Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csuri (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
csuri




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jan. 22.

Csuri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Csuri (Declined)   Csuri (Declined) Icon_minitime2010-12-28, 23:13

Név: Csuri
Faj/Kaszt/Mainspec: Troll/Mage/Frost
Offspec: Fire
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played:(85-on és összesen külön): 133nap 15óra/8nap 15 óra
Előző guild/guildek: Atrum Tempestas/Global Cooldown/Infinite Cooldown/Atrum Reloaded
Miért lépsz/léptél ki onnan?:(Vagy miért dobtak?): Első klánomban nem volt elég a progress/GCD felbomlott/Ic-ből kiléptem mivel rl úgy alakult, hogy nem tudnék csak heti 3 raidet vállalni, és közben kaptam a lehetőséget, hogy az első guildem újra alakult így elmentem, sajnos ebben a guildben túl sok szerepet vállaltam és erre bizonyos emberek hátba szúrtak így nem akarok tovább ottmaradni!
Szakmák:(és miért ezek a szakmák): JC/Enchant Jc: Epic gemek, Enchant: Gyűrűkre enchant
Felszerelés: (armory link): http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/csuri/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): Csak Wotlk-ban kezdtem el játszani! Wotlk-ban Naxx/uldu10/totc/gc/10/icc10/25 végig megvolt több kevesebb hard moddal/ Catában: Csak baradin holdban voltam.
80-as Altjaid (Név,szerver): Csurii/Csurrii/Csurri/Sintriell Twisting Nether
Referencia: (Jól gondold meg!): Atrum R: Newyéar/Nonó/Tiane IC: Lie


Életkor:18
Foglalkozás: Egyetemista
Nem:Férfi
Név (opcionális): Rozsvai Csaba
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Fibernet 4mb
Hardware: cpu,ram,vga: Intelcore 2 duo proci 2ghz(T5750)/ 3GB ram/ Ati Radeon HD 3470 (Acer Aspire 5920G Lap top)

Követelmények:
-Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról: http://kepfeltoltes.hu/view/101228/WoWScrnShot_122810_215021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (Sajnos jelenleg nem nagyon tudok raidelni ha sikerül pugolnom holnap Bh-t csinálok ott is)
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is): (Holnap ha lejutok BH-ba akkor recount shottal tudok szolgálni)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak: Heti 5
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig): Hétköznap: 18:00-1:00 kb van, hogy előbbtől, Hétvége 14:00-1:00
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?: Írok fórumra/küldök SMS-t
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?: Jelenlegi Content maximális teljesítése/jelenleg amíg tart a wow
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?(pl új contetnél,progress időszak):Természetesen, egyetem mellett nem olyan nehéz
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”):Nyáron nyaralás, ezen kívűl semmi!
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?: Átlag 10-14 nap nyaralás más nem szokott lenni.
- Miért minket választottál?: Komolyan progresselő klánt keresek, ahol ki tudom adni magamból a maximumot és nálatok ezt meg tudom tenni!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Csuri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csuri (Declined)   Csuri (Declined) Icon_minitime2010-12-30, 18:16

Hello!
Hát az apply gyengére sikerült, emellett számomra kevés a HLI tapasztalat. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Csuri (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» TGF(declined)
» DPS DK tgf(Declined)
» re (Declined)
» Dkné-Dranei Blood DK (Declined)
» Royzz DK(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: