Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Prot warrior jelentkezés (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Amhas
Vendég




Prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Prot warrior jelentkezés (Declined)   Prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-08-31, 17:51

Bocs ha félreértettem valamit, de újra beadom a jelentkezést, mert dpsként lettem elutasítva, pedig protként jelentkeztem.

Faj: Human
Kaszt: Warrior
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 49 nap összesen és 30 nap 80-on
Achievement Points: 5160

Előző guild/guildek: Awakening
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Még nem léptem ki

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) BS/JC sajna a guildnek ulduarban soha nem esett bs recept
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) : BC-ben kezdtem, ott Warlock volt a mainem: Karazhan, Zulaman, TK 3/4, SSC csak Hydross és Lurker, MH Winterchill, BT első 3 boss
Wotlk: Naxxramas 10/25 cleared, Sartharion 2D, Malygos, Ulduar 10/25 Generalon pár próba, ahogy Yoggien is, de őt 10 fősben láttam, ranged dps karakterrel
Referencia: (Jól gondold meg!) Brath

Magadról: 31 éves múltam, Szlovákiában élek, ahova pár hónapja költöztem, mert a feleségem idevalósi. Jelenleg egy raktárban dolgozok, előtte recepicós voltam vagy 10 évog különféle szállodákban.

Életkor: 31
Nem: Férfi
Név (opcionális): Zsdrál Gábor
internetkapcsolat, Hardware: 2 Mbit, Pentium Dual-Core 2,5 Ghz, 4 Gb RAM, 1 GB Nvidia Geforce 9500 GT

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)

3 raidet tudok vállalni, mert valamikor családi életet is kell élni.

Miért minket választottál?

Szeretném megmérettetni magam/képességeimet végre. Eddig soha nem volt rá alkalmam, hogy olyan guildben tehessem ezt, amelyben megvan a megfelelő emberanyag a content teljes megismerésére. Szemezgettem, nézelődtem, és úgy tűnt, ebben a guildben megtalálhatom a számításomat. Ha a képességeim kevesek lesznek, akkor természetesen levonom a megfelelő konzekvenciákat.


Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

Sms-t írok a megfelelő személynek, vagy felhívom az egyik guildtársamat.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?

Hallgatag maradok, és legközelebb megpróbálom elvégeznii amit kérnek tőlem. Van, amire hamar ráérzek, de vannak bizonyos feladatok, amihez nem árt a gyakorlás.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás

Progress, loot, barátság, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?

Ilyenkor a guld fórumon szoktam jelezni, hogy nyoma maradjon a dolognak.

-Amit még fontosnak tartasz magadról

A Wotlk kezdete óta prot voltam a warriorral, ez az ág érdekelt a legjobban. A dual talent bejövetele után is mindkét talentem prot volt a különféle feladatok ellátása miatt. Dps-ként armsot próbáltam, de a gearem ezen a téren nem nevezhető tökéletesnek.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Úgy gondolom, hogy casual játékos vagyok hc beállítottsággal. Az időt, ami a rendelkezésemre áll, a legjobban próbálom beosztani arra, hogy a karakter minél jobb legyen. RL teljesen különválasztva. Van feleségem, ismerőseim, nem a játékban keresem a boldogságom. Ez csak szórakozás. A játékban sok mindennel foglalkozok, éppen amihez kedvem van. Van, hogy csak horgászok egész nap, vagy 5 fősöket tankolok ismerősöknek. Igazából a közösségi játék mozgat, nem az egyedül lézengés. Nem tudom magam felidegesíteni semmiféle oltáson. Egy dolog zavar, amikor raidelés közben hülyéskednek egyesek, ahelyett, hogy a saját feladatukra koncentrálnának. (természetesen ez farm státusz esetén elnézendő)

Valószínűleg csak szeptember elején tudnék csatlakozni felvételem esetén. A nyaralás kissé megapasztotta a pénztárcát. De ha kell, megoldom hamarabb is.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot warrior jelentkezés (Declined)   Prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-09-09, 09:25

Igazbából egy dologra reagálnék amit írtál magadról hogy Casual vagy hc beállítással ezt úgy értem, hogy te csinálnád komolyan de vannak egyéb elfoglaltságaid amik ezt nem engedik. Úgy érzem te adtad a választ magadnak Casual vagy ami szvsz egy fél hc/hc guildbe ami próbál kis létszámmal m
ködni nem megengedhető. Declined! Gl a továbbiakban, remélem találsz magadnak egy megfelelő guildet.
Vissza az elejére Go down
 
Prot warrior jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: