Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Álltalános apply (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
hunnteri
Vendég




Álltalános apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Álltalános apply (Declined)   Álltalános apply (Declined) Icon_minitime2011-01-14, 19:09

Név:Hunnterina
Faj/Kaszt/mainspec: Nightelf Survival Hunter
offspec:BeastMaster
Saját vagy vásárolt karakter:Saját karakter
Played:47nap
Előző guild:Team Spirit(bloodscalp)
Azért léptem ki onnan mert elegem lett abból,hogy mindennap raidon töltünk 4-5 órát és csak tryolgatjuk de nem megy le.
Proffok:Engineering/mining
Armory Link:
HLI tapasztalat:2 éve jöttem ki eredetire.Hát hard raidelö guildban nem voltam még de mindig próbáltam tartani az aktuális content követelményeit.
Igazából 5 éve wowozok de törtön kezdtem a wowot ott igazából sokfajta szervert kipróbáltam de csak blizzlike szervereken játszottam ismerem a taxokat majdnem minden
"vanilla" instában.BwD-be voltam már de csak tryoltuk,BoTba voltam 25be de ott sem ment le egyik boss-sem.
Ma átjöttem Bloodscalprol mert láttam a guildotok és hallottam hogy survi huntit kerestek.És szeretnék egy rendes normális társasághoz tartozni akik amikor kell oda is tudnak figyelni arra amire kell de akkor sem veszik vér komolyan.
80-as karakterjeim:Frankee level 81 dwarf paladin(bloodscalp)
Referencia:Menzoberanza,Aidaera(bloodscalp),Terpisicora(bloodscalp)

Korom:20
Foglalkozásom:Tanuló
Nem:Férfi
Internetkapcsolat:15Mbit T-online
Gaming rig: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz,4096MB RAM,ATI Mobility Radeon HD 4330

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról:
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről: Erről még nemtudtam képet készíteni de pótolom.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak:Minden raidon ott tudok lenni amin kell.24/7
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége:Kb 14-16 órát
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?:Hát ha ilyen véletlen előfordulna akkor feltudnám hívni ismerősöm hogy szóljon.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül:Tervem hogy bekerülök 1 olyan guidlba ahol rendesen tudok progresselni és tervem még az is hogy kitakarítom a lehető legtöbb contentet.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?:Igen
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek:nincs
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?:24/7 amikor írtok megyek.
- Miért minket választottál?:Régóta követem nyomon hogy hol tartotok progressben és ismerősöm ajánlotta hogy ide jöjjek mert itt jó a társaság és a progress is rendesen megy.
Vissza az elejére Go down
Hunnteri
Vendég




Álltalános apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: UI Kép lemaradás   Álltalános apply (Declined) Icon_minitime2011-01-14, 19:15

Elnézést az UIrol lemaradt a link:
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Álltalános apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álltalános apply (Declined)   Álltalános apply (Declined) Icon_minitime2011-01-14, 19:21

Hagyd is azt a linket. Decline
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álltalános apply (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álltalános apply (Declined)   Álltalános apply (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álltalános apply (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DPS Warrior apply (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» Príst apply (Declined)
» Nikhy: Hunter apply (declined)
» Mage Apply Ragnaros (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: