Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kokóca DPS Warrior (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kokóca




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Apr. 28.

Kokóca DPS Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Kokóca DPS Warrior (Declined)   Kokóca DPS Warrior (Declined) Icon_minitime2011-04-28, 15:23

Ingame: Kokóca
Név: Kovács Gábor (becenév Koka jobban szeretem)
Faj/Kaszt/mainspec: Human Warrior Arms
offspec: Mindegy ami DPS Arms vagy Fury
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön) 12 nap
Előző guild/guildek: jelentéktelenek
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) előzőekben szerintem válaszoltam is erre a kérdésre Smile Fekete Holdban voltam de ott nagyon "kicsik" jáccanak , nem ítélem el őket de soxor fel tudom qurni az agyam ha valakinek nincs alap skillje. Nem azt mondom hogy legyen pro de értsen minimum a karihoz.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) BS + Engi Engi bejön a sok kis bizgentyűivel Bsből meg jól jön a pénz
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/kok%c3%b3ca/simple PVE cucc meg ILVL 346 1 kivételével
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) 5 éve wowozom mindig csak wari voltam és nincs is más karimebből kifolyólag nem titkolom értek kicsit a warihoz. BC után abbahagytam wowot annyira nem kötött már le funbol tauriztam szigoruan csak wari ott is:) Januárban kezdtem el újra tolni eredetin.
85-as Altjaid (Név,szerver): nincs alt elég egy karit húzni
Referencia: (Jól gondold meg!) nincs

IRL Magadról: 25 Éves vagyok Békéscsabán lakom épp most költöztem össze bnőmmel Hobbi + sprot is egyben abszólút a vízilabda . Ha több kell ott a facebook Smile
Foglalkozás: ING - Pénzügyi Tanácsadó
Nem:Férfi
Név (opcionális): Koka
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Invitel
Hardware: cpu,ram,vga : Asus M4A79 Deluxe alaplap AMD Phenom II X4 810 a proci 2* 2gb RAM Radeon X1900 VGA

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
Hétfőn este tuti vagyok a többi kérdéses, mivel a melómban nincs megkövetelt munkaidő igy mindig akkor vagyok amikor időm és az életem engedi.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
minden nap netezek munkám része.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Nem jelentkezek olyan raidre amire tom hogy nem érek haza vagy tuti nem leszek ott. Ha jelentkezek akkor max kések ezt meg vagy elfogadjátok vagy nem
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Hmm célok .. Az embernek mindig vannak céljai hiszen ez viszi előre az életben , de wowban max azt tom kiemelni hogy olyan klánt keresek ahol értelmes, karijukhoz értő emebrekkel tok együtt játszani és nem felkurni magam mert az egyik ember kilépett a asorbol és behlat a raid. Aztán meg persze jön a NEM ÉN VOLTAM kifogás...
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Változó mint mondtam ha az időm engedi kockulok ahogy tok ,de ha menni kell akkor menni kell...
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
max Nyáron kiruccanás az asszonynal + vízilabdafordulók hétvégente
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Asszem erre már e fentiekben válaszoltam is Smile
- Miért minket választottál?
Vagy bekerülök vagy nem de sztem erre is válaszoltam már a fentiekben. A lényeg hogy honfitársak között jobban érzem magam Smile

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Kokóca DPS Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kokóca DPS Warrior (Declined)   Kokóca DPS Warrior (Declined) Icon_minitime2011-04-29, 07:23

Hello!

Először is a karid pvp gearben van így elég nehéz akármit is mondani róla. Másodszor a wol rész kimaradt az h ez véletlen vagy nem ezt rád bízom.
Végül pedig tök jól hangzik h rugalmas a munkád, de ha nem tudod megmondani nagyjából se h mennyi napot tudsz raidelni akkor mi nem tudunk dönteni.
Ezeket pótold ha lehetséges. Emellett a tapasztalatod nagyon kevés.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Kokóca DPS Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kokóca DPS Warrior (Declined)   Kokóca DPS Warrior (Declined) Icon_minitime2011-05-04, 21:37

Ha ennyi idő alatt nem voltál képes válaszólni akkor hagyjuk. Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kokóca DPS Warrior (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kokóca DPS Warrior (Declined)   Kokóca DPS Warrior (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kokóca DPS Warrior (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ak Warrior (Declined)
» warrior (Declined)
» DPS Warrior apply (Declined)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Kics -=Warrior=- (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: