Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Assasination Rogue (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Dualblad
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-05, 14:31

Ingame:
Név: Dualblade

Faj/Kaszt/mainspec:Night Elf /Rogue / Assasination:31-2-8

offspec:PVP Assasination

Saját vagy vásárolt karakter:Saját

Played: (85-on és összesen külön) Össz: 130 nap 85: 22 nap

Előző guild/guildek:Észak lángjai; Neverwipe; Deep Tranquility; Just For You Honey; Vándorok.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Észak Lángjai,Neverwipe,Just For You Honey: feloszlott ;
Deep tranquility : Kiléptem mert megalakitottuk a Just For You Honeyt
Vándorok: Az utolsó klán feloszlás után ugyéreztem, hogy kell egy kis lazaság, de ezt nem birom rájöttem hogy progresselnem kell Smile

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Jc: SAját gemek amik több statot adnak nekem, Leatherworking: Jól jön Wrystre a 130 agi és uj kieg vagy contentnél tudok magamnak gyártani
elég jó cuccokat.

Felszerelés: (armory link)
Idézet :
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/dualblade/simple
Sajnos armory nem frisitett még de amint megteszi pótolom rendesen a linket.

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Mindig is ez volt a main karakterem: Naxramans:15/15 Ulduar:14/14
Onyxia 1/1 Toc:5/5 Heroic and Normal , Icc 12/12 Heroic and Normal, Ruby Sanctum : 1/1 heroic and Normal , Blackwing Descent 6/6 normal
Bastion of Twilight 4/4 Normal Throne of the Four Winds 2/2 Normal Ezenkivül Halfust és Chimareont öltem hc-ban és Maloriakon pár %-os tryok.

85-as Altjaid (Név,szerver):Bladegirl, Ragnaros Blood DK:

Referencia: (Jól gondold meg!) Alassea

IRL Magadról:
Életkor: 24

Foglalkozás: Hidegburkoló

Nem: Férfi

Név (opcionális):Berczeli Balázs

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):2.5 MB Kábelnet

Hardware: cpu,ram,vga : 6000+ AMD Athlon 64+ processzor, 4G Corsair 1033Mhz Memória, Gforce 9800 GTX + 512MB videókártya.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.Sajnos Nem tudok screenshottal szolgálni mivel kaptam egy Virust és elszált a gépem ezáltal
ujra kelett tennem mindent és mivel mostanában nem nagyon raidelek nincsen egy screenshotom sem Sad

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)Sajnos Nem tudok screenshottal szolgálni mivel kaptam egy Virust és elszált a gépem ezáltal
ujra kelett tennem mindent és mivel mostanában nem nagyon raidelek nincsen egy screenshotom sem Sad


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak : általában 4-5 öt tudom vállalni.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)Ez Változó Raidekkor mindig megjelenek hétköznap általában 18:30-23.00 ig kb hétvégén meg 17:00-23:00 ig

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Általában ha belépek egy uj klánba elkérem egy offi elérhetöségét és ilyenkor neki szoktam küldeni egy üzenetet.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?Szeretném a Pve tartalmat maximálisan legyűrni, Azt hogy mennyi időre tervezek előre nem tudom megmondani de játszom
már egy jó ideje de még nem érzem ugy hogy meguntam volna.

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Valószínűleg igen.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nincsen

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Mivel dolgozom ugyanugy mint az év többi szakában.

- Miért minket választottál?Mert csak jókat lehet hallani rólatok és Látom a realm First achikat szeretnék egy ilyen társasághoz tartozni énis![url=http://eu.battle.net/wow/en
Vissza az elejére Go down
Alassea




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Apr. 28.

Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: re   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-05, 16:54

Bár még nem rég vagyok itt, mindenképp támogatnám, sokat játszottunk együtt, láthattam hogy Dual egy nagyon jó játékos
Vissza az elejére Go down
Zexwer

Zexwer


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Gárdony

Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-06, 13:08

már vártam, hogy mikor lesz egy rugo apply, hát itt van végre, tök jó
Roonerékkel és a Gárdony hadosztállyal (Hyper, Deve, Teckto stb.) játszottál a Just For You Honey-ban?

Vissza az elejére Go down
Dualblad
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zexwer   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-06, 17:56

Persze, hogy velük játszottam.
Rooner nagyon jó cimborám velük csináltuk a guildet Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-06, 21:32

Hello!

Egy kis türelmet kérnénk.
Vissza az elejére Go down
Dualblad
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Muszu   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-06, 21:36

Rendben Várok türelemmel Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-11, 23:43

Ha valami pugból tudnál szerezni egy wol logot az lényegesen megkönnyitené (és felgyorsitaná) a döntéshozatalt.
Vissza az elejére Go down
Dual
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re:necro   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-12, 16:25



Vissza az elejére Go down
Dual
Vendég




Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re:necro   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-12, 16:30

Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime2011-06-15, 19:36

Hello, kösz a türelmedet, de úgy döntöttünk hogy megvan a megfelelő rogue létszám. Declined , GL a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Assasination Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Assasination Rogue (Declined)   Assasination Rogue (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Assasination Rogue (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rogue tgf(Declined)
» Tgf - Rogue (Declined)
» Cykom | Rogue (Declined)
» Jelentkezés-Rogue Declined!
» Xmanz Rogue(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: