, 16:19

shamanodat nem is irod oda altok közé , nahát nahát
Vissza az elejére Go down
Krematoriah




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 07.

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-10, 17:30

mert a shamanomat törölni fogom Smile nem tudok vele foglalkozni és potyára nem fog ott állni dalaranban
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime2010-12-10, 22:56

Hello!
Sry a késői válaszért elég sok dolog volt mostanában. Szép applyt írtál, de nem sajnos nem tudunk neked helyet szorítani. Sok sikert a továbbiakban. Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Krematoriah - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematoriah - Rogue (Declined)   Krematoriah - Rogue (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Krematoriah - Rogue (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tgf - Rogue (Declined)
» Rogue tgf(Declined)
» Jelentkezés-Rogue Declined!
» Xmanz Rogue(Declined)
» Empiné - Rogue (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: