Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szotyi-Holy Paladin (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Szotyi




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Feb. 22.

Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime2011-02-23, 00:01

Név: Szotyi
Faj/Kaszt/mainspec: Blood elf/Paladin/Holy
offspec:Retribution
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön) Olyan 100 nap korul lehet ezen a karakteren.
Előző guild/guildek:
Gnome Pest Control Inc EU-Laughing Skull
Consortium EU-Laughging Skull
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Még mindig ott vagyok de a guild abbahagyta a raidelést.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Jc/Engi
Felszerelés: (armory link): http://eu.battle.net/wow/en/character/laughing-skull/szotyi/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

Vanilla
Vanilla wow óta raidelek a Laughing Skull szerveren, vanillában a 4 hoursmening juttotunk a Gnome Pest Control nevű guildel amiben priestként raideltem.

Tbc
Tbc-ben váltottam holy paladinra és SSc-t illetve TK-t kitakarítottuk amikor is a guild megszűnt és én pedig abbahagytam a játékot egy időre.

Wotlk:
Az ulduar patch előtt 2 héttel kezdtem el játszani ismét Resto druidaként mivel erre volt szuksége a guildomnak, ami egyébként ugyan az volt amit fentebb is említettem.Egészen a ToC-os Hck végéig druidaként raideltem, de mivel 2 holy paladinunk is abbahagyta a játékot ezért kénytelen voltam váltani holy paladinra és azóta is azon raidelek.A teljes wotlk contentet akkor sikerült letudnom mikor a szerver 3 nagyobb guildje összeolvadt a jobb játékosokból.A Klán megszünéséig itt raideltem.

Cataclysm:
Az összes normal módot letudtuk viszonylag hamar de a guild elkezdett hanyatlani mert egyre több ember hagyta abba a régi magból és így a teljes raider csapat közel 40%át kénytelenek voltunk lecserélni.Ennek ellenére is sikerült 4 heroic boss-t megölnünk mielőtt feloszlott a guild.
Halfus 25
Chimaeron 25
Maloriak 25
Atremedes-t mar csak 10 fős változatban tudtuk megölni mivel ekkor már nem volt elég emberünk a 25fős raidekhez.

85-as Altjaid (Név,szerver): nincs
Referencia: (Jól gondold meg!)Sajnos nincs

IRL Magadról:
Életkor:24
Foglalkozás:Tanuló
Nem:Férfi
Név (opcionális):Ezt publicba nem írnám ki ha nem muszáj.
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):25Mbit/Tcom
Hardware: cpu,ram,vga: amd athlon ii x2 240 2.8ghz dual core, 4gb, nvidia geforce gt220 1gb

Ui Screenshot:
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot071310221608.jpg/

Wol:
http://www.worldoflogs.com/reports/nj1ziq74w9bwf8zj/sum/healingDone/?s=2665&e=2943
http://www.worldoflogs.com/reports/nj1ziq74w9bwf8zj/sum/healingDone/?s=4850&e=5247
http://www.worldoflogs.com/reports/2ecjth1pmq02v9f6/sum/healingDone/?s=3034&e=3474

Néhány Kérdés:
-Teljesíteni tudom mind az 5 napot, progress eseteén tudok maradni tovább is ha kell illetve offnapon is.
-Többnyire gép előtt vagyok egész nap, szinte bármikor be tudok loggolni ha szükséges lenne valamiért.
-Előre jelzem ha nem érek egy raidre időben
-Szeretnék egy minnél jobb guildben játszani, és nem lenne utolsó dolog egyszer egy magyar guildban játszani mivel 5éve, mióta játszom csak nemzetköziekben voltam.
-Nincs olyan különösebb elfoglaltság ami korlátozna a játékban.
-Többnyire nyáron is végig tudok raidelni maximum 2-3 hét a nyaralások miatt ami kimaradhat.
-Komoly Guildnak tűntök és szeretnék jó játékosok között játszani


A hozzászólást Szotyi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-02-23, 17:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Baci

Baci


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Feb. 14.

Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime2011-02-23, 17:14

"Név (opcionális):Ezt publicba nem írnám ki ha nem muszály"

muszáj még mindig J az a muszáj
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime2011-02-24, 13:42

Egy kis türelmet kérünk.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime2011-03-01, 17:53

Írtam PM-et itt a fórumon olvasd el ha lesz időd.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime2011-03-22, 11:45

Declined!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szotyi-Holy Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szotyi-Holy Paladin (Declined)   Szotyi-Holy Paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szotyi-Holy Paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin (Declined)
» Holy paladin jelentkezés (Declined)
» Holy Paladin (Transfer) (Declined)
» Äpenta-Holy paladin (Declined)
» Cladin holy paladin (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: