Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dyllia: Balanced Druid application

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dyllia




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Apr. 06.

Dyllia: Balanced Druid application Empty
TémanyitásTárgy: Dyllia: Balanced Druid application   Dyllia: Balanced Druid application Icon_minitime2011-04-06, 11:49

Ingame: Dyllia
Név: Radics Roland
Faj/Kaszt/mainspec: Jelenleg Tauren , ha acceptot kapok, akkor Night Elf/ Druid,/ Balanced
offspec: Restoration
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) Lvl 80: 98 days. Lvl 85: 12 days Összesen : 112 days
Előző guild/guildek: Hellion, wardens és Licenti Proeliator
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Inscription és Herbalism Indoklás: Herbalism volt az első amit akartam fogni ,mivel add nekem a "lIfeblood" plusz 480 haste ratinget for 20 sec.---> Balanced druid stat priority: Inetelct>Spirit/Hit +haste>Mastery >crit. Inscription a kiegészitő a Herbalisemhez 2 okból : 1.) Inscritpion Shoulders ( 130 intelect plusz 25 haste) 2.) trinekt gyártás a guildeseknek
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/dyllia/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Igazából a retail WoW-ot WotlK idejében Joinoztam így a TBC tudásom egy tört serverről származnak amik retailhez képest = a 0-val így csak WotlK ismereteimet mutatnám be : Mivel kb a Wotlk Release után 2-3 honappal kezdtem el játszani egészen Naxxramas-ig vezethetem vissza a tudásomat. Minden encountert amit kiadtak ( kivéve RS-t) tudok. Tactikákat és achievementekehz való taktikákat is tudom.
80-as Altjaid (Név,szerver):Nincs
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról: Azzal kezdenmém , h elnézést ,ha hibásan írok ,de 15 évig Németországban éltem így kicsit elavult a magyar helyesíráasom ,de a beszédem telyessen folyékony és akcentus nélkül beszélek ( nos 8 éve lakom megint magyarban) Szoval a szüleim családi vállakozásában vagyok fuvarozó és árú beszerző és esélyes ,h szeptembertől megint vissza megyek Pestre tanulni BGF-re. Hobiijaim a fözés és a vezetés meg a partik ( persze a WoW első heélyen áll attól függetlenűl ^^) Ami még fontos lenne én mostmár 2 éve játszom reteailen elötte meg a telyess TBC-t tört szerveren játszottam és ezt mind mind végig angolul tehát elnézést ,de álltalában angol szavakat használok mint pl. Twentyfive man raid stb. én álltalában így szoktam mondani és nem tudom nállatok ez ,h megy Very Happy Na mind1. Későn kezdtem el írni ezt az application ,mert úgy volt ,h a volt szobatársammal jelentkezünk aki priest ,de őt máshova vették fel és 2 napja mostmár nem kerestek Kiemelten Blanaced druidot, de szeretnélek megkérni titeket,h jól nézétek meg ezt az applyt meg az Armorymat és gondoljátok meg. I,ádok raidelniés az Arénát se vettem meg ,de számomra az encounterek lejátszása , megismerése és megoldása ( defeating ) a legjobb ebben a játékban. A gearem sajnos nem HC-s mivel az eddigi guildemmel nem bírtuk kinyirni egy HC bosst se , de mondjuk minden bosst amit Cataban ( és igazából minden más bosst is az elöző expansionekben9 25 manen öltem meg elöször. Tehát a Skill-em megvan és a DPSem se olyan rossz hol ott még most vagyok egy fajta kisérleti fázisban , és még egy két csiszoni valóm van ,h maximalizáslhassam a DPS-emet. Jelenleg a "The maelstrom" nevezetű Serveren vagyok és horda oldalon , de eredetileg Night elf voltam 1 évig amikor elkeztdem a játékot . Volt egy 6 hónapos szünetem ,mert külföldön voltam dolgozni és ez pont az ICC release után volt így nekem a killek nagyrésze vagy akkor ill. cataclysemben lettek meg szoval ez ne ijeszen meg titeket. Akkoriban a "Hellion " nevezetű guildben voltam akik a server 5 legjobb guildjeibe tartoztak. Megvoltak velem elégedve csak leaveztem ,mert ugye nem WoW-oztam. Nagyábból ennyi egyenlőre nagyon örülnék egy személyes beszélgetésnek akár in-game vagy egy Ventrilo beszélgetésnek vagy skype/ mobil. Nagyon köszi és remélem azért egy esélyt kaphatok Wink
Életkor: 22
Foglalkozás: Fuvarozó / árú beszerző
Nem: Férfi
Név (opcionális): radics Roland
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 15 / T-home
Hardware: cpu,ram,vga CPU: / 4 mgyte Ram /

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. http://kep.ivpicture.hu/515576.N.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) http://kep.ivpicture.hu/515578.N.jpg és http://kep.ivpicture.hu/515577.N.jpg és http://kep.ivpicture.hu/515575.N.jpg
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak Minden nap tudok játszani és az idő pontok megfelelnek
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig): Amikor csak byrok de mondjuk a 7 végén legaláb napi 5 órát egészen 8-12 órán át ,ha nincsen meló
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ha van telefon akkor azzonal telefonálok ,mert esélyes ,h egy dugóba kerülök ,mert szoktam osztrákból ill. pestre is petrsől is árút szállitani vagy kamiont pakolni a városban lévő raktárunkban ,de mondjuk a sesion ennek már vége így csak 2 további kamion lesz nyárig
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Pályafutásom álma mindig is egy Server first guild volt és az ,h olyan emberekkel játszashak akikkel egyszer ( és így persze többször ) IRL találkozhassak ,mert a csapat szellem , tisztelet és együtmüködés meg a BARÁTSÁG nekem nagyon fontossak. A WoW- on belül még persze ,h elérjem azt ,h egy olyan csapoatnak tudjak bizonyitani akik olyan progressel rendelkeznek mint ti és meg legyenek elégedve a telyesitményemmel nekem a gear másodlagos ha nem 3 ad lagos ,ha beleszámitjuk a "fun -factort" amiért játszom ,de azért 3 adik hely alá nem nagyon esik a gear se ,mert azért az is kell egy jó progress hez meg persze a telyesitményem gyümölcsihez Wink
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Igen ,mert olyan hobbijaim nincsenek amik zavarnának idő szempontból a játékot és őszintén a WoW a hobbim és a progress + kill +training számora ez teszik ennyire a játékot ,h elmondhassam ,h " PvE addicted" vagyok
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) nincsen ... amit írtam néh néha kamion kell pakolnom,de ez nyárig max 2 alkalom lesz ill. megyek nyáron 4 napra Balaton-soundra ! ennyi
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Igazából minden nap kivéve julius 7-től 11-ig valahogy így lesz a Balaton -Sound
- Miért minket választottál? Első sorban azért ,mert Server Firstek vagytok és ALLIANCE! Már rég vágytam vissza ide ,mert a volt szobatársam ment át a hordához meg 2 jó barátom és mivel akkoriban együt voltunk sülve fő ve nem akartunk elvállni. A másik , nagyon tetszet a bemutatkozásotok. Egyszerű és lényegre törő semmi felesleges körbe magyarázs és lehett látni mit akartok és ami nagyon megfogot az , h egy nagyon szoros , rég együtműködő csapat vagytok ami sok szempontból fontos : 1.) Tudjátok kinek mi a dolga, h játszik és mire képes és a taktikát alkalmazásának kivitelezése ki a legjobb melyik roleban ( pl. inetrupts vagy chaining ( mint magmaw nál ) stb. had ne soroljam. 2.) Nem az van ,h csak azt nézitek kinek milyen skillje van és rugjátok ki az emberekte és ebből eredendően ugy vélem ti nem vagytok elszálva magatoktól ,de hát zt meglátjuk no persze ,ha felvételt nyerek hozzátok Very Happy Igazából ennyi és nagyon várok a jelentekzésetekre Kérlek titeket időben szoljatok ,mert ,ha adja isten össze jönn ,akkor nekem cselekednem kell és azzonal server + faction changet kell végbe vinnem a bankkártyám felvan töltve csak ugye ez akkor is egy napot igénybe vesz ilyenkor. Köszönet előre is mindenkinek aki a fáradságot vette ,h elolvassa és ,ha nem is vennétek fel sok sikert a további progressben nektek és sok sok looto meg funnt kivánok ^^!!!!!!

Radics Roland aka. Dyllia
Vissza az elejére Go down
Baci

Baci


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Feb. 14.

Dyllia: Balanced Druid application Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dyllia: Balanced Druid application   Dyllia: Balanced Druid application Icon_minitime2011-04-06, 21:57

Hali!

Nekünk 10es-be kéne egy resto dudu, ha az a spot érdekel, keress meg in-game!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Dyllia: Balanced Druid application Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dyllia: Balanced Druid application   Dyllia: Balanced Druid application Icon_minitime2011-04-07, 12:29

Hello!

Szép apply lett, de Mi 25ös Raiden nem tudnánk aktívan foglalkoztatni. Declined. Ha gondolod keresd meg Bacit és megbeszélitek a 10es raideket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dyllia: Balanced Druid application Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dyllia: Balanced Druid application   Dyllia: Balanced Druid application Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dyllia: Balanced Druid application
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Application - Feral druid (Declined)
» Druid tank
» Balance Druid (Declined)
» Tank Druid (accepted)
» Feral Druid - AnthraxPapa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: