Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinatach
Vendég




Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)   Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined) Icon_minitime2009-09-27, 22:34

Faj:Night Elf
Kaszt:Druid
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) total time played: 20 day 80-on: 8 day (volt egy másik druidom is olyan 60 day playeddel itt ragna alliban, csak már nincs a tulajdonomban, Gyógyítalak a neve, ez friss kari.)
Achievement Points: 1895

Előző guild/guildek: Classic: - BC: Cait Annora WotLK: Beast Within, Power of Glory, Honor and Glory
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Cait Annora: Illidannál nagyjából ninjázták a lootot a leaderek nagyjából 20 ember lépett ki köztük én is. Beast Within: Elmentem megpróbálni saját guildet csinálni. Power of Glory: Oszlás előtti napon összetűzések miatt elkellett hagynom a guildet (druid CL voltam). Honor and Glory: Egyenlőre bent vagyok viszont valószínűleg oszlik a guild.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Herbalism + Inscription. Jelenleg húzom őket.

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Classic: - BC: előző druidommal: kara,Gruul, Magtheridon,ZA,Hyjal,BT WotLK: Előző druidommal: naxx 10-25,OS 10-251drake,maly 10-25,Ulduar 10 vezaxig, U25 kologarnig. Warlockommal (Phixi) naxx10-25, Os103d-25, maly10, U10 vezaxig flame leviathan 4 tower, XT hard, IC hard, hodir hard, thorim hard. U25 full flame leviathan 4 torony, XT hard, IC medium, Hodir hard, Ezzel a druiddal: naxx 25, os 10-25 1 drake, maly 10, U10 flame leviathan 4 tornyos, XT hard, IC hard, hodir hard, Totc 10 full. Megjegyzem mind a 2 druidom resto volt.

Referencia: (Jól gondold meg!) Vaki, Léila, Shrinzan(bár ő nem biztos emlékszik rám PoG-ban raideltem vele együtt talán 1 hónapot)

Magadról:

Életkor:17
Nem:Férfi
Név (opcionális):Andor
internetkapcsolat, Hardware: 15mb/s. 2gb ram (2x 1gb), 2.2 GHz 2 magos proci, NVIDIA GeForce 8600 GTS vidikari.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.) Ezekben az időpontokban heti mind a 4 raidet tudom válalni.

Miért minket választottál? Mert magyarország egyik legjobb guildje vagytok, és megtisztelésnek érezném, ha csatlakozhatnék hozzátok. Emellett szívesen raidelnék együtt az 1-2 ott lévő ismerősömmel.

Néhány kérdés:

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ha ilyen lesz biztos tudni fogom előre, és declineolom a raidet (ha használtok valami RC-t) vagy értesítem az officerem/RL-t.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Végiggondolom mit rontottam el és mindent megteszek azért, hogy legközelebb ne kövessem el ugyanazt a hibát, és hogy egyeltalán ne kövessek el hibát. Amennyiben ok nélkül „cseszegetnek” és pl valaki más hibáját akarják rámkenni kiállok az igazamért.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress, Loot, barátság, altozás, pvp. Azért van csak a 3. helyen a barátság mert személy szerint nem egy MMORPG-ben fogok barátokat keresni, persze nem bánom ha akad 1-2 viszont játékon bellül a progress fontosab, loot 2. mert fontos kelléke a progressnek, pvp-zni nem szeretek így inkább alt előre, ezért választottam ezt a sorrendet.

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Bejelentem előre, és amennyiben szükséges elhagyom a guildet, hogy ne foglaljam hiába a helyet.

-Amit még fontosnak tartasz magadról
Itt jegyezném meg, karakteremmel kapcsolatban, hogy jelenleg resto talenton van, és hozzátok resto / feral talenton jelentkeznék. Feral gearem jelenleg nem teljes, de amennyiben így vennétek fel természetesen amint lehet összeszedném. Feral tankként enm sok tapasztalatom van de ezen változtathatunk.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Kifejezetten HC párti vagyok, a casual része a játéknak unalmas és szerintem abszolút nem ér meg havi 4000 Ft-ot. Számomra a WoW hobbit, időtőltést jelent, és ebben a játékban szeretném a korlátaimhoz képest a lehető legtöbbet elérni. Emellett benne vagyok egy egész jó duma party társaságban wowon bellül, ahol azért valamilyen szinten megy köztünk a versengés, és ebben a kis körben is szeretnék lehetőleg az élvonalban lenni. A való életet és a wowot szerintem egész jól összeidőzítem, minden elintéznivalómat megcsinálom raid előtt, hogy raiden ne jöjjön közben semmi, és száz %-osan tudjak koncentrálni. Játékon bellül legjobban a HC PVE progress foglalkoztat, konkrétan ezért játszok a játékkal, nagyon „élvezetesnek” tartom, hogy ilyen magas szinten kell összejátszania egy csapatnak. Egy oltáson addig nevetek amíg viccesnek tartom, szen számít kit oltanak vele, viszont a mögötte rejlő szándék számít. Pl. ha engem oltanak az olyan oltást abszolút nem veszem magamra, mellyel mondjuk csak jó hangulatot akarnak csinálni. Az olyat viszont nem tűröm ahol direkt a többiek előtt akarnak lejáratni, vagy hasonló dolog. Lehet nincs meg a 200 szó a fogalmazásban, de ezekben a témakörökben ennyit tudok írni, és szerintem a lényeget tartalmazza.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)   Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined) Icon_minitime2009-09-28, 00:32

Szia!

Ahogy elnézem neked a fő vonal resto volt amin a legjobban tudsz játszani. Jelenleg viszont sajnos restodruidból megvagyunk. Feraldruidból nincs égető hiány most, oda csak kiemelkedő gearű és eddig main specen lévő playereket keresünk. így ez most decline sajnos Sad

Sok sikert a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
 
Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» feral druid jelentkezés (Declined)
» Application - Feral druid (Declined)
» Resto Druid(Declined)
» Holleanyo - resto druid (Declined)
» Psychoozz Resto Druid (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: