Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Application - Feral druid (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 12:48

Név: Quille
Faj/Kaszt/mainspec: Ne Druid, jelenleg PvE Tank
offspec: PvE DPS
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 177 csak a druidán 200+ minden mással
Előző guild/guildek: Rengeteg az elmúlt majdnem 5 év alatt - egy serverváltással karöltve
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) A server állapota egyenlő a nullával.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Enchanting since 2005.
Felszerelés) : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Quille
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) 2005 óta játszom 2 pihenővel amelyek a nyári szünet miatt voltak esedékesek. Vanilla WoW óta jelen vagyok minden HLI instát végigtoltam aktív részvétellel. BC ben szintén majd WotlKban is.
80-as Altjaid (Név,szerver): Stormsilver - Xavius
Referencia: (Jól gondold meg!) Csak angol guildekben játszottam az elmúlt 2 évben de bármelyik Xavius guildtársat megkérdezhetitek! Very Happy

IRL Magadról:
Életkor: 28
Nem: Igen, egyébként férfi
Név (opcionális):
internetkapcsolat, Hardware: Acer Aspire 5920G320Mi, Orange Broadband 12Mbit, Virgin 10 mbit

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

Ehh, 3 hete tértem vissza és a Xavius server állapotában jelenleg a raidek leginkább PuGot takarnak. Valamint a screenshotozás nem is erőségem Very Happy

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Lásd fentebb, tankként egyébként nem tartok recountot szükségesnek.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) Jelenleg 2 nap munka 2 nap pihenős workshiftjeim vannak. Ha nem dolgozok a nap részében online vagyok, ha melózom akkor CET2100-tól vagyok elérhető.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Természetesen ha jelentkezem akkor időben itt vagyok. Kivéve ha terroristák foglalták le a gépemet.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Igen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?

Progress, progress, progress. Achievment whoreként tartottak számon a serveren. A nyári szünetem kezdetéig (pajta előtt) a Xavius server 1st achievment hunterje voltam Very Happy Ezen túl pedig a HLI HC achievmentek. Plusz persze a jó társaság.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)

Yep

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

Yep, sosem okozott gondot.

- Miért minket választottál?

A Xavius server halott, már régóta elakartam költözni és most, hogy "visszatértem" alkalmasnak véltem az időpontot. Hogy miért titeket. Elsősorban a Ragnarost mint servert választottam, majd úgy vettem észre hogy ti aktívan készültök a raid contentekre ami inspiráló hatással volt rám irányotokba.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 17:49

Quille írta:

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) 2005 óta játszom 2 pihenővel amelyek a nyári szünet miatt voltak esedékesek. Vanilla WoW óta jelen vagyok minden HLI instát végigtoltam aktív részvétellel. BC ben szintén majd WotlKban is.
Éééés melyik karival toltad ezeket a dolgokat, milyen specen, ha nem vagyok indiszkrét.
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 19:02

Természetesen nemvagy indiszkrét. És a kérdés jobos. BCtől számítva vagyis mióta a feral FERAL én is feralként tengetem napjaimat ilyen téren tehát végigtankoltam minden BCs és WotlK instát maciként. Avagy macskaként karmoltam karikatúrákat a bossok hátsójába. Very Happy

Q
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 19:06

Na az baj... reputációid BT-vel, Hyjallal nem az igaziak Wink
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 19:16

Egy kis türelmet kérünk, válasz hamarossan
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-22, 19:18

Könnyen meglehet, hogy valami kimaradt. Mint írtam az elmúlt két nyáron tartottam egy hosszabb szünetet. Well az előző évben egy jelentősebbet mert fél évig nemvolt wowhiányom Very Happy és csak a wotlk kijövetele előtt 6 héttel tértem vissza.

Q
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 15:21

Elnézegettem a guildben lévö embereket és nem 1 ember van 4/5 t9be ráadásul triumpba, rajtad valahogy 1 et sem látok még a sima badgeböl kiszedhetöt sem ez miért van ?
Gemelés olyan amilyen 1 2 slotba azért illene epix gem ráadásul már midenböl lehet kiszedni, honor + badge sztem megoldhato bárki számára , és ha nem casuálként akarsz játszani akkor ez kb alap.

Sok sikert az aplyhoz.
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 15:44

Észrevettem hogy a cuccaidban egyaránt agis és stamis gemek és encahntok vannak. Ezzel annyi problémám van hogy szerintem ez 2 stat önmagában nagyon előnyös de keverve szerintem nem lehet olyan jót kihozni belőle, mint külön.
Gl az applyhoz
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 20:59

Nos a guild amiben láttok a jelenlegi "server first" alliance guild Xaviuson. De nem üti meg egy szintet amit elvárnék vagy amit a régi guildjeimmel teljesítettem. Hogy miért láthatsz másokat T9ben és engem nem. Erre egyszerű a válaszom és asszem a jelentkezésben is írtam. Június és szeptember között "szabadságon" voltam értsd nem wowoztam. Így a gear amit láttok az tulajdonképpen egy pre3.1 Ulduar változat. Mivel az elmúlt 1 hétben kerültem be a guildbe így nemnagyon volt esélyem jelentősebb gear beszerzésére. Arról nem is beszélve, hogy sima T9re nem szívesen költök bármit is mert a T8.5 jónéhány darabja erősebb.

A gemekről. Tankolásra 2 fajta gearem van. Egy avoidance és egy stamina. Az átlag tank gearem raid buffban 50k HPt és 50% feletti avoidancet ad még epic gemek nélkül is. Szerintem nem olyan rossz egy 4 hónapos geartől.

Tisztelettel: Quille
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 21:09

Quille írta:
Nos a guild amiben láttok a jelenlegi "server first" alliance guild Xaviuson. De nem üti meg egy szintet amit elvárnék vagy amit a régi guildjeimmel teljesítettem. Hogy miért láthatsz másokat T9ben és engem nem. Erre egyszerű a válaszom és asszem a jelentkezésben is írtam. Június és szeptember között "szabadságon" voltam értsd nem wowoztam. Így a gear amit láttok az tulajdonképpen egy pre3.1 Ulduar változat. Mivel az elmúlt 1 hétben kerültem be a guildbe így nemnagyon volt esélyem jelentősebb gear beszerzésére. Arról nem is beszélve, hogy sima T9re nem szívesen költök bármit is mert a T8.5 jónéhány darabja erősebb.

Akinek kicsit is fontos a karaktere, az még progress idöszakba is kiveszi a normalt (mint nálunk is sokan), arra az idöre amig nem kap trophyt.Nem vitatkozok de ez egy gyenge válasz a kérdésre és szemptember ota lassan 2 honap telt el.
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 23:26

Akkor helyesbítek Very Happy a szeptember szeptember végét jelenti de ha kell pontosan megnézem neked mikor reactiváltam az accomat. De elmondom hogy maximum 3 hete amiből 2 hét még egy külföldi szabadséggal telt el nekem valamint a server (Xavius) felmérésével. Szeretem ha ilyen alapvető dolgokba is hibát láttok. Egyrészt vettétek a fáradtságot, és alaposan szemügyre vettétek a jelentkezésemet remélem ez mindenkivel így van. És ezúton nyugtatlak meg, hogy azon kevés játékosok közé tartozom akik valóban a maximumra törekednek. De a jelenlegi hatvanegynéhány badge még édeskevés bármilyen jelentősebb upgrade kiváltására.

Állok további szapulásotok elé Very Happy

Q
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-24, 23:28

Gyorsba ki copypasteltem Very Happy
21/11/09 8.99 GBP One-Month Subscription Pending
21/10/09 8.99 GBP One-Month Subscription Active
20/09/09 8.99 GBP One-Month Subscription Expired
29/03/09 25.17 GBP Three-Month Subscription Expired
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-25, 00:43

félreértesz ez nem szapulás vagy kötözködés, csak simán megjegyeztem az észrevételeimet, de amugyis azzal fejeztem be elsö hozzászolást hogy gl az aplyhoz Cool
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-25, 22:02

Nah, semmi gond. Szeretem a kihívásokat.

Q
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-27, 16:40

Hello!
Sry a késői válaszért. Nos amit látunk rajtad, hogy nem vagy szerintünk teljessen tisztában a dolgokkal lenne min javítani, emelett nem vagy elég alapos se sztem. Emelett amit írtál, hogy te végig toltál minden bc-s instát hát az acsik nem ezt mutatják. Sry de ez most kevés lesz ide. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Quille
Vendég




Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-27, 21:57

Én kérek elnézést, hogy nem mentem vissza az achievment rendszer megjelenése után és szólóztam le a kimaradt instanceokat.

Válaszotokat köszönöm.

Ha valaki tisztában van dolgokkal majd legyen szives tájékoztasson.

Maradok: Q
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-27, 23:50

Ok az acsiért nem mentél vissza és Scale of the sands repu meg Ashtounge Deathsworn repu?végigfarmoltad és nincs repud?Ez kicsit érdekessen hangzik de sztem zárjuk le a témát.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime2009-10-28, 00:10

Quille írta:
Én kérek elnézést, hogy nem mentem vissza az achievment rendszer megjelenése után és szólóztam le a kimaradt instanceokat.

Válaszotokat köszönöm.

Ha valaki tisztában van dolgokkal majd legyen szives tájékoztasson.

Maradok: Q

Szia, azthiszem egy kicsit el vagy tévedve az a szomrorú, hogy előszőr tisztán állítasz valamit, azután nem emlékezel rá és a végén még neked áll feljebb. Ha valaki "atkívan játszott a BC-ben" akkor valahogy így kellene kinézni egy karinak:
Application - Feral druid (Declined) Repu

nekem a repuid azt mutatják hogy hyjalt és BT esetleg kívülről láttad max...
"végigtankoltam minden BCs és WotlK instát maciként"
"Könnyen meglehet, hogy valami kimaradt"
"Én kérek elnézést, hogy nem mentem vissza az achievment rendszer megjelenése után és szólóztam le a kimaradt instanceokat."

Magadat ütöd a szavaiddal és a végén megsértődsz ha ezek miatt elküldünk. Ne haragudj sry tényleg lassan elismerjük, hogy nem szabad indoklást írni decline-nál, mert néha teljesen retardáltak is jelentkeznek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Application - Feral druid (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Application - Feral druid (Declined)   Application - Feral druid (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Application - Feral druid (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» feral druid jelentkezés (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)
» Feral Druid - AnthraxPapa
» Feral druid jelentkezés
» Jelentkezés:Insarion-Feral Druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: