Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
tigerofeye




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 09.

Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)   Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted) Icon_minitime2011-05-09, 16:30

Üdv!

Ingame:

Név: Tigerofeye

Faj/Kaszt/mainspec: Worgen - Druida - Feral(tank)
offspec: Balace
Saját vagy vásárolt karakter: Természetesen saját

Played: (85-on és összesen külön) 85: 35 nap. Össz.: 61 nap

Előző guild/guildek:
Exsecratus (Boodscalp Horde) <- Nem mindig eggyezett a véleményünk sajnos!
Wipefest (Bloodscalp Alliance) <- Lassú progress
Mind kettőből önkényesen léptem ki.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
- Inscription <- 195 stamina, 25 dodge
- Mining <- 120 stamina

Felszerelés: (armory link) Tigerofeye[url][/url][url][/url]

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Wotlk ban kezdtem eredetin wowozni Megnar nevű DPS DK val. Sajnos mikor észbekaptam, hogy az eredeti szerver mennyivel jobb és átjöttem már javában folyt az ICC kontent. arra még időben, hogy egy kis guildel elérjük a 11/12 HC-t
Cataclysm et balance druid ként kezdtem majd tank hiány miatt csavartam maciba. Nos ebben a kontentben 3/12 HC boss-t sikerült magam mögött tudni.
Ergo nem rég óta wowozok de nem riadok vissza az egész estés wipeoktol és a javításoktól.

85-as Altjaid (Név,szerver):
- Letsdrink (Holy paladin - Bloodscalp Alliance)
- Iressyou ( Enhancement shaman - Bloodscalp Alliance)

Referencia: (Jól gondold meg!)
- Lodovik Smile

IRL Magadról:

Életkor: 19
Foglalkozás: Tanuló (?)
Nem: Férfi
Név (opcionális): Balogh Dániel
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): Rubicom
Hardware: Processzor: Pentium Dual-Core CPU E5200 2.50GHz - 2.50GHz
RAM: 2x2 GB
VGA: nVidia 9800 GT 1GB


Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Raid_10

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Heti 7 napot vállalok
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) 14-23/24
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Értesítek egy officert.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Hogy egy jó hangulatú mégis a kontentet időben teljesítő csapat tagja, majd része lehessek! Még 3 évet szeretnék játszani.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Sajnos jelenleg a sulin kívül nincs más RL elfoglaltságom a hobbimon kívül.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) A hobbim a motorozás ami a jó időhöz van kötve.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Nincs különösebb elfoglaltságom nyáron se. Esetenként délelőtt vízilabdázok de ez csak unaloműzés.
- Miért minket választottál? Mert a legjobb barátom is nálatok játszik és jó lenne ha tudnánk közösen jó hangulatban raidelni!

Ui.: A karakterem jelenleg a Bloodscalp realmon van esetleges felvétel után transferre kerül a sor.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)   Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted) Icon_minitime2011-05-11, 12:45

Az applyd nagyjából rendben van, a referenciád meg tökéletes. Indítsd a transzfert a többi megbeszéljük ha itt vagy.Accepted
Vissza az elejére Go down
 
Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jelenkezés (Accepted)
» TGF (ACCEPTED!!!4444)
» Paladin (Accepted)
» Healer priest (Accepted)
» Jelentkezés, hunter (accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: