Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mihike-Prot Warrior(Accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mihike




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Feb. 03.

Mihike-Prot Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Mihike-Prot Warrior(Accepted)   Mihike-Prot Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-02-03, 18:11

Ingame:
Név:Mihike
Faj/Kaszt/mainspec:Tauren->Night Elf/Warrior/Protection
offspec:Prot
Saját vagy vásárolt karakter:Természetesen saját
Played: (80-on és összesen külön):72 nap/80 nap
Előző guild/guildek:Beasts of Hungary,Genesis
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Beasts of Hungary:Bomlásnak indult majd fel is bomlott Genesis:nem tetszett a búrám gm-nek.(ingame már elmondtam)
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)jc/encsi Jc a prismatic gemek miatt lett minig volt mellette majd encsi azért lett mert bankomba sok volt az epik. Azt hiszem ez a két szakma így jó nekem de ha hirtelen valami másik szakma sokkal jobb lenne természetesen azt felhúznám lelki békém miatt.
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Mihike
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Wotlk-be kezdtem eredetin játszani így preBC és BC tapasztalatom nincs csak1-2 helyet láttam ahova már 80-on vissza mentem Wotlk:naxx10/25, os10, os253d, eoe10/25, ulduar10/25(25-ben Yogobella nincs meg),ulduar10/25hm:Flame levi,xt,iron council,thorim hodir, toc10/25, ToTGC10, ToTGC25 4/5, icc10 , Icc25 Putri és Lanathel nincs meg
80-as Altjaid (Név,szerver):Titancarbid(holy pala) ragnaros(horda)
Referencia: (Jól gondold meg!)alliba nem nagyon van

IRL Magadról:
Életkor:19
Nem:férfi
Név (opcionális):Temes Mihály
internetkapcsolat, Hardware:net:2mb pc:intel core 2 duo 2.4ghz, 2gb ram, ati sapphire hd480,

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/view/100103/WoWScrnShot_030703_185324_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100203/WoWScrnShot_030703_192651_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
http://www.worldoflogs.com/guilds/1610/calendar/01-10/
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Előző guildemben majd 100% attendance-em volt, de mivel új félév kezdődik így nem tom garantálni ugyanezt de a raidek többségén jelen tudok lenni ugy 90% körül tuti.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívok valakit vagy ha nem tudok felhívni senkit akkor haveromat felhívom h logoljon be és írjon egy officernek ingame
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
igen
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Lehető legtöbb skillt szerezni és maximumot kihozni a karakteremből.Elképzelés high end:)
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Persze azokat a dolgokat amiket lehet hanyagolni azt félre tudom rakni. A többiről meg úgyse én döntöm
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Hát akár raidelhetek a guild érdekébe dd-ként de az nem biztos h a damage meter kiakasztásával járna és azse biztos h ez a guild érdeke lenne
- Miért minket választottál?
Szeretnék egy olyan csapat tagja lenni ahol az emberek értékelhetően teljesítik az aktuális contentet és ahol tudom képességeimet fejleszteni
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mihike-Prot Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mihike-Prot Warrior(Accepted)   Mihike-Prot Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-02-05, 10:49

Accepted! Ha Alli oldalon vagy keress meg 1 invért!
Vissza az elejére Go down
 
Mihike-Prot Warrior(Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» ßali - Prot. Warrior
» Skulcrusher - Prot / Arms Warrior
» Prot warrior jelentkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: