Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Blood DK tank (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Arthurde
Vendég




Blood DK tank (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Blood DK tank (Declined)   Blood DK tank (Declined) Icon_minitime2009-10-31, 15:55

Sziasztok!

Ingame:
Név: Arthurdent
Faj/Kaszt/mainspec: human/death knight/blood tank
offspec: még nincs eldöntve, de szerintem blood dps
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 19nap 13óra/13nap 80on
Előző guild/guildek: HnG
Miért lépsz/léptél ki onnan?: nyári munka miatti inaktivitás
Szakmák: jelenleg mining+bs, de bs+jc-t szeretnék csinálni belőle
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: WotLK insták közül az összes eddigi raid, azelőtti tapasztalatom nincsen, mert WotLK kijövetele előtt 1-2 hónappal kezdtem el játszani
80-as Altjaid : nincsenek, csak egy 65ös elhanyagolt mágus
Referencia: talán Nelladel a klánból tudna 1-2 jobb szót szólni rólam

IRL Magadról:
Életkor: 18
Nem: férfi
Név : Gergő
internetkapcsolat, Hardware: 20Mbit/10Mbit, 2x2Ghz AMD proci, 2Gb RAM, 128megás ATI Radeon X1250

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Sajnos 25ös raidben már régen jártam, mostanában sincs esélye annak hogy lemenjek, régebben pedig nem készítettem SS-ot, viszont van egy ilyenem - azóta az Omen-t eltoltam arébb, mert eltakarta az ablak ha valamire rávittem az egeret

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) - Ezeken a napokon mind tudnék maradni.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Írok előre fórumon ha előre tudom hogy változik a program, vagy ha időközben jön közbe valami akkor telefonálás.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és tudok.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Célom az hogy jó legyek hű társaim oldalán, de legfőképpen egy jó hangulatú társaságban raidelni az aktuális contentet.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen, hajlandó vagyok, de van 1-2 kivétel, de ezek szerintem értelemszerűek mindenki számára.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Igen, sőt, már gondolkoztam is azon hogy jobbítani kellene a dps felszerelésemet, hátha úgy kellek majd valahová.
- Miért minket választottál?
Mert úgy gondolom hogy képes vagyok megfelelni azoknak az elvárásoknak amiket egy ilyen jó klán megkövetel.
Vissza az elejére Go down
Arthurdent




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Nov. 01.

Blood DK tank (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blood DK tank (Declined)   Blood DK tank (Declined) Icon_minitime2009-11-01, 09:10

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Blood DK tank (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blood DK tank (Declined)   Blood DK tank (Declined) Icon_minitime2009-11-01, 23:35

Nem tudnánk neked aktív raid spotot adni ezért jelenleg nincs Tank Dk felvételünk. Declined. Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blood DK tank (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blood DK tank (Declined)   Blood DK tank (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blood DK tank (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)
» Behemóth - Blood Tank Death Knight
» Death Knight Blood tank - Ragnaros
» Ratyirambo DK main tank off dps (declined)
» X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: