Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés:Insarion-Feral Druid

Go down 
+4
nash
Riv
Vakilol
Insa
8 posters
SzerzőÜzenet
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 02:01

Üdvözlet minden olvasónak!
Kicsit terjedelmesre fog sikerülni, ha mindent beleírok, amit fontosnak találok, úgyhogy elöre is kösz a türelmet. A szabályzatot és ami infót itt fórumon találtam természetesen elolvastam és tudomásul vettem.

Ingame:

Név: Insarion
Faj/Kaszt/mainspec:NE/Druid/Feral
offspec:Resto
Saját vagy vásárolt karakter: minden karatkerem saját
Played: (80-on és összesen külön)
80: 1day 23h Total:9day 5h
(itt szeretném megjegyezni, hogy a nálatok lévö tagfelvételi miatt erre a kasztra indítottam a karaktert egy barátom és klántársatok javaslatára, ezért ilyen kevés a played és hoki a gear, mivel 2,5 hét alatt húztam fel a jelenlegi szintre)

Előző guild/guildek:
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Jelenleg a Fekete Hold Klán-ban vagyok, ez volt a fejlödös-fun klánom és ök pvp klán inkább.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Szakmáimnál a gazdaságosság és a lehetö legnagyobb dps eléréséhez szükséges kívánalmak közötti egyensúlyra törekedtem, így lettem Skinner és Tailoring. Mind2 farmolásra is alkalmas, tailoring a scavengingel. A tailoringos back swordguard embroidery a proccolós +400 ap a fegyveremen lévö berserking mellé nagyon jó kombónak tünik számomra feralnak, és restonak is tökéletes back encsi és nadrág enchantot tudok intézni. A skinningel kapott crit pedig szintén jó main speccem és offspeccem számára is, az elérhetö legnagyobb critet biztosítva (még ha az a bónusz nem is túl nagy).

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Insarion
( a backemre erösen gyúrok, sajnos fos normalból még nem esett 10en sok runból hozzám, szerencsére az armpenes trinket apply írás óta már meglett . Valamint icc repus gyürü is csak 1000repu kérdése, csak 4600-4700gs-el még nem igazán tudok sok helyre eljutni a mostanában dúló gs mánia alatt)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
80-as Altjaid (Név,szerver):

PREBC: Bloodscalp
Insa Orc Hunter lvl60 (klánra már nem emlékszem)
Ezzel a karakterrel csak ismerkedtem a woww-al öcsém accján kb.

BC: pénz hiányában Taurin(tört) toltam egy idöre, tudom nem a legjobb referencia, de a korrektség miatt ezt is megemlítem
Insa BE lvl70 HolyPriest
Insatron NE lvl70 Feral Druid
Insarion DR lvl70 Shaman Elemental/Resto (t3 funbol megvolt a full sett Smile )
(saját klán Avarice)
Itt kattantam rá igazán a wowra és szerettem meg a világát, BT-n kivül minden raidet toltam és minden karim t5ben volt anno, BT-t azért nem farmoltuk akkor, mert tört lévén bugos volt, mint az istennyila.

WOTLK:Bloodscalp
Insa lvl80 BE Mage arcane/ice
Insatron lvl80 BE Paladon Prot/Holy
Klánok: Avarice, Conflict
Wotlk-ra átjöttem vissza eredetire. Akkor még Ulduar volt ugye a max content, mikor ezeket toltam, ezeket Yogg Saron 25ig vertem is, föleg conflictal. Avariceben mage dps nyilván, és palám volt klán MT. Conflictban pedig Holyként tevékenykedtem.

Ragnaros
Insarex lvl80 NE DK Frost dps/tank (csak pve, és föleg a +20%raid haste miatt maradt froston, így is elég szép dpst tolok vele, bár tudom, hogy mostanában az unholy menöbb)
Insatrion lvl80 DR Holy/Disc pap (csak pvp és fun kari)
Klánok: Virulence, Newerwipe
Voltam már GM, Officer és egyszerü member is, vezettem DKP-t, raideket stb.

Referencia: (Jól gondold meg!)
3an jöttünk át BS-röl együtt Ragnára, és ö volt egyikünk, ö mostani nickjén Nash és klántársatok lenne a referenciám.

IRL Magadról:
Életkor: 27
Nem: Férfi
Név (opcionális): Maradjunk az Insánál
internetkapcsolat, Hardware:
10Mbit ADSL, AMD 3600, 2 giga ram, Ati Raden HD480 Sapphire Toxic 512mb ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
A képeken Ony25 kill, Icc25 Boss try-on nyomott DPS-em, valamint gearscore-om és playedem is látható 1-1 képen. Voa10 DPS Toravonra és még 1 Ony25 fight közben elöször single target onyra, majd whelpekkel együtt.
Van ami már fight után készült és csak recount adat látszik sajnos, vagy ahogy pmben éppen linkelem.

https://2img.net/r/ihimizer/img685/6657/wowscrnshot022210163158o.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/1665/wowscrnshot022310162752.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/7279/wowscrnshot022310180525.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/7281/wowscrnshot022410144100.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/6981/wowscrnshot022410234715.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9903/wowscrnshot022410234905.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
V,H,K,SZ,CS 100% Péntek és Szombat este asszonykával vagy barátaimmal telik általában.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ha van rá mód telefonon szólok és amint hazaérek feljövök és tartalékosként itt leszek, ha netalán ilyen lenne, ami szerencsére ritka.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és természetesen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Egy olyan karaktert, olyan klánban játszani, ami top a maga nemében. Catáig HC modeban kifarmolni ICC25öt, majd Cataclysm megérkezésével tovább fejlödni és raidelni, ameddig a szem ellát. Smile

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Természetesen, minden karakterem WOTLK óta rendelkezik Dualspeccel és elsem tudom nélküle képzelni a karakterem, hiszen egyrészt unalmasabb lenne, márészt taktikailag is hátrányos.

- Miért minket választottál?
Benne vagytok a magyar top3 klánban.
Ahogy hallottam a ventrin való kommunikáció teljesen normálisan és kultúráltan zajlik nálatok.
A leaderekröl csak jót hallottam.
Minden contentet és hardmodeot szeretnék végre végigtolni és nem tudok ehhez jobb klánt, mint ti.
Új és hosszú távú haverokat és klántársakat megismerni, és ahogy hallottam, nem vagytok tömegklán és ez nagyon jó.
Végül és nagyon nem utolsósorban azért, mert legjobb barátom wowban Nash nálatok tolja és szeretnék vele 1 klánban lenni.

Azt hiszem nagyjából ennyi, ha bármi kérdésetek lenne még, visszafogok nézni ide és válaszolni.
Köszönöm a lehetöséget.

Üdv: Insa


A hozzászólást Insa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-02-26, 19:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 02:11

Szép jelentkezés.
Vissza az elejére Go down
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 02:21

Köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 08:43

akkor azért volt ennyire ismerös az Insa név, én bcbe voltam conflictos amikor még ért is valamit a guild , sajna wotlkra minden olyan játékos aki ért is valamit abbahagyta vagy transferelt , persze tisztelet a kivételnek.

Sok sikert .azt viszont megjegyezném hogy conflict volt az a guild ahonnan viszonylag gyorsan kilehetett kerülni ha nem aktivizáltad magad, mondom nem ismertelek mert akkor már átjöttem amikor te bekerültél, de ez is csak pozitivum lehet.
Vissza az elejére Go down
Riv

Riv


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jul. 08.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 10:44

a skinning értelmes szakmákhoz képest kb olyan, mintha eggyel kevesebb gemet raktál volna a cuccaidba
Vissza az elejére Go down
nash




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jan. 27.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 11:52

WTB Insa Very Happy Nagyon jó játékos és aktív is, nemfogtok benne csalódni.
Vissza az elejére Go down
Draconid

Draconid


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 22.
Age : 45
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 12:42

Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az elmúlt 7 napban hány órát alhatott...

"Ahogy hallottam a ventrin való kommunikáció teljesen normálisan és kultúráltan zajlik nálatok."

Twisted Evil Laughing Shocked Laughing Twisted Evil na ezen röhögtem egy jót...

btw pvp geared van? 3v3-ba keresünk épp haverral feral dudut...
Vissza az elejére Go down
http://cryel.uw.hu
Vendég
Vendég




Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 13:13

ventrin? O.o most olvastam el jobban. Hát igen. A Cicc féle viccek, böfögések, nyávogások, állati hangok hallhatóak. Elég vicces néha Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 13:17

Draconid írta:
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az elmúlt 7 napban hány órát alhatott...

"Ahogy hallottam a ventrin való kommunikáció teljesen normálisan és kultúráltan zajlik nálatok."

Twisted Evil Laughing Shocked Laughing Twisted Evil na ezen röhögtem egy jót...

Föleg raid után höhö lol!
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 14:21

Narumisan írta:
Draconid írta:
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az elmúlt 7 napban hány órát alhatott...

"Ahogy hallottam a ventrin való kommunikáció teljesen normálisan és kultúráltan zajlik nálatok."

Twisted Evil Laughing Shocked Laughing Twisted Evil na ezen röhögtem egy jót...

Föleg raid után höhö lol!
meg éjfél után ha metron is fennvan
Vissza az elejére Go down
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 15:01

Aludtam Draconid elég sokat szerencsére, csak most mást se csinálok, csak wowozok, most nézek melót normál munkarendbe. Smile Pvp cuccom egyenlöre kimerül egy rele övben, de lehet róla szó majd, ha a pvp gearem is értelmes lesz.
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 15:43

Furacsirke írta:
Narumisan írta:
Draconid írta:
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az elmúlt 7 napban hány órát alhatott...

"Ahogy hallottam a ventrin való kommunikáció teljesen normálisan és kultúráltan zajlik nálatok."

Twisted Evil Laughing Shocked Laughing Twisted Evil na ezen röhögtem egy jót...

Föleg raid után höhö lol!
meg éjfél után ha metron is fennvan

Csak kár hogy ö meleg :s
Vissza az elejére Go down
Shrinzan

Shrinzan


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2009. Jun. 14.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 16:18

Nemtudom, hogyan lehet alap uival játszani :"D +ez a skinninges mondat ez felért, a "lifeblood 2k healje bármikor megmenthet" mondattal
Viszont a "törtös" dolog nem igazán para, igen sokan jöttek így.. Tauri szerettem amég foglalkoztak vele *.* és az Insa név is ismerős^^
GL az applyhoz =)
A ventrihez meg Vaki neked csak ennyit: ÉS KIFUT
Vissza az elejére Go down
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 16:29

Very Happy

Jó hát 2 epic crites yellow gemmel ér fel a skinning, nem azt mondom, hogy ez csodálatos, meg félreraktam leathert, a bankom kb tele van velük, ha egyszer átkéne húzni lw-re a dolgokat. De ez egy olyan prof, ami még kivételesen nem volt és tetszik. Smile De természetesen, ha kell lecserélem vagy jc-re vagy lw-re.
Vissza az elejére Go down
Riv

Riv


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jul. 08.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-02-25, 17:28

Shrinzan írta:
Tauri szerettem amég foglalkoztak vele *.*
na lol miket nem tud meg az ember 1-1 applyban:]
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-03-01, 00:41

Egy kis türelmet kérnénk.
Vissza az elejére Go down
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-03-01, 00:59

Ma este úgyis lejárt a gcm és holnap vagy legkésöbb kedden lesz megint, úgyhogy van idöm. Már annak is örülök, hogy elolvastad. Smile
Vissza az elejére Go down
Insa




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Feb. 24.

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-03-04, 05:28

Pár dolgon frissítenék applym óta megvan az 5k gs, lecseréltem 6 cuccomat azóta, így linkelnék megint csak egy armoryt. Valamint csináltam pár új képet néhány fightról még olyan 4800-900gs körüli cuccban ma. Hátha számít valamit az azóta történt fejlödésem.

Frissített cuccok:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Insarion

Néhány recountos fight kép:
Ony25 egymást követö 4 percben percenként egy kép még 4800ban
(AOE)
https://2img.net/r/ihimizer/img256/5601/wowscrnshot030410005234.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img256/351/wowscrnshot030410005338.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img256/8086/wowscrnshot030410005524.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img256/365/wowscrnshot030410005539.jpg

Toc25 képek, fight közben, ahogy ledpseltem egy 5450es feral cicát 4880ban(bár mind2nk dps-e elég karcsú volt erre a fightra, igaz hero az nem volt), Anubarak try elsö perce, ami aztán halállal végzödött
(Single Target)
https://2img.net/r/ihimizer/img256/9489/wowscrnshot030410013446.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img256/6065/wowscrnshot030410015443.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img256/517/wowscrnshot030410025827.jpg

Kösz a türelmet!

Üdv: Insa
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime2010-03-10, 13:30

Sry a sok várakozásért, de kicsit bonyolultabb lett az egész elég sok feral dd jelentkezés jött egyszerre. Sajnáljuk de most nem áll módunkban felvenni!Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés:Insarion-Feral Druid   Jelentkezés:Insarion-Feral Druid Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés:Insarion-Feral Druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Feral druid jelentkezés
» feral druid jelentkezés (Declined)
» Feral Druid - AnthraxPapa
» Application - Feral druid (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: