Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 ßali - Prot. Warrior

Go down 
SzerzőÜzenet
ßali
Vendég




ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-22, 23:18

Üdv!

Faj:Human
Kaszt:Warrior
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: 220, ebből 30 80-on.
Achievement Points: 6860

Előző guild/guildek:
-1. Order of Watchers - Ragnaros: A játékot 2005 novemberben kezdtem, 2006 januártól 2007 májusig a tagjuk voltam. A raideléssel összeférhetetlen "friends & family" rendszer miatt és belsö gondok miatt léptem ki.
-2. Vanguard - Dragonmaw: 2007 szeptember - 2007 december: Nemzetközi fél-HC klán, emberhiány miatt feloszlott.
-3. Deus Ex - Bloodscalp: 2007 decmber - 2008 május: A klán instabillá vált SWP elején, ezért a klánbeli haverjaim klánváltásról döntöttek, velük tartottam.
-4. Revised - Bloodscalp: 2008 május - 2008 szeptember: Nem szándékozom a klánt mocskolni, de rossz belsö rendszer és egyes emberek megutáltatták velem és azokkal a klánt, akikkel odamentem. A társaság már amúgyis régóta egy saját, HC klánról álmodott, ahova a szerver legjobb embereit szedjük össze.
-5. Above and Beyond - Bloodscalp: 2008 szeptember- 2009 május: A klán megalakult, kezdeti nehézségekkel pár be nem váltott igéret miatt. A Substance magjával való egybeolvadás megoldotta a problémákat egy időre, de jelentős inaktivitás és abbahagyások miatt a klán Ulduar elején összemlott, hiába jutottak el Yoggig az első resetben (én személyesen nem voltam ott, IRL köszbeszólt). A játékot itt "abbahagytam", azota nem volt befizetve.

Szakmák: Blacksmith 450 / JC 450 / Cooking 450 / Fishing 450
Felszerelés: , majdnem full Naxx-25 Fury gear
Részletes HLI tapasztalat: végig Prot., ezzel a karival
-vanilla: MC, ZG, BWL, AQ20 clear, AQ40 Twinek (kiv. Viscidus), Naxx: Spider clear, Noth, Razu
-BC: Kara clear, pre-nerf Gruul's Lair és Magtheridon, SSC és TK clear a 2007 őszi nerf előtt, BT clear, ZA clear (macis), pre-nerf SWP clear
Referencia: Elane - Human Mage, Bloodscalp

Magadról: többnyire változó kedélyű vagyok, szeretek jókat röhögni. Játékbeli teljesitményemet nem befolyásolja. Továbbá maximalista vagyok, ha valamit elkezdek mindig a legjobbra törekszem.

Életkor: 18
Nem: férfi
Név: Balázs
internetkapcsolat, Hardware: Intel C2D 3,3 Ghz, 2 GB RAM, ATI HD 4870 2 GB, 8 Mbit T-Online DSL

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
-Péntek-szombatot kivéve minden nap, 16.00-01.00

Miért minket választottál?
- Elől vagytok hard mode-okban és tetszik a játékhoz való hozzáállásotok (legalábbis apply iv alapján Razz)

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
-Szólok egy officernek, főleg ha előre tudom, hogy lehessen vele számolni.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
-Ha elszurtam akkor beismerem és megprobálom jobban csinálni, ha jogtalan kiállok magamért.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
-progress, barátság, loot, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
-Előre jelzem az illetékeseknek.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.
- Személyes véleményem szerint a HC-t és a Casualt nem a skill és a játékbeli idő választja el egymástól, hanem a játékbeli célok és a dolgokhoz való hozzáállása. Éppen ezért nem vetem meg a casualokat, maximum a Blizzardot amiért az ölükbe dob egyes dolgokat és az ő igényeik miatt redukálja a játék összetettségét (pénz beszél...). A wow számomra egy hely ahol szabadidőmben is emberekkel lehetek, másrészt kihivást jelent. Szeretem ezt a jól megtervezett fantasy világot és a loret(Tolkien & Lovecaft fan lévén), habár csalódtam pár dologban amit a kiegek hoztak (***** robotok). RL természetesen fontosabb, de most, hogy a baráti köröm egyetemre került (nem, nem buktam egyszer sem... Very Happy) lényegesen több szabadidőm van alkoholelvonási tünetekkel együttvéve. Továbbá Ingame ugyanúgy tekintek az emberekre mint RL, nem teszek kólünbséget. A játékban elsődlegesen az adott PVE content maximális végigvitele foglalkoztat, másodlagosan aberrált pet- és ritka-mount gyűjtő vagyok. Oltásokon nem húzom fel magam, a Deus Ex megedzett. Főleg azok után,hogy egy tankon jobban megláccik, ha hibázik, mint egy DD-n aki 2kval kisebb dmget tol mint kéne. Ezért épitő kritikaként tekintek rájuk. Egyedül akkor idegesit ha túlzásba viszik vagy különösen kegyetlen, sértő.

Tisztelettel, Balázs
Vissza az elejére Go down
ßali
Vendég




ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-22, 23:25

Update
-WotLK HLI tapasztalat: Glory of the Raider (10), 25-ből Immortal maradt ki.
-Ulduar: Mimironon és Vezaxon nem voltam, Yogg p2ig (egyedül itt DDztem). Furcsának tűnik ez igy, de egy olyan napon tértem vissza amikor Yogg volt csak vissza, kövi resetben Mimironig el se mentünk abnormális raid setup miatt a klán gyengélkedése, majd másnapi összeomlása miatt.
Vissza az elejére Go down
ßali
Vendég




ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-22, 23:38

Update #2

-Armory linket nem vette be: => tank gear
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-25, 23:35

Szép Apply! Accepted!Gl nálunk!
Vissza az elejére Go down
ßali
Vendég




ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-25, 23:56

Köszi!

Ha minden összejön, holnap már ott is vagyok.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime2009-08-25, 23:58

Ok! Várunk!Keress meg 1 invért majd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





ßali - Prot. Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: ßali - Prot. Warrior   ßali - Prot. Warrior Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
ßali - Prot. Warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Skulcrusher - Prot / Arms Warrior
» Mihike-Prot Warrior(Accepted)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: