Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Iwó




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely vagy Putnok

Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)   Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Icon_minitime2012-07-27, 01:16

Ingame:
Név: Iwó
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Warrior/Fury (403)
offspec: Protection (402)
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön) 85: 46d, öszzes: 206d, öszes Account:764d
Előző guild/guildek: EU-Bloodscalp: Reload, Insanity, Madness

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Az utolsó klánom szervert váltott Twisting Nethere a szerver lassan kihalt és Spine HC ra nem voltak megfelelő új játékosok. Én újra Alis akartam lenni igy Ragnára jöttem.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) BS: sok receptem van lvl 60 tól gyüjtöm öket és a + 2 soket hely. / Mining: Bs hez és + HP.

Felszerelés: (armory link ) (nincs hozzá jogom) dps (403)/prot (402) i lvl

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?):
-Vanilla:2005-ben keztem a warriorral de akkori klánom kevés volt a 40 fős nagy raidekhez igy brd és a töbibi insta ment.
-Bc: Karazhan, Gruul's Lair, Serpentshrine Cavern, Black Temple (2-3 boos).
-Wotlk: Vault of Archavon, Naxxramas, The Obsidian Sanctum, The Eye of Eternity, Ulduar (de nem full), Trial of the Crusader (2hc), Icecrown Citadel (pár hc), The Ruby Sanctum
-Cata:The Bastion of Twilight (1hc), Throne of the Four Winds, Firelands (3hc), Dragon Soul (6hc) Spine HC Taxot tudom volt rajta vagy 200 try-om Smile

85-as Altjaid (Név,szerver): -EU-Eonar : Meghalsz(druid), Elesar(shaman), Fehérangyal(warrior),
-EU-Bloodscalp : Ájvó (dk), Holytank (paladin).

Referencia: (Jól gondold meg!) Itt senkit nem ismerek.

IRL Magadról:
Életkor:26
Foglalkozás:Katona
Nem:Férfi
Név (opcionális):Csorba Pál Ivó
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):Vodafone 3G
Hardware: cpu: AMD Phenom(tm) II X3 720 3.00 Ghz
ram: 4GB
vga: ATI Radeon HD 4800 (series) 1 GB

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. (nincs hozzá jogom)
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) (nincs hozzá jogom)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak: H,K,SZ,CS: Időpont: Délutánlól 18:00-02:00, V:20:00 -tól
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) H,K,SZ,CS: Időpont: Délutánlól 18:00-02:00
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Amig van értelme játszani. Egy jó társaságot találni akikkel lehet rendesen raidelni. A wipok nem zavarnak csak legyen folyamatos progres, nem vagyok loot kúrva sem ha a guild/raid érdekei úgy kivánják a lootot átengedem másnak.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) IRL csak hétvégén van mert katona vagyok. De ha meló van nem tudom passolni ritka, hogy hétköznap ne tudjak raidelni.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Ha gyakorlat vagy egyébb éjszakai lővészet van. ( ritka)
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Általába nyáron van 2-3 hét szabim van nyaralás + család.( minimális wow max 2 raidnap Razz)
- Miért minket választottál?[img][/img] Érdekel a 25 ös raid. Általába 10 esbe nyomtam.

-Mit nyerhet veled a klán?: Jó humorú tank dps warriort aki ért a classához. Szeret régi helyekre járni és szinte fullos a BS-e. Jah és van egy hugom aki (20) ki és wow zik Very Happy


A hozzászólást Iwó összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-27, 13:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Kukac




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 24.

Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)   Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Icon_minitime2012-07-27, 12:09

linket nem tudsz postolni a többit nyugodtan írhatod.
Vissza az elejére Go down
Iwó




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely vagy Putnok

Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: ty   Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Icon_minitime2012-07-27, 13:10

Kukac írta:
linket nem tudsz postolni a többit nyugodtan írhatod.
köszi a segitséget Smile
Vissza az elejére Go down
Niowee




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Mar. 23.

Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)   Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Icon_minitime2012-07-28, 19:59

Declined. Megvagyunk warriorokból, illetve a mobil neted nem elég megbízható raideléshez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)   Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» ßali - Prot. Warrior
» Skulcrusher - Prot / Arms Warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: