Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lali disc/holy pap (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lali




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 04.

Lali disc/holy pap (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Lali disc/holy pap (Declined)   Lali disc/holy pap (Declined) Icon_minitime2011-05-04, 20:58

Ingame: Lali
Név: Török Zoltán
Faj/Kaszt/mainspec: Gnome pap disc/holy
offspec: disc/holy
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: (85-on és összesen külön) Ezzel a karival 55 nap és 30 nap 85-ön
Előző guild/guildek: Rising Phoenix, Furor
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) vége lett a guildnek
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) JC, encha. Mindkettő az int miatt, hiszen intelect mindenekfelett. Gnome pedig a mana pool miatt.
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/lali/advanced
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) a pappal main kariként csak Cata óta játszok. A Furorban végig vertük a contentet normálban és 1 HC boss ment le. Aktivitás hiánya miatt itt megtorpantuk, ami a guild feloszlásához vezetett. Előtte hordában a Rising Phoenixben játszottam 2 évet a guild feloszlásáig, velük Naxot, Ulduárt, TOC-ot is ICC is cleareltük, tehát minden bosst öltem.
85-as Altjaid (Név,szerver): Skyvókerlali (itt van Ragnán a Furorban, ez volt a mainem), van még 1 farmer karim, szintén a Furorban, neve Nagyongáz, és maradt 1 karim horda oldalon 1 dk tank is, neve Kavicsocska.
Referencia: (Jól gondold meg!)
Alli oldalon csak a Furorban játszottam onnan tudtok kérdezősködni felőlem, illetve játszottam együtt a Risingba Epyclesis nevű jelenlegi tagotokkal is
IRL Magadról: 5 napja töltöttem be a 35.-öt. Saját vállalkozásban tevékenykedek. Imádok vitorlázni, amit versenyszerűen is űzök.
Életkor: 35 éves vagyok
Foglalkozás: Közgázon diplomáztam, főleg kereskedelemmel fogalakozó cégeimet vezetem
Nem: Férfi
Név (opcionális): Török Zoltán
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 15
Hardware: cpu,ram,vga: Intel core I5-560, 8Gb ram, NVIDIA® GeForce® GT 425M GPU 1GB

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Sajna már nem járunk 25-ös raidre, eddíg meg nem csináltam. A wow alap ui-t használom egyébként, és healbottal healelek.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
most mentem 10 es baradin holdot puggal, ezen a recount is látszik
https://picasaweb.google.com/107029423555849954695/2011050402?feat=directlink
találtam egy régi screenshotot is ahol 25-ös raid logja látható. Ezt mondjuk a textúra csúszás miatt csináltam anno, hiszen bennt állok a katedrálisban sw-ben a mezőn :-)
https://picasaweb.google.com/107029423555849954695/2011050403?feat=directlink

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
tökéletes. Nyáron a vitorlázás miatt péntek szombat tuti nem jó nekem, de a többi nap igen.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) minden nap online vagyok pár órát. Raid napokon természetesen többet is. Általában hétköznap du, hétvégén meg de és du is.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? nem nagyon van ilyen, de ha mégis megtalálom a módját hogy leiratkozzak (ha ez neten lehetséges nálatok), vagy jelzem valakinek
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? szeretném a játékot még az adott contentben a lehető legtovább clearelni. Az időt illetően, pedig eddíg mindíg a guildek haltak ki alólam, és nem én hagytam ott őket :-)
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) természetesen. de azért nem a játékban élek.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Nyaranta hétvégén általában vitorlázok (péntek estétől vasárnap du-ig), viszont cserébe nem járok nyaralni :-)
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Mivel nem tanulok, ezért nekem nem változtat semmit a nyár az időbeosztásomon.
- Miért minket választottál? Sosem voltam HC guildben, nagyon ki szeretném próbálni, és nem utolsó sorban nálatok van az az ember is aki miatt átjöttem alliba.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Lali disc/holy pap (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lali disc/holy pap (Declined)   Lali disc/holy pap (Declined) Icon_minitime2011-05-05, 20:13

Egy kis türelmet kérnénk hétvége felé tudunk választ adni.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Lali disc/holy pap (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lali disc/holy pap (Declined)   Lali disc/holy pap (Declined) Icon_minitime2011-05-10, 07:06

A tapasztalotd számunkra kevés wol-t nem láttunk rólad csak ss-t amiből túl sok nem derül ki. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Lali




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 04.

Lali disc/holy pap (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lali disc/holy pap (Declined)   Lali disc/holy pap (Declined) Icon_minitime2011-05-10, 07:23

Elnézést a kimaradt Wol-ért.
Teljesen elkerülte a figyelmem.
Linkelek azért párat.
http://www.worldoflogs.com/guilds/46199/calendar/04-11/
Márciusi 2 hetet kivéve minden raiden megtalálható vagyok.

Neketek is további sok sikert.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lali disc/holy pap (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lali disc/holy pap (Declined)   Lali disc/holy pap (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lali disc/holy pap (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)
» Chelsxd - Holy / Disc Priest
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
» Holy paladin (Declined)
» Gád Holy/shadow pap (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: