Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Garel - resto druid

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
garel




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 23.

Garel - resto druid Empty
TémanyitásTárgy: Garel - resto druid   Garel - resto druid Icon_minitime2010-03-07, 15:00

Sziasztok

Szeretnék jelentkezni a guildbe. Itt a jelentkezésem. Kicsit hosszú, remélem nem probléma.
Üdv
Garel

Ingame:

Név:

Garel

Faj/Kaszt/mainspec:

Night elf/druid/resto 18/0/53
Spec link.
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Ragnaros&cn=Garel&group=2
A 3/3 celestial focus a 3.3-as Gift of the Earthmother változás miatt kellett. A változás miatt megemelkedett a fák haste softcap értéke, ezzel próbáltam ellensúlyozni. Mostanában kezd kicsit jobb gearem lenni, úgyhogy hamarosan erre nem lesz szükség, és a három pont át fog vándorolni az Empowered Touchra, és a Living Seedre.

offspec:

Balance
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Ragnaros&cn=Garel&group=1
Typhoon Saurfang miatt van, hogy jobban tudjam kezelni az addokat. Egyébként Dreamstate-re menne.

Saját vagy vásárolt karakter:

Saját

Played:

38 nap 8 óra/27nap 10óra

Előző guild/guildek:

Temerity, Világok Vándorai

Miért lépsz/léptél ki onnan?:

A fent említett guildek mindegyike a The Venture Co-n volt/van, nem rég jöttem át a Ragnarosra.
Temerity egy régebbi kis nemzetközi guild "felújított" változata, viszonylag kevés emberrel, Naxx10-et toltuk guild szinten, aztán teljesen inaktívvá vált.
Világok Vándorai: viszonylag friss 80asként pugot kerestek egy U10 raidjükbe, ezután elkezdtem velük raidekre járni, aztán végül átléptem. Most azért léptem ki tőlük, mert egy régi álmomat szeretném beteljesíteni, ez pedig az lenne, hogy kipróbáljam magam egy igazi progress guildben.

Szakmák:

Jelenleg Alchemy/herbalism, de a herbalismot leváltani készülök inscriptionre. Egyrészt kényelmi szempontból, ugyan az a gathering kell hozzá, másrészt pedig fighttól függően néha érdemes kicserélni a glypheket.
(Pl. Twin Valkyr-re nem olyan jóa rapid rejuv, viszont mondjuk Marrowgarra jobb, mint a sima)

Felszerelés:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Garel
Backup, ha az armory nem működne, vagy rossz gearben lennék kilogolva:
http://www.wowhead.com/?profile=eu.the-venture-co.garel
Néhány megjegyzés, ami kissé furcsának tűnhet.
A vállas azért cloth, mert az erélhető leather változaton crit van, ami annyira nem hasznos egy fának. Ezért van az mp5-ös enchant is.
A két full haste gem azért kell, hogy közelítsek a soft caphez.
A trinketek sem a legjobbak, járok ToC25be a Solace-ért, de nem akar esni. Althor számológépét meg nem tartom olyan jónak, beszámolók meg logok alapján 2% körüli az overall hozzáadott heal.

Részletes HLI tapasztalat:

Lich King:

(Ezeket toltam csak a druiddal)
-Naxx
10-ben és 25-ben minden, 10-ből megvan a legtöbb achi is. (OS is megvolt)
-Uldar
10-ben mindent öltem, 4 hard mód hiányzik a glory metához
25-ben Yoggi hiányzik, nincs hard
-Toc
10-ben és 25-ben minden, 10 hardban 4/5
-Icc
4/12 csak

Burning Crusade:

Ebban az időben a mágusom volt a mainem, és első karakterem is. Nem sokkal azelőtt kezdtem el játszani vele, hogy kijött BT. Kara/Maggi/Gruul/Hyjal raidekben vettem részt, némelyikben puggal. 80on voltam majdnem mindenhol, kivéve Sunwellt.

Classic:

Mg nem játszottam, 70en, illetve 80on viszont voltam mindenhol.

80-as Altjaid :

Belegan, mágus, főállású disenchant rabszolga (Ragnaros)

Cyndaen, warlock, The Venture Co..

Referencia:

IRL Magadról:

Életkor:

24

Nem:

Férfi

Név:

internetkapcsolat, Hardware:

Több helyről szoktam játszani, mindenhol stabil netkapcsolattal, és megfelelő hw-vel. Ez azt jelenti, hogy 100 körüli latency, és 30-70fps 25ös raidben.

Követelmények:

Jelenleg nem rendelkezem combat parse-al, igyekszem pótolni, amilyen hamar csak tudom.

Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről

Néhány kérdés:

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?

Minden nap játszok pár órát, nem jelentene problémát 4-5 nap raidelés.

A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

Attól függően, hogy milyen okból nem érek haza, a rendelkezésre álló csatornák közül a legmegfelőbbön jelzem, hogy nem tudok jelen lenni.
(Pl. ha a világ végén lerobban az autó, és nincs térerő, akkor füstjelekkel)

Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?

Van mikrofon, és kommunikálok. (Néha még akkor is, mikor nem kell Smile )

Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?

A wow az első számú hobbim, és szeretnék komolyabban is elmélyedni benne már egy ideje, de csak most alakult úgy az életem, hogy erre időt tudok szakítani.
Szeretném kipróbálni, hogy a legkeményebb contenteken mire vagyok képes

Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?

Természetesen. Ha máskép lenne, nem is jelentkeznék.
(IRL? Nem AFK-ra gondoltok? Smile )

Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni?

A balance specem most is próbálom raid-képes állapotban tartani, hogy ha szükség van rá, moonkinként tudjam tolni, szóval nem probléma.
Feral dd/tank kicsit távolabb áll tőlem, de ha szükséges, elmélyedek a témában.

Miért minket választottál?

Először az volt a biztos, hogy a karaktereim új otthona a Ragnaros lesz, utána néztem szét a guildek között, és a ti guildetek volt a legvonzóbb. Nem kifejezetten azért, mert ti vagytok a legelőkelőbb helyen progressben ally oldalon, tetszik, hogy nincs dkp rendszer (nyilván ettől kissé bejátszik a szubjektív vélemény, de "tudományosan bizonyított tény" hogy a nem teljesen objektív döntések a legjobbak), tetszik, hogy viszonylag kis létszámú a guild. Ezen kívül átfutottam pár korábbi megjegyzést, és az offolástól eltekintve elég korrekt volt az elbánás az aplykkal.
Vissza az elejére Go down
garel




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 23.

Garel - resto druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garel - resto druid   Garel - resto druid Icon_minitime2010-03-09, 19:40

Sziasztok megint. Itt van két screenshot. 10esben azért használok barokat, mert olyan üres lenne, 25ben nagyszerűen kitölti a helyet a vuhdo.
http://kepfeltoltes.hu/view/100309/WoWScrnShot_030710_174845_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100309/WoWScrnShot_030610_223155_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Logokat sajnos még nem tudok linkelni, a fenti képen látható ToGC25 két try-t ért meg, az nem mondana túl sokat, a mostani resetben pedig a legtöbb helyre mentve vagyok. Remélem holnap tudom pótolni ezt is. Köszi a türelmet.
Vissza az elejére Go down
garel




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 23.

Garel - resto druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garel - resto druid   Garel - resto druid Icon_minitime2010-03-11, 13:43

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Garel - resto druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garel - resto druid   Garel - resto druid Icon_minitime2010-03-19, 02:42

Sajnáljuk, de most nem tudunk felvenni. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Garel - resto druid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garel - resto druid   Garel - resto druid Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Garel - resto druid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Resto Druid(Declined)
» Kukaac - Resto Druid (Accepted)
» Holleanyo - resto druid (Declined)
» Psychoozz Resto Druid (declined)
» Resto Druid jelentkezés (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: