Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Holleanyo - resto druid (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Holle




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Feb. 06.

Holleanyo - resto druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Holleanyo - resto druid (Declined)   Holleanyo - resto druid (Declined) Icon_minitime2012-02-06, 05:13

Ingame:

Név: Holleanyo

Faj/Kaszt/mainspec: NightElf druida - resto

offspec: resto - pvp

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (85-on és összesen külön) total: 168 nap, 2 óra, 25 perc - 85-ön: 77 nap, 20 óra, 4 perc

Előző guild/guildek: másik szerverről hoztam át a karaktereim 2011 augusztusában.

Agamaggan: Dark Death /itt kezdtem el a raidelést, de felbomlott, másik szerverre költöztek/,
Solidarity /casual raider guild, ahol officerként is részt vettem a guild irányításában, de mivel magasabb szinten szerettem volna játszani, váltottam/
Red Army /HC beállítottságú guild volt, melyet utolért a szerver elnéptelenedéséböl adódó ember és kedv hiány. pár ember transferelt, jópáran felhagytak a játékkal, a 25-ös raideket felváltotta a 10-es raid, itt játszottam egészen a transferig/

Ragnaros: Furor /jelenlegi/


Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Amikor eldöntöttem hogy elhagyom a kihalóban lévő szervert, egy olyan guildet kerestem ahol aktiv 25-ös progress zajlik és befértem a healer druidával. A dolgok jelenlegi állása azt mutatja, hogy a jelenlegi guildem áttér a 10 fős raidekre ember hiány miatt. Véleményem szerint a 25 fős raideken mindig nagyobb a kihívás, ezért döntöttem a váltás mellett.


Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
Nyúzó - 525, Bőrműves - 525 /transzfer után jól jött a nyúzás mikor még csak 1 karakterem volt itt, a LW meg egész jó plusszt tud adni - 130 int a wristen/


Felszerelés: (armory link)
nincs jogosultságom


Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
2008 tavaszán kezdtem el WoW-ozni, haverok invitálásának hatására mentem az Agamaggan szerverre, ahol egy human mage-el kezdtem megismerkedni magával a játékkal... A játékba akkoriban nem mélyedtem bele olyan szinten hogy komolyabb raid eredményt tudtam volna elérni. /a játék ismeretének hiánya, amely nem csak részemröl hanem az akkori guildben lévö csapattársak részéröl is fent állt/
Egy nagyobb szünet után tértem vissza a játékba, amikor is kíváncsiságból csináltam egy druida healert, mellyel nagyon megszerettem a játékot.
Ekkor kerültem be a Dark Death-be, ahol zöldfülűként még nem mindig vittek magukkal... ICC kezdete után bomlott fel.

Raid tapasztalataim ennél fogva ettől az időponttól vannak:

ICC: 10 normal full, 25 HC nerf után Sindragosa-ig.
RS: 25 normálon

BoT, BWD, TFW: normálon mind, HC - Magmaw, Atramedes, Halfus
Fireland: normálon mind, 25 HC - Ragnáig, az elején még a nerf nélkül.


85-as Altjaid (Név,szerver):

Lfy /paladin/- Ragnaros
Steinberger /hunter/- Ragnaros
Healíum /priest/- Ragnaros
Cagrippa /mage/- Agamaggan
Argelon /DK/ - Agamaggan
Gerappaa /sámán/ - Agamaggan


Referencia: (Jól gondold meg!)
Neophytex


IRL Magadról:
Életkor: 33
Foglalkozás: értékesítő
Nem: férfi
Név (opcionális): András
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 50/25Mbit - helyi szolgáltató - LAN

Hardware: cpu,ram,vga
Intel C2Quad Q6600/3.0Ghz, 4 giga, ATI HD6790, G9 egér


Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
nincs jogosultságom

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
nincs jogosultságom


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
mindegyik raid napon, a teljes raid időtartamára


- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
hétköznap du.6-tól este 2-ig. hétvégén kb. de.11-töl


- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
lehetőségeim szerint szólok a késés miatt /email, telefon, sms/ és elnézést kérek


- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Mindent megteszek a képességeimhez mérten, hogy az aktuális contentet végigcsináljam egy jó csapattal, melynek aktív tagja vagyok. Mindenféle jó dologban benne vagyok, szeretem kihasználni a játék adta lehetőségeket. Smile
Nem eltitkolt jövöbeni célom egy megbízható csapattal nekilátni Pandaria felfedezésének. Smile


- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Reggel 8-tól du. 17.30-ig meló, egyéb időben teljesen rugalmasan tudom kezelni az IRL<->WoW dolgaimat.


- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) nincs

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
pár nap pihenés az szokott lenni, viszont erről időben szólok mindig


- Miért minket választottál?
Végignéztem a lehetőségeimet a szerveren. Szeretném magam számára magasabbra tenni a mércét. Az általatok elért eredmények azt bizonyítják a számomra, hogy Nálatok erre lehetőségem lenne.
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Holleanyo - resto druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holleanyo - resto druid (Declined)   Holleanyo - resto druid (Declined) Icon_minitime2012-02-13, 21:34

Hello, először is köszi a türelmet. Másodszor: átbeszéltük, és úgy alakult hogy megvan a megfelelő resto druida létszámunk. Declined, GL és jó játékot a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Holleanyo - resto druid (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Resto Druid(Declined)
» Psychoozz Resto Druid (declined)
» Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)
» Garel - resto druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: