Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folken-Dk ingame application (Declined)

Go down 
+3
Thyrins
gwelican
Folken252
7 posters
SzerzőÜzenet
Folken252




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 06.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 20:03

ingame
Név: Folken
Faj/Kaszt/mainspec:Ne,DK,Frost
offspec: Unholy dps / blood tank
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 66day 13ora/77day
Előző guild/guildek:[Regnumlast syndromeneverwipe(eddig klánfuziok)]sensual delusion.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: neverwipebol azért mert korrupt lett a vezetőség és nem jutottam le egyáltalán 10 es raid re a 25 pedig el volt hanyagolva. a sensualbol mert a jó ismerőseim elmentek lecsunkitották a 25 ös progresst a 10 es javára ahova szintén nem fértem be annak ellenére hogy klán top dps voltam és szeretném megölni lk-t ami „tolókocsis” emberekkel és jobb raid vezetéssel lehetetlen.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?): inscription +jc inscriptiont azért húztam fel mert uj volt és a vállas buff miatt nem cseréltem le és jc gem miatt.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Folken
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): vanillába kezdtem wow megjelenése kor zg ben értem el boss killeket a többinél sajnos nem mert volt egy szünetem mikor ellopták az accom bc végén vissza jöttem addig barátom rugojával jártam néha karába és serpent shrine ba wotlk be lettem igazán aktiv játékos itt minden raid ben voltam de ulduár 25 be csak kevés bosst öltem .
80-as Altjaid (Név,szerver): 80asok csak ragnán vannak:
raizenn (4700gs)–mage
izuriel-holypaladin(5600gs)
Referencia: (Jól gondold meg!): hát rooner-t tudnám felhozni akit sokan ismertek és officeri pozicioban volt a sensualba de most ment át hordába mainjével részben ezért léptem ki onnan.

IRL Magadról:
Életkor: 17
Nem: Férfi
Név (opcionális): Kovács Levente Ákos(Vazul-becenév)
internetkapcsolat, Hardware: nvdia 9800 1gb ram ddr3 video kari .4 gb ram a gépbe, dualcore processzor .
2mb/s os torrent letöltésre képes internet( a wowot ultrán játszom majdnem minden bosson kivéve ahol kicsit erösseb efektek vannak pl: blood princes) + van mobil netem ha nyáron balatonon leszek vagy elmegy a net is tudjak logolni

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. egybe vettem a dps el ha nem baj. http://www.kepfeltoltes.hu/view/100606/WoWScrnShot_042910_202150_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 15%os buffal saurfangon. http://www.kepfeltoltes.hu/view/100606/WoWScrnShot_052610_215743_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 20% buffal marrowgar



Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak):mivel suli vége van most akármennyire jövőre is majdnem minden raidre tudok majd menni csak esetenként történelem témazárókor leszek off 1 napot

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? telefonálok az egy ismerősnek hogy jelezze vagy szolok a bátyámnak hogy jöjjön be a karimmal is írjon esetleg előre feltüntetem jelentkezéskor hogy késhetek.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
van és minden nap használom jelenleg is.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?:
egy olyan társaság részévé válni ahol a raid progress azért halad mert van egy kis jozan esze az embereknek , képesek taktikát olvasni és figyelni raiden , emellett jól el lehessen beszélgetni velük.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak): természetesen,csak nagyon szélsőséges esetben nem.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!): eddig is minden klánba igy tettem voltam blood az ap buff miatt voltam unholy a spell damage miatt frost akkor voltam ha nem volt enchant shámán vagy volt másik dk mert frost nekem jobban fekszik( dps gs 5939). de arra is volt már példa hogy tankoltam bár abban még fejlődhetnék (tank gs 5624 full enchant)

- Miért minket választottál? erős a progress és csak jót hallottam az ismerőseimtől a raid en uralkodó hangulatról és bizonyos hogy ebben a klánban mindenki jól tud játszani és képes a fejlödésre.

egyéb komment: köszönöm hogy megnéztek remélem pozitívan záródik az applikációm és további jó tapasztalatokat szerezhetek nálatok és sajnálom hogy rossz a helyesírásom .
Vissza az elejére Go down
Folken252




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 06.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 20:10

jah és rooner szeretné hogy ha megemlíteném hogy ö off specen volt dps . am tényleg ö a legimbább holy pala
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-11, 17:33

Cloak. Ez a dps geared amiben kilogoltal? Mert nincs benne egy jc-s gem se.
Vissza az elejére Go down
Folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-11, 17:49

most huztam fel a jc-t az appli kedvéért és ma lett meg a recept
Vissza az elejére Go down
Querion
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 19:38

"neverwipebol azért mert korrupt lett a vezetőség és nem jutottam le egyáltalán 10 es raid re a 25 pedig el volt hanyagolva" Azért erre válaszolnék.
Saját és még pár ember emlékei szerint is az állitólagos le nem jutásod 10-esekre azért volt, mert nem voltál hajlandó azokban az időpontokban online lenni, amikor a hivatalos 10-es raidek voltak, mindig szombat illetve vasárnap délutánra (15-16óra) szerveztél egyet magadnak. Nagyon ritkán jelentél meg a 10-es raididőben attól kezdve, hogy le lettek szervezve a hivatalos napok (csütörtök 19 óra, szombat 19 óra, kedd 19 óra), szóval mindenféle harag nélkül gondold át ezt a részt légyszives miután lehordod azt a klánt amit te a búcsúposztod szerint másfél évig nagyon szerettél, csak a hőn szeretett emberek közül már csak azokkal beszélsz, akik szintén elhagyták a klánt.
Azért sok sikert az applydhoz.
Vissza az elejére Go down
Folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 20:17

querion elmondom neked hogy majdnem napi 12 orában voltam online és én csináltam a klán 1. 10es csapatát amit hori megszüntetett mert hogy nem lehet 10 est csinálni és ö 1 hétre rá kijelentette hogy mostantol lehet és csinált 2 groupot amiböl 1 ben se lehettem bent és nem hinném hogy töled lenne szükségem kioktatásra amikor én 1.5 évig voltam a klán aktiv tagja és joformán minden raiden ott voltam és mindig én mondtam taktikot stb... ezek után kijött az icc és senki nem akart lejárni én csináltam egy 10 es groupot a jelentkezökböl amit már emlitettem hogy nagy lebaszás közbe hori megszüntetett és egy ujjat csinált belöle amiben szinte a fele ember ugyan az volt leszámitva hogy horagas jött be helyettem meleenek emellet én igen sokat beszéltem mindenkivel mindegyik uj csapat leaderével és sehova nem fértem be de szerintem azt amit te az imént kijelentettél még hori se támasztaná alá mert van benne annyi emberség igaz hogy volt egyszer 1 hét inaktivitásom amit jeleztem is de annak semmi köze nem volt ahoz hogy nem juttottam le icc be mert ha aktiv lettem volna ha nem megvoltak már a groupok és midön gondolom elolvastad a 2 oldalas word filet amit a weboldalra irtam remélem átgondolod még egyszer ezt az irományodat mert nem érzem ugy hogy megérdemelném .
Vissza az elejére Go down
folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 20:25

azért annyit még hozzá tennék hogy 1 -2 héttel ezelöttig mindig fent voltam a neverwipeos ventrin csak azota inaktivak lettek a régi core memberek vagy abba a klánba átjöttek ahol án voltam lásd dual,belanna,zsolti stb
és ott absurd az állitásod hogy szombaton minden átkozott nap fönt voltam eddig mert sose kellet tanulni szombaton .
Vissza az elejére Go down
Querion
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 21:03

Na, szép sorban.
Egy, kioktatásra ha másból nem is, de nyelvtanból megérdemelnél egyet. Képzeld végigolvastam azt a 2 oldalas tömény kinszenvedést amit te búcsúzkodásnak neveztél, ugyanis olyan lett mint ez a válaszod, csak ez nem capslockal lett megirva. Irásjelek, nagybeták, mondatok úgy összességében. Csak egy tanács, sokat dob az applyn egy normálisan megszerkeztett irás.
Kettő, nem egyedül szoptam ki ezeket magamból (tudod "saját és mások emlékei" az több ember). Beszéltem erről Horagassal, elmondta neked is hogy miért nem volt jó ez a meghivott emberekkel szervezett icc10, úgylátszik még mindig nem a klán érdekeit látod a szemed előtt.
Három, hiába voltál itt 1,5 évig, ha kiléptél, mert miután megsértődtél és nem jártál raidre, lefokoztak, majd 2 hét aktivitás után hori nem ujjongva adta át a raider rangot ismét, aminek köszönhetően véletlenül átmentél máshova.
A ventris dolog meg nem erre a fórumra tartozik, úgyhogy azt meg inkább te gondold át.
(ha erre válaszolsz, tedd meg normális hangnemben, és megszerkeztve, azt hiszem ennyit, mégha a te irásod stilusából tekintve egy rohadék semmit se átlátó marha vagyok, megérdemlek)
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 21:21

Srácok, már nem azért, de ezt tényleg itt kell?
Vissza az elejére Go down
folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 21:21

erre nem óhajtok rendessen válaszolni mert akikkel te beszéltél azok pont azok voltak akik miatt kiléptem + engem hetekig győzködött hori(régi gm-em) hogy menjek vissza és nem azért mert olyannyira lehordtam volna a klánt kilépéskor semmi pejoratívat nem irtam a forumon a klánrol nagyon élveztem az ott létet de a vezetés meghaladott egy bizonyos szintet mellesleg nem CapsLockkal írtam az elbúcsúzást hanem kisakpitális betütipussal és amúgy se erre a forumra kéne ezt írni mert nem hinném hogy a game is not over vezetősége egy hun csati szintű alaptalan vitára kíváncsi + nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a bánásmódot tőled mikor én soha semmit nem ártottam ellened se senki ellen a neverwipeból és elhiheted hogy inaktívvá válok egy idő után ha se 10 es raidbe se 25 be nem jutok be de kilépni nem volt lelkierőm egészen addig amíg bizonyos incidensek feltorlódtak.mellesleg a helyesírásomért már appli cementbe is elnézést kértem .Ezenfelül ha valami problémád van velem azt ventrin vagy whispbe közöld mert eddig ezekböl semmit nem halottam mikor beszéltem veled csak most és ez elég sunyi hátbaszurós stílusnak tartom.
Vissza az elejére Go down
folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 21:22

és még egyszer elnézést ennek nem itt a helye és ideje.
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 22:15

Folken-Dk ingame  application (Declined) 1275605994435

Vissza az elejére Go down
Querion
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-13, 22:21

Thyrins:
Bocsánat, jogos. Csak az a sor kiütötte a szemem.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 12:14

En mindenesetre rendkivul jol szorakozok WTB Drama!
Vissza az elejére Go down
Zexwer

Zexwer


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Gárdony

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 16:02

ovi squad nem kell xD
de amúgy télleg nagyon szórakoztató Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Folken
Vendég




Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 16:30

Örülök hogy fényt vihettünk a szürke hétköznapjaitokba de én most szerdáig off leszek mert az unokahúgomnak ballagása lessz úgyhogy addig nem tudom követni a fórumon történő eseményeket bár ezután a fórum troll -kodás után nem sok jóra számítok addig is további jó játékot és sok sikert lk hc hoz.
Vissza az elejére Go down
Westra




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Oct. 09.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 16:32

Sztem nem szórakoztató. Sajnos most nincs szabad DK raidspot, tovabbi sok szerencsét. Declined.


A hozzászólást Westra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-06-14, 17:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Folken252




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 06.

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Folken   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 17:02

Azért köszönöm a lehetőséget sajnálom hogy ilyen rossz színben lettem feltüntetve saját meglátásom szerint önhibámon kívül sok sikert lk25 hc hoz a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 18:11

Jelenleg nincs szabad dk spotunk, de ezek után elgondolkodtató is lenne. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folken-Dk ingame  application (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folken-Dk ingame application (Declined)   Folken-Dk ingame  application (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folken-Dk ingame application (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Application - Feral druid (Declined)
» Warlock application - Orgán (Accepted)
» Dyllia: Balanced Druid application
» TGF(declined)
» DPS DK tgf(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: