Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kics -=Warrior=- (declined:( )

Go down 
SzerzőÜzenet
Kics
Vendég




Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Empty
TémanyitásTárgy: Kics -=Warrior=- (declined:( )   Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Icon_minitime2009-09-25, 14:58

Faj: Draenei
Kaszt: Warrior / prot /
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 128 nap összesen, 78 nap 80- as szinten
Achievement Points: 6605

Előző guild/guildek:
Outlaw, Észak Lángjai

Miért léptél ki onnan?:
Az Outlawból az aktívabb raidelési lehetőség reményében távoztunk páran az Észak Lángjaiba,
ahol ezt meg is leltük. Az Észak Lángjaiból pedig azért távoznék, mivel mostanra megszünt a progress és nincsenek rendszeres raidek.

Szakmák: Mining, Jewelcrafting, Ritka receptet maximum a Mining professionhoz tartozó Elementium Bar receptet tudom megemliteni.
Jewelcraftinghoz szorgalmasan szedegetem ki a recepteket, ahogy az erőmböl telik.

Felszerelés:

Részletes HLI tapasztalat:
Pre BC még nem voltam részese a játéknak, a BC közepén/ végén kezdtem, 2008. júniusában.
BC- ben: Karazhan, Magtheridon, Gruul; Patch után: Zul Aman, Tempest Keep, SSC, valamint Hyjal Azgalorig
WOTLK- ban: Naxx 10 és 25 clear, Sartharion 10, Sartharion 25 1D, Malygos, Ulduar 10 General Vezax- ig, Ulduar 25 szintén, TotC 10 teljes clear, valamint 25- ös Anub'Arak- ig.

Referencia: Alonee

Magadról:
Alapvetően csendes, ám társaságot kedvelő ember vagyok. Ha valamilyen célt szeretnék elérni,
abba minden erőmet belefektetem. Kikapcsolódás: Egy jó sör mellett csattanjon a metál korbácsa:D

Életkor: 18
Nem: férfi
Név (opcionális): Sz. Bence
internetkapcsolat, Hardware:
Max letöltés: 512 kbps, max feltöltés: 96 kbps de hamarosan gyorsabbra váltok.
Várhatóan: Letöltés 5 mbit, feltöltés 500 kbit
Ezen kívül a RAM- om kevés, ezt igyekszem mihamarabb orvosolni,
legalább 2x 1Gb RAM- al, de nem lenne baj ha többel is sikerülne.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani:
A hétfői és keddi napok sajnos kiesnek, mivel akkor elméleti, illetve gyakorlati óráim vannak, a többi raidnapot viszont szabaddá tudom tenni.

Miért minket választottál?
Egy ütőképes csapat tagjaként szeretnék megismerkedni az éppen aktuális content tartalommal és annak heroic formáival.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ez egy ritka esemény, ám ha megtörténik írok egy SMS-t, vagy felhívom a Classleaderemet.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Tanulok a hibából, orvoslom azt és közben a fejembe vésem, hogy legközelebb mit NE(!) tegyek, nem rendezek balhét, szívesen veszem az értelmes tanácsokat.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Barátság, progress, loot, pvp, altozás
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Szólok az officereknek, és ha akad ilyen lehetőség, inaktív státuszba helyeztetem magam.
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Invelési időpontokra mindig jelen vagyok, felkészülök a raidekre az elvárt szintet kielégítően.
Nem szoktam balhézni, nem vagyok egy könnyen felidegesíthető típus, ez alól csak az emberi hülyeség képez némi kivételt. A krakter felszerelését az új contenttel előre megtervezem, mi kell majd melyik bossból/ instából és mi az ami nem akkora upgrade.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás, mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma, Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni, és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.
Amíg ismerkedtem a Warcraft világával, addig tökéletesen elég volt a casual életmód.
Az idő múlásával és a WOTLK kijövetelével már ez nem felelt meg és a nagyobb szintű raideket is szerettem volna megjárni, ezért klánt váltottam. És ez a mostani ok is, tehát, nagyobb kedvet érzek a HC raider életmódhoz.
A WOW számomra kikapcsolódást jelent, ám megesik, hogy egy- egy esemény motiváló hatásából kifolyólag több energiát fektetek bele, ez lehet egy repu felhúzása, egy achievment elérése, egy kemény boss pokolra küldése.
Ha szabadidő rendelkezésre áll, akár reggel 8- tól, hajnali 3- ig is képes vagyok ezzel foglalkozni:)
A játékban a raidek kipucolása, valamint a lore és az achievmentezés foglalkoztat.
Szeretem Azeroth régi tájait bejárni, akár egy- egy helyen elidőzni. A PVP rész a BG- s achievmentek szintjén
érdekel csak. Arénázni nem szoktam. A játékban az egyik fő célom a karaktert minnél magasabb szintre fejleszteni.
Minden reput felhúzni, minden achievmentet amit egyedül el tudok érni, megcsinálni, valamint haladni
az aktuális contenttel párhuzamosan, avagy a heroic módokkal annál tovább is lépni. Az oltásokon először mindig
tudok nevetni, de később se zavar különösebben, hagyom hadd szórakozzon akinek jól esik, hacsak nem megy a raid teljesítmény kárára.
Vissza az elejére Go down
Kics
Vendég




Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Empty
TémanyitásTárgy: Kics -=Warrior=-   Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Icon_minitime2009-09-25, 16:25

A felszerelés link lemaradt, itt pótolom: eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Kics
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kics -=Warrior=- (declined:( )   Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Icon_minitime2009-09-28, 00:37

Szia!

Ígéretes apply, viszont sajnos a spot betelet pont előtted Sad. Ha esetleg lenne üresedés keresünk ;-)
De mindenesetre sok sikert a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kics -=Warrior=- (declined:( )   Kics  -=Warrior=- (declined:( ) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kics -=Warrior=- (declined:( )
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kics -=Warrior=- (Declined)
» Ak Warrior (Declined)
» warrior (Declined)
» DPS Warrior apply (Declined)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: