Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tgf - Rogue (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Inezz
Vendég




Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-07-29, 16:54

Faj: Human
Kaszt:Rogue
Saját vagy vásárolt karakter: Saját kari
Played: (80-on és összesen külön) : Totál played : 117 nap 16 óra 54 perec Smile és 80-on : 57 nap 12 óra 20 perc
Achievement Points:5085

Előző guild/guildek: Feltámadás , Szentfény lovagjai , Divine inspiration
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Az elsö kettö befáradt és felbomlott az utolsóba pedig volt 1-2 nem tetszö dolog igy aztán kiléptem. ( Raidek száma , Raidelni akarók száma Raiden való hozzá állás)

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Engis 444/450 és Jc-s 446 / 450 vagyok és semmi külön leges receptem nincs belölük!
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Igazság szerint Bc- ben jöttem eredetire elötte törtöztem mert mig sulis voltam nem igazán volt keret eredetizni akkor sem ilyen nagyobb guildbban kezdtem , karáztam bc be és Bt be ,Hyjal ba csak elsö Bossokat öltem.Wotolokba Full naxx clear Ulduar ba Vezaxig mindent öltem 25 fösbe talán csak freya maradt ki mert éppen dolgoztam.
Referencia: (Jól gondold meg!)
Nem igazán ismerek sok mindenkit, egy páran ismernek talán látásbol játékbol vagy ilyesmi ök talán többet tudnak mondani Smile
Magadról:

Életkor: 22 ( egy hónap és 23 )
Nem: Férfi
Név (opcionális): Zoli
internetkapcsolat:Invitel Adsl 2 mbit elég stabil nem igen szoktam dc-zni vagy ilyesmi.
Hardware: P4 3 ghz 1 giga memória Nvidia Gforce 6600 Video kártya 256 mb

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Hát ha nem dolgozok álltalába minidg fent vagyok egyedül a munka napok gátolják meg hogy ne legyek fent vagy esetleg ne tudja raidelni.mivel biztonsági ör ként dolgozok egyik héten : Hétfö Szerda péntek Vasárnap nem vagyok Másik héten pedig kedd csütörtök szombat ebböl adodóan egyik héten 2 raiden másikon pedig 3 raiden tuti ott tudok lenni a 19:00 - 23:00 pedig teljesn jó eddig is igy volt az elözö guildokba.

Miért minket választottál?
Igazság szerint eddig nem voltam olyan nagy raidelö guildban ami rá megy hard módokra elég erösen és erölteti a raidelést és kiszeretném probálni magam hogy mennyire tudok helyt állni.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
ha nem tudok meg jelenni a jelent kezett Raidre azt én jóval raid kezdete elött tudni fogom és jelzek valakinek hogy nem fogok tudni meg jelenni.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Ha építö jelleggü a cseszegetés akkor igazat adok és javítok a dolgon Smile
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
progress.barátság,loot, pvp,altozás
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Meg keresm a Gm-t vagy valamelyik offi-t és jelzem neki hogy nem tudok lenni és hogy miért nem .
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Társasági emberke vagyok szeretem a jó hangulatot sokat járok bulizni bár igaz utobbi idöbe a munka miatt meg csappant a bulik száma de hát valamiböl élni kell :)minde emellett ha valamit el akarok érni azt addig csinálom amig nem fog sikerülni.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Hú Hát minidg a vége a leg nehezebb föleg azért mert eléggé utáltam sulibai fogalmazást irni de azért megeröltetem magam.Hogy mit is jelent számomra a wow első sorba végülis ugyan olyan játék mint akármelyik másik csak ez mindent überel, fogalmazhatok ugy is mióta wow ozok nem igazán játszok mással teljesn le tud köni mert elég sok oldalú és mindig el tudom magam foglalni benne.Eddig igazság szerint nagy pvp mániás voltam akár egész nap el tudtam arénázgatni bg-zni de az utóbbi idöbe mióta jött a sok újitás elégé elvesztete ezt a varázsát sztem a játék igy maradt a Pve amit hogy ha értelmes társaságba csinálok végülis ugyan ugy le tud kötni.És hogy meddig tudok nevetni egy oltáson ? Smile elég érdekes kérdés sztem egy oltás az aktuális pillanatba tud vicces lenni viszont ha utána egy folytába hajtogatják az inkább unalmas lesz és csak magát járatja le vele az ember és igazság szerint nem hiszem hogy van nálam olyan pont ahol el kezd idegesiteni vagy lepereg vagy gyorsan lereagálom és azt hiszem meg fogja unni az illetö Smile asszem ennyi futotta volna tudásomból a helyesirási hibákért elnézést kérek de disgraphia minidg velem van Very Happy
Vissza az elejére Go down
inezz
Vendég




Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-07-29, 20:57

az armory link nekem is lemaradt :
Vissza az elejére Go down
inezz
Vendég




Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-07-29, 20:57

Vissza az elejére Go down
inezz
Vendég




Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-07-29, 20:58

hát ahogy nézem le is fog nem tom mi a gixer Very Happy Http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Inezz
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-08-03, 17:25

Szia!

Tőled is egy kis türelmet kérünk. Egy kicsit gond van azzal, hogy pont olyan napokon dolgozol amikor a raidjeink vannak. (most csökkentett heti 3nappal raidelünk) és lenne olyan reset, ahol csak 1 raidnapon lennél jelen, amivel nem biztos, hogy gond lesz mivel most van 3 aktív rogue-unk. De ezt mindenképpen megfontoljuk még, jövőhét elején jön vissza Muszu nyaralásból és mondja ki a véglegeset.
Vissza az elejére Go down
Inezz
Vendég




Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-08-04, 07:21

Rendben, Köszi!
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime2009-08-16, 09:33

Szia, sajnos úgy néz ki hogy most meglett mind3 aktív rugónk. Ezért decilne. Sok sikert a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tgf - Rogue (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tgf - Rogue (Declined)   Tgf - Rogue (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tgf - Rogue (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rogue tgf(Declined)
» Cykom | Rogue (Declined)
» Assasination Rogue (Declined)
» Jelentkezés-Rogue Declined!
» Xmanz Rogue(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: