Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Feral druid jelentkezés

Go down 
SzerzőÜzenet
Dezyy
Vendég




Feral druid jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Feral druid jelentkezés   Feral druid jelentkezés Icon_minitime2010-03-09, 18:14

Név: Dezy
Faj/Kaszt/mainspec:NightElf Druid feral dps
offspec: tank (gear még nem nagyon van 1-2cucc)
Saját vagy vásárolt karakter: Az accot vettem 2 éve a de ezt a karaktert magam húzztam 1-ről 80-ra
Played: (80-on és összesen külön) 18 nap 30 perc 80on: 2 nap 5 óra 16 perc
Előző guild/guildek: Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Kirúgtak mert ide jelentkeztem.454
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Leatherworking/skinnig lw: tudok gyártani geart és a csukló enchat is elég jó. Skinnig: +crit és kelll az lw hez.
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Dezy
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)preBC-ben és BC-s tapasztalataim nincsenkek wotlk-ban naxx 10/25 os 10/25 maly 10/25
ulduar 10/25 (az összes harmódon voltam tryolni nem mind mentle így acsik nicnsenek) a dk-mmal tettem minde ezt (greenmamba)
toc 10/25 togc 25 első 3 boss ic 10/25 első 4 boss és fester-t tryoltam de nem ment le.
80-as Altjaid (Név,szerver): Greenmamba, ragnaros Marko, ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:Győrben élek itt járok szakközépbe ahol jövőre végzek. Hobbijaim a bulik,pia,foci és a nők. Ja és persze a wow de az inkább függőseg.
Életkor:18
Nem: Férfi
internetkapcsolat, Hardware:1mb/sec ADSL, AMD Athalon 64 X2 DualCore 6000+ 3,10GHz Ram: 4 GB Grafikuskártya: gainward 9500 Gt 1024Mb
Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Akár az összer raid re is tutok menni mindegyiknek megfelelő az időpontja.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ilyen nem fordul elő ha tudom h nem 100% hogy haza érak akkor előre jelzem ezt.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és képes vagyok megszólalni.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Progress teljesítése. Jövére nézve fel készülni cataclysmre és minnél előbb 85 lenni.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Az iskolát nem tudom háttérbe szorítani de azon kívülmindent.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Igen ha ezt kívánja a helyzet de mint márt korábban írtam még nem teljes a gearem hozzá de ha készlesz szivesen.
- Miért minket választottál?
Szerver topp klánjai közé tartoztok és én komolyan szeretnék progresselni.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Feral druid jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feral druid jelentkezés   Feral druid jelentkezés Icon_minitime2010-03-19, 00:23

Egyszer már elutasítottunk, ismét így döntöttünk. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Feral druid jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés:Insarion-Feral Druid
» feral druid jelentkezés (Declined)
» Feral Druid - AnthraxPapa
» Application - Feral druid (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: