Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)

Go down 
+4
Furacsirke
Vakilol
Shruikan
Skyzzo
8 posters
SzerzőÜzenet
Skyzzo

Skyzzo


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 16:26

Név: Kana

Faj/Kaszt/mainspec: Night Elf / Warrior / Protection

Offspec: Jelentleg PVP Arms, de ez ha kell változhat.

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played (80-on és összesen külön): Total: 246 nap 7 óra 19 perc 80-on: 83 nap 23 óra 36 perc

Előző guild/guildek: Acridban voltam szinte BCsorán végig és wotlk elején is de felbomlott, ezek után pedig a Deep Fusionben voltam.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Nem nagyon élveztem a játékot a Deep Fusionben és így láttam a legjobbnak.

Szakmák (és miért ezek a szakmák): Alchemy(Elixires)/JC régebben Herba volt arra váltottam JCt nem nagyon volt sok haszna raiden.

Felszerelés (armory link): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=Kana

Részletes HLI tapasztalat (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): PreBCben sajnos nem nagyon jutottam messzire, nemvolt raidelő guildem és a szerver ahol játszottam (Aerie Peak) nem is nagyon voltak magyarok. BCben váltottam szervert (Arathorra) SSC/TK/Hyjalt végig toltam, sajnos BTben az utsolsó négy bosst csak 3.0 után láttam amikor csöppet nerfeltek az instán. WotLKben Naxx/Sartharion/Malygos/Ulduar/ToC és ToGC egyaránt végigtoltam ICCben egészen Lich Kingig, LKet sajnos csak tryoltam a guildemmel.

80-as Altjaid (Név,szerver): Neytiry - Arathor http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=Neytiry

Referencia (Jól gondold meg!): Lyliom, Shadowdeep

IRL Magadról:
Életkor: 18
Nem: Férfi
Név (opcionális): Sándor Lajos
Internetkapcsolat, Hardware: Internet: Fiber Power 120 120 Mbps/10 Mbps Gépem: Intel Core( i7 CPU 920 @ 2.67GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 285, Gigabyte EX58-UD3R Motherboard

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/100225/WoWScrnShot_022210_170537_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100225/WoWScrnShot_022210_170541_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is).
http://worldoflogs.com/reports/rt-jvywlb3vcfyp256o/details/25/
http://worldoflogs.com/reports/vne96gqy4jb9gp0c/details/46/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Aktivitással nem lesz gond tudom vállalni a heti 5 raidnapot, vagy akár többet.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Telefonon szólok, megvan Shadow száma Very Happy.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és használni is használom. Very Happy

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Szeretnék végigmenni ICCben, Hard Modeban is megölni a bossokat és az achievementeket teljesíteni ICCben. Mindezt egy jó társasággal. jó hangulatban. Cataclysmre nem nagyon terveztem az még odébb van.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Ha kell persze. Van gearem is Furyhoz, bár nem a legjobb amit tudtam elvittem. Teljesítmény szempontjából, nem leszek toppon a damagelistán, de amit tudok megteszem.

- Miért minket választottál?
Hallottam már rólatok, hogy jól haladtok és mert az egyik haverom is hozzátok jelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 17:06

Itt is a sima ui.

Amúgy mindenkinek nvidi karija van, komolyan kidobom az atit, mert csak szenvedés.

246 played?Smile O.o az nem semmi. picit több van nekem huntival 248 Very Happy, druiddal még több 369 Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shruikan




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Dec. 27.

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 17:22

300+ nyertem o/.
Még Arathorról ismerem Kanat, talán naxx pugokból? Már nem is emlékszem^^
GL
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 17:36

Shruikan írta:
300+ nyertem o/.

Jó ha a maineket nézzük akkor nyertél, de a druidom nem vered be még most sem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 17:37

kocka meter on ....
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 18:46

én meg jobban bírom az alkoholt.. na melyik jobb? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hűtőablaklól

Hűtőablaklól


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : A boss lába alatt

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 18:55

Fura a talented, miért így raktad ki?
Vissza az elejére Go down
Skyzzo

Skyzzo


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Talent   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 19:35

Még régebben mikor Togc ot nyomtuk akkor csináltam, sűrűbben tudjak cdket nyomni nagyobb legyen az esély arra, hogy ne csukjanak össze a bossok. Eleinte az Impale elég necces volt : /. Azóta meg nem nagyon talentolgattam, bár a Deep Woundos dolgot még nem próbáltam. Mostanában mondjuk a talentemnek sok haszna nincs, ha kell változtatok rajta.
Vissza az elejére Go down
Hűtőablaklól

Hűtőablaklól


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : A boss lába alatt

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 19:50

Deep Wounds: A dmg-em közel 10%-a bosson, extra agroo, és lesz rajta egy fix vérzés (kb mindig rajta van).
A cd-s ability-ket ugyanúgy ki lehet tenni.
Vissza az elejére Go down
Skyzzo

Skyzzo


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Talent   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-25, 20:12

Akkor épp itt az ideje, hogy meglessem ezt a talentet Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Draconid

Draconid


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 22.
Age : 45
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-26, 11:16

Lyliom írta:
Itt is a sima ui.

Amúgy mindenkinek nvidi karija van, komolyan kidobom az atit, mert csak szenvedés.

Ha full stabil rendszert akarsz, akkor érdemes intel chipsetes alaplapra és nvidia chipsetes kártyára beruházni.
Azon egyszerű oknál fogva, hogy a programok 95%-át ezen a combon fejlesztik.
Vissza az elejére Go down
http://cryel.uw.hu
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-02-28, 13:15

Hűtőablaklól írta:
Fura a talented, miért így raktad ki?

Very Happy Very Happy ez tetszett
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime2010-03-01, 00:41

A megbeszéltek alapján Accepted.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)   Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Mihike-Prot Warrior(Accepted)
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» fury warrior jelentkezés (Accepted)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: