Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sámán jelentkezés. (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
George
Vendég




Sámán jelentkezés. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Sámán jelentkezés. (Declined)   Sámán jelentkezés. (Declined) Icon_minitime2011-01-24, 00:06

Ingame:
Név:Georgebaba
Faj/Kaszt/mainspec:Dranei/Shaman/Klánspecifikus vagyok ti mondjátok meg mire van szükségem!
offspec:-
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön)Pasz, ez a második accountom, öcsém végett bannolták a másik accom.
Előző guild/guildek:Alliance of Destiny-Arathor és Cubes-Arathor
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)A legjobb barátom (lacesz) átjött ide az Elemental Gankery-be és jöttem vele mivel szabadidőnkbe együtt fogunk arénázni.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)Mining-herba....de csak addig amig nem huzom fel a dkm utánna engineering jewelcraft lesz
Felszerelés: (armory link) 3napos 85ös...olyan geart gyüjtök be amit a klán kér!Smile
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)Icc 10 12/12 25 11/12 (Georgebaba-Tank Paladin)
80-as Altjaid (Név,szerver):Arathoron...Georgebaba-Paladin Tank, Lapaly-Warior dps, Switowski-Mage,Supersajajin-Druida (Arathor [Bannolt acc]) Ragnaroson csak egy DK-m van Psychopatha
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:
Életkor: 1991.01.16-ikán születtem tehát 20éves vagyok!
Foglalkozás: Diák (Technikus)
Nem:Férfi
Név (opcionális): Frank Gábor /Frenky-George/
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):UPC 30Mbit
Hardware: cpu,ram,vga
Intel core2 duo e6550 2x2,33ghz
4,gb ram
Geeforce 8800gts 320mb

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. -
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) -

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak 4-5raid simán belefér egy héten
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Változó, napi 6-12óra megvan:)
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Raidre jelentkezés előtt az első hogy elkérem a számát a gm nek..ien esetben felhívom őt!
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?Mivel fizetek érte szeretnék elérni célokat.3éve wowozom...Nem szeretném abbahagyni....
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Nem vagyok semmi rossznak az elrontója, a kedvesem meg tud várni!Smile
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Ilyen kihagyások számomra nincsenek...Tanulnom kell...Más dolgom nincs:)
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Változatlan...a Legjobb farmolási idő...persze ha nem nyaralunk...Smile
- Miért minket választottál?
Hogy mért!? Mint irtam, 3éve wowozok,fizetek a játékért mint mindenki más. És mostmár szeretném látni az egész játékot, nem csak a töredékét.mivel a barátom átjött...én is jöttem...Náluk nincs felvétel.És mindenképp HC-klánt szeretnék. Elolvastam a "rólunk" topicot és határozottan szimpatikusak voltatok!Smile
Válaszotokat várom, További szép estét!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sámán jelentkezés. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sámán jelentkezés. (Declined)   Sámán jelentkezés. (Declined) Icon_minitime2011-01-25, 11:10

Hello!
Az applyd nem sikerült a legjobban, a tapasztalatod a leírtak alapján nagyon kevésnek tűnik, így nem tudunk felvenni. Declined.
Btw az EG-be van shaman felvétel (persze ha aktuális a kiírás). Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
 
Sámán jelentkezés. (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drexi - Enha sámán(Declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés!(Declined)
» Jelentkezés Declined

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: