Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés-Rogue Declined!

Go down 
SzerzőÜzenet
Progonth
Vendég




Jelentkezés-Rogue Declined! Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés-Rogue Declined!   Jelentkezés-Rogue Declined! Icon_minitime2009-07-16, 01:40

Faj: Human
Kaszt: Rogue
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 24d 9h össz , 15 d 19 h 80-on
Achievement Points: 2350

Előző guild/guildek: Elemental gankery( még classic wowba Zhodan nevü rugommal), Senior citizens, Észak lángjai
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
EGből kiléptem mert gyanus volt h abbahagyom a játékot egy időre. Senior citizens nem nyujtotta azt a társaságot és progresst amire számitottam. Észak lángjaiból( aminek jelengleg még tagja vagyok) azárt szeretnék kilépni mert mostmár több időm lesz amit a gémre szánhatok és kcisit keményebb progressü guildre vágyom .
Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Engineering , Mining
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
preBCs instákbol C'thun és naxx pár bossa maradt ki, BCből Illidan és SWP, Wotlk os10/25 voa10/25 maly10/25 naxx10/25 uldu10(hodir,mimiron,vexaz,yoggsari-akik kimaradtak) , uldu25( 4 watcher vezax és yogg sari-akik kimaradtak) . Néhány uldus boss achi nincs meg annak ellenére h jopárszor tryoltam a guildel:(
Referencia: (Jól gondold meg!) Nem ismerek annyira senkit a guildből:( (Rem ez változni fog:) )

Magadról:


Életkor:18
Nem: Fiú
Név (opcionális):Gergő
internetkapcsolat, Hardware: net 20 mbit le 2 mbit fel, (ha csak nem duplikálták azota a speedet:) )
Hardware intel quad core 3GHZ proci 2x2 giga memo(ddr2) 4850 toxic Ati radeon vga 512 mb

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
A hét mindennapján tudok gémelni . néha változo h melyik nap mennyire jo de ez az estékre annyira nem vonatkozik. Heti 3-4 raidet betudok válalni , időzitésük tökéletes.
Miért minket választottál?
Úgy hallottam elég skilles a banda és kemény progress van és egy hasonlo guildre vágyok én is.(Remélem jó hangulat társul a skillhez:) )
Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
CLemet felhivom h mikorra tudok hazaérni , vagy ha vmi sürgős dolgom akadt akkor elnézést kérek .
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Csöppet bosszant mert nem szeretek semmit elszúrni de ilyenkor némán végighallgatom a cseszegetést:D
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság,progress,loot,pvp,altozás
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Jelzem a guildnek h miert és meddig kell abbahagynom a játékot.
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Elég jókedvű arc vagyok sztem skilles is:) ( jah és naon szeretek PVPzni:D)

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Smile HM hogy mit is jelent. Kedvenc játékom és naon szeretek vele játszani, többi játékot kirekesztette az életemből.Smile Igazábol nekem a Classic wow tetszett a legjobban és ott találtam meg azt a társaságot akikkel tényleg élveztem játszani.(sok régi szépemlék, nefa FBK és egyebek:D ) Azota sajnos nem találom a nekem megfelelő skillü és barátságos emberkéket,guildet. Rem ez változik és rálelek végre a nekem való guildre.A játékba PVP PVE egyaránt foglalkoztat.(hol az egyik hol a másik kicsit jobban). Szeretek arénázni ispersze . Vicces fiu vagyok szal birom az oltásokat vicceket:P Annyira nem szoktam felidegesiteni magamat játék közbe( kivéve arena:P ) Nah nem biztos h 200 szó de azért igyekeztem:) Üdv.
Vissza az elejére Go down
Progonth
Vendég




Jelentkezés-Rogue Declined! Empty
TémanyitásTárgy: Felszerelés   Jelentkezés-Rogue Declined! Icon_minitime2009-07-16, 01:52

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés-Rogue Declined! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Rogue Declined!   Jelentkezés-Rogue Declined! Icon_minitime2009-07-17, 12:35

Egy kis türelmet kérünk!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés-Rogue Declined! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Rogue Declined!   Jelentkezés-Rogue Declined! Icon_minitime2009-07-25, 15:37

Sry a várakozásért de menet közbe megtelt a rogue spot és pont ezért vártunk a válasszal, hogy ne egyszerre 5 rogue-t vegyünk fel! Gl a továbbiakban. Declined!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés-Rogue Declined! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Rogue Declined!   Jelentkezés-Rogue Declined! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés-Rogue Declined!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tgf - Rogue (Declined)
» Rogue tgf(Declined)
» Cykom | Rogue (Declined)
» Assasination Rogue (Declined)
» Empiné - Rogue (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: