Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ret/Prot Paladin (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Yorg
Vendég




Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-13, 23:41

Ingame:
Név: Yorg
Faj/Kaszt/mainspec: Dward Paladin Retribution
offspec: Protection
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 72nap 80on,90nap össz
Előző guild/guildek: Accordant
Miért lépsz/léptél ki onnan?:am elég sokan kiléptek
Szakmák: Enchanting , Mining
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: TBC idején még nem játszottam eredetin,WotLK-ben pedig mind1ik instát bejártam már
80-as Altjaid (Név,szerver):Inspectah lvl80 priest-Ragnaros,Obelisk lvl80 shaman - Twisting Nether(első karim)
Referencia: -

IRL Magadról:
Életkor: 16
Nem: férfi
Név (opcionális): Bence
internetkapcsolat, Hardware:upc 35mbit,amd atholon 2,4ghz,gforce 6400,1,5giga ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
am, heti 8-9napot tok lenni de néha 10-11et is
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
max megmondom h srry vok mást úgyse nagyon tok csinálni
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
am, igen
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
minél több achipontot szedni Razz am végigmenni ICCben hard mode-okkal 1ütt,cataclysmban még nem nagyon terveztem semmit
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
ez attól függ h milyen irl dolog ha tényleg nagyon fontos akkor nemigazán
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
igen de jelenleg csak tankolásra van gearem de a holy gear folyamatban van
- Miért minket választottál?
elég sok jót hallottam a guildről progress ügyben és már elég régóta szeretnék bekerülni 1 jól progresselő highend guildbe, de remélem most sikerül Razz
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 00:24

Szevasz Yorg mizujs? De rég láttalak! Basketball
Vissza az elejére Go down
Yorg
Vendég




Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 00:40

hali Very Happy épp 1 normális guildet keresek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 01:14

Néztem a jelentkezésed, és sajnálattal vettem észre, hogy a régebbi klánjaidat nem említetted meg.
Elfelejtetted az együtt töltött szép időket?!

Mert én nem tudtam elfelejteni azt a LEGENDÁS raidet, amikoris a több hete tartó ToC 25 HC Progresselés közben te úgy gondoltad, hogy vicces dolog szarrá spammolni a minimapot. És végül amikor ( addon segedelmével ) kérdőre vontalak, hogy ugyan milyen lelki elváltozás kényszeríthetett rá téged, hogy így cselekedj; te képes voltál azt válaszolni, hogy
" hát, unatkoztam "
....
Yorg has been kicked out of the guild by Fenixyan

LEGENDARY!!! lol!



Vegyük fel!! vegyük fel plzplz!!! Szeretném ismét átélni ezt az ÉLMÉNYT!

Összegzés:
Támogatom a felvételét, de a csatlakozását követő 5 percre Officeri rangot szeretnék kérni!
Cserébe ígérem, hogy 1 hónapig nem fogok nektek énekelni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yorg
Vendég




Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 07:14

az ember megváltozhat, lehet te nem, én azt nem tudhatom
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 11:16

Feni nem ember, Ő egy ásvány a Seprom 8-as bolygóról.
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 12:07

Mondja ezt a meteor...
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 15:45

Fenixyan írta:
Néztem a jelentkezésed, és sajnálattal vettem észre, hogy a régebbi klánjaidat nem említetted meg.
Elfelejtetted az együtt töltött szép időket?!

Mert én nem tudtam elfelejteni azt a LEGENDÁS raidet, amikoris a több hete tartó ToC 25 HC Progresselés közben te úgy gondoltad, hogy vicces dolog szarrá spammolni a minimapot. És végül amikor ( addon segedelmével ) kérdőre vontalak, hogy ugyan milyen lelki elváltozás kényszeríthetett rá téged, hogy így cselekedj; te képes voltál azt válaszolni, hogy
" hát, unatkoztam "
....
Yorg has been kicked out of the guild by Fenixyan

LEGENDARY!!! lol!



Vegyük fel!! vegyük fel plzplz!!! Szeretném ismét átélni ezt az ÉLMÉNYT!

Összegzés:
Támogatom a felvételét, de a csatlakozását követő 5 percre Officeri rangot szeretnék kérni!
Cserébe ígérem, hogy 1 hónapig nem fogok nektek énekelni! Very Happy

Ennyi erövel Kid se lenne már a guildbe a sok szaros jc craftolása miatt ....

nocomment ez a post , ne ilyen alapján legyen megitélve bárki is...
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-14, 16:00

Vakinak ebbe félig-meddig igaza van, de ettől függetlenül el kell utasítunk a jelentkezésed.
1. Ez egy elég gyenge apply lett, emellett egy értelmes mondatot nem találok benne.
2. Nem tudnánk spotot biztosítani.
3. Már egyszer jelentkeztél régebben amit szintén elutasítottunk, amiben közrejátszott, egy elég érdekes kommunikáció részedről.
Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ret/Prot Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ret/Prot Paladin (Declined)   Ret/Prot Paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ret/Prot Paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» prot paladin (Declined)
» Bubblebarbie/Prot Paladin/Jelentkezés, |X-Realm. BS: Horde| (Declined)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Twidgee-Prot Pala (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: