Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
bubbli.




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pest

Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)   Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined) Icon_minitime2012-04-25, 17:02

Ingame:
Név:Bubblebarbie
Faj/Kaszt/mainspec: Bloodelf , (azthiszem hogy transfer után draenei lesz, bár ez még közel sem biztos) Paladin,Prot
offspec:Holy (pvp) , de van még Retribution gearem, ha szükség van rá.
Saját vagy vásárolt karakter:Saját.
Played: (85-on és összesen külön) 85ön 70, s külön 120.
Előző guild/guildek: Exsecratus
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Elhanyagoltam a raidelést ambíció hiányában,s így már nem tartanak rám valami nagy szükséget.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák): Alchemy, mint ami ésszerű, flaskok potik nagyobb hatása, s hosszan tartása. Engi: Plasma shield, damage spieoknál, viszonylag ritkán useolható, szinte fightonként egyszer, de életmentő lehet.
Felszerelés: (armory link) mivel nemtudok linkelni,eu pont battle.net/wow/en/character/bloodscalp/Bubblebarbie/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Icc előtt még csak törtön, amit mára már szégyenlek, ott 2006 óta játszottam, gondolom ez nem számottevő hisz a fightek teljesen mások, de ott megvolt ZA-tól kezdve Sunwell Twinsig. Ekkor kisebb, körülbelül féléves kihagyás, s vándoroltam origire. Ekkor Hunterrel kezdtem ( aminek megjegyezve utólag szörnyű neve van) eu pont battle.net/wow/en/character/bloodscalp/Ezer%C3%ADz%C3%BCfagyi/simple-val Toc/Icc farm volt már sajnos, azthiszem még 5%os buffal. Ekkor 9/12 HC-t sikerült kipucolni, bár szinte csak a faceroll bossokat. Cata elejét sajnos kihagytam, mint a hunteren látható, Alakir, Chogall lettek meg mind endbossok, és HC Chimaeron. Ezután rerolloltam paladinra. Ezzel a karakterrel kezdtem el az FL contentet, végülis sikerélménnyel. Ekkor 6/7 HC-ra sikerült feltornázni magunkat,Raggy-t sajnos sokkal később sikerült csak megölni. Dragon Soul-ban pedig 5/8 hc, ezek közül Morch, Zonozz, Yorsahj, Ultraxion még nerf előtt, Hagara pedig nerf után sikerült.
85-as Altjaid (Név,szerver): TL:DR
Hunter: Bloodscalp
Mage:Bloodscalp
Shaman:Bloodscalp
Druid:Bloodscalp
Priest: Bloodscalp
Referencia: (Jól gondold meg!) -

IRL Magadról:
Életkor:19.
Foglalkozás:Tanuló
Nem:Férfiú.
Név (opcionális): Ferenc.
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):UPC Fiber Power 120.
Hardware: cpu,ram,vga Cpu: Intel Core Duo E7400 @ 2.80GHZ 2.79 GHZ: Vga: Nvidia GeForce 9800. Ram: 8 GB.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Mivel nem nagyon raidelünk huszonötfőst, így csak egy szimpla ulduarról tudok: Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined) WoWScrnShot_042512_161555
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) Mivel itt nem készítenek logot, így nemtudok sajnos linkelni.


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak 5/5.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) ez elég változó, átlagosan 15:00-02:00 .
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Sms-t írok vagy, esetleg felhívom az illetékest, vagy mobil segítségével írok valamilyen fórum topicba, hogy kések
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Titan-ig tervezem, bár ha F2P lesz, nem hiszem hogy a micro paymentek miatt tovább játszom.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) sajnos, igen. Laughing
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) nincsen.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? amennyire forever alone vagyok, szerencsétlenségemre mégjobban mint iskolaidőszakban.
- Miért minket választottál? Nem akarom a sablonszöveget leírni, hogy egy jó társaságba szeretnék bekerülni mert blablabla. A számok győztek meg, mint szerintem mindenkit, s végre egy normálisan progresselő csapat részese akarok lenni.
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)   Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined) Icon_minitime2012-05-01, 12:25

Hello, sry a késői válaszért, de jelenleg megvannak a tankjaink. Declined, GL a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» prot paladin (Declined)
» Ret/Prot Paladin (Declined)
» Affliction / Demonology Warlock jelentkezés - X-realm- (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Holy paladin - Realm,Faction change ready (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: