Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto Druid(Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Shädowso
Vendég




Resto Druid(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Resto Druid(Declined)   Resto Druid(Declined) Icon_minitime2010-05-13, 15:52

Ingame:
Név:Shädowsong
Faj/Kaszt/mainspec:Night-Elf Druid / Resto
offspec:Feral - Cat
Saját vagy vásárolt karakter:Saját acc.
Played: (80-on és összesen külön)52nap/12ora , 23nap/18óra 80on.
Előző guild/guildek:Legendák Kalandorai.Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Felbomlott a klán.Kirugtak.
Szakmák:Herbalism/Alchemy , Azért választottam ezeket a proffokat mer jol lehet keresni velük. (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)Vanilia WoW óta jáccom , de azóta másik accountra tettem szert.Megjártam Mc-t Bwl-t Zg-t.Ezzel a másik accountal amin Shädowsong van , Bc óta játszok vele , Bc-be nem nagyon progresseltem inkább pvp-ztem.Wotlk-ban voltam naxx 10/25 Totc 10/25 Icc10/25 Os10/25.
80-as Altjaid (Név,szerver):-
Referencia: (Jól gondold meg!)Jó lenne ha lenne olyan:))

IRL Magadról:
Életkor:19
Nem:Férfi
Név (opcionális) : Péter
internetkapcsolat, Hardware:10mb/sec , Amd 7750mhz+ 5Giga ram , 1Gb Vidikari.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Resto Druid(Declined) Wowscrnshot031110193422
Resto Druid(Declined) Wowscrnshot050910190714

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Resto Druid(Declined) Wowscrnshot051310145332


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Minden nap ott tudok lenni a raid-on.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Levelet küldök Ingame.!

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Igen , tudok beszélni Very Happy
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Minél jobb progresset , és a max hílt kihozni a druidból Smile
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen , ha ez lehetséges!
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Persze , tudok Offspeccben is raidelni:)
- Miért minket választottál? Very Happy
Szeretnék jol progresselt guidlbe tartozni , jó társaságban zuzni a bossokat:)!!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto Druid(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Druid(Declined)   Resto Druid(Declined) Icon_minitime2010-05-18, 13:08

Ez már egy fokkal jobban sikerült apply, de jelenleg a resto dru létszám megvan és nem érzem az applyban leírtak alapján hogy Te egy komoly progress guildben megállnád a helyed. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Resto Druid(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Psychoozz Resto Druid (declined)
» Holleanyo - resto druid (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)
» Samhainn-lvl85-Resto druid(Declined)
» Garel - resto druid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: